Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Бровкова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Бровкова О. Г. 
Розвиток сектора професійних послуг з управління якістю [Електронний ресурс] / О. Г. Бровкова, М. О. Панченко // Економіка: реалії часу : [електрон. журн.]. - 2012. - № 1. - С. 29-31. - Бібліогр.: 4 назв. - укp. - Режим доступу: http://economics.opu.ua/files/archive/2012/No1/29-31.pdf

Розглянуто ринок послуг з впровадження системи менеджменту якості (СМЯ) та його реалізації. Визначено блоки СМЯ за функціональним призначенням. Розроблено алгоритм маркетингової взаємодії незалежної фірми й підприємства-замовника СМЯ. Виділено особливості ринку послуг з впровадження СМЯ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-823.2-210.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бровкова О. 
Роль стратегічного менеджменту у розвитку організації / О. Бровкова, М. Ілінчук, К. Мельникова // Наук. вісн.. - 2015. - № 12. - С. 34-42. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розкрито сутність стратегічного менеджменту, як діяльність, яка забезпечує створення та підтримання стратегічної відповідальності між цілями організації, її потенціалом і можливостями у зовнішньому середовищі; проаналізовано ієрархічну структуру стратегії; розглянуто моделі стратегічного управління. Зроблено висновки щодо ролі та місця стратегічного планування в діяльності підприємства. Поява стратегічного управління зумовлена ускладненням умов виробництва та реалізації продукції. Стратегічне управління в конкретний момент визначає, як організація має діяти за сучасних умов, щоб досягти бажаної мети в майбутньому, виходячи з того, що оточення змінюватиметься.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.355.1 + У9(4УКР)290-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бровкова О. 
Мотивація персоналу за типом темпераменту людини / О. Бровкова, К. Мельникова, М. Ілінчук // Наук. вісн.. - 2016. - № 1. - С. 16-28. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто найбільш оптимальні методи мотивації персоналу з урахуванням типу темпераменту людини, які повинні сприяти підвищенню ефективності праці працівників. У сучасному світі мотивація персоналу грає важливу роль, оскільки ефективне проведення політики мотивації праці серед персоналу, забезпечує як мінімум поліпшення якості праці працівників і можливе підвищення продуктивності праці. Будь-який керівник, що бажає добитися ефективної діяльності своїх підлеглих, повинен пам'ятати про необхідність мотивації колективу з урахуванням особистих особливостей працівників. Знання різних темпераментів людини надає можливість знайти індивідуальний підхід до людини, який ефективніше впливатиме на нього.


Індекс рубрикатора НБУВ: У524.5 + Ю937.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бровкова О. 
Дослідження чинників та резервів підвищення прибутковості підприємств харчової промисловості / О. Бровкова, К. Бровкова, Нго Тієн Донг // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2016. - № 5. - С. 41-58. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено фактори і резерви підвищення прибутковості підприємств харчової промисловості. Зроблено висновок, що в теорії та практиці копіюються західні методики розрахунку рентабельності або методики розрахунку рентабельності, які використовувалися в адміністративно-командній економіці Наведено класифікацію показників рентабельності. Розглянуті показники рентабельності характеризують ефективність роботи підприємства в цілому, прибутковість різних напрямків діяльності: виробничої, фінансової, інвестиційної. Їх використовують для оцінки діяльності підприємства і як інструмент в інвестиційній політиці і ціноутворенні. У ході аналізу літературних джерел встановлено, що існують різні підходи до визначення сутності резервів. Запропоновано класифікацію резервів підвищення прибутковості для підприємств харчової промисловості. Аналіз факторів підвищення рентабельності обгрунтував необхідність враховувати їх взаємозв'язок для досягнення певного рівня. Особливу увагу приділено аналізу факторів, що впливають на рентабельність виробу. При визначенні рентабельності виробництва проаналізовано вплив таких чинників як зміна фондомісткості продукції, зміна частки прибутку на гривню реалізованої продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-864

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського