Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Булатович О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Булатович О. М. 
Виявлення найбільш ефективних поєднань різних генотипів свиней залежно від методу їх розведення : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О. М. Булатович; УААН. Ін-т свинарства УААН. - Полтава, 1999. - 20 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено порівняльному вивченню продуктивних якостей чистопородних і помісних маток великої білої породи в поєднанні з кнурами районованих і нових генотипів, а також відгодівельних і деяких біологічних особливостей чистопородного, помісного та гібридного молодняку. В результаті проведених досліджень виявлено найбільш ефективні поєднання різних генотипів свиней в умовах Поділля, розроблено науково-обгрунтовані пропозиції для удосконалення регіональної системи розведення свиней. Вивчено і впроваджено у виробництво систему породно-лінійної гібридизації з використанням нового спеціалізованого типу (ЧПСЛ) в умовах промислового свинокомплексу. Визначено зоотехнічні і біологічні особливості чистопородного, помісного та гібридного молодняку свиней.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-338,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА305151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Приліпко Т. М. 
Товарознавство переробки продукції тваринництва : навч. посіб. / Т. М. Приліпко, Й. З. Сірацький, В. О. Кадиш, Є. І. Федорович, І. В. Назаренко, Н. В. Букалова, О. М. Булатович, Н. В. Пустова, В. Б Косташ. - Кам'янець-Поділ. : Сисин О.В., 2011. - 256 c. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Проведено товарознавче оцінювання м'яса сільськогосподарських тварин і птиці, сортування яєць та яєчних продуктів свійської птиці, молока і молочних продуктів, шкіряної сировини. Визначено безпечність харчових продуктів і продовольчої сировини, основи зберігання харчової продукції (ХП). Наведено екологічну характеристику сучасних пакувальних матеріалів. Розкрито особливості тари та пакувального матеріалу для молока і молочних продуктів, зберігання і пакування м'яса та субпродуктів, м'ясних копченостей, ковбасних виробів, м'ясних консервів. Увагу приділено питанням ідентифікації ХП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л80-9 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА746301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Булатович О. М. 
Продуктивність та деякі біологічні особливості свиней різних генотипів / О. М. Булатович // Вісн. аграр. науки. - 1999. - № 5. - С. 76-77. - укp.

На основі досліджень встановлено, що найкращими результатами за відгодівельними та м'ясними якостями характеризувалися свиноматки великої білої породи при поєднанні з кнурами порід ландрас, полтавської м'ясної та червоно-поясної спеціалізованої лінії.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-338

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Технологія виробництва продукції свинарства : навч. посіб. / В. В. Шуплик, О. М. Булатович, Ю. М. Євстафієва, Л. П. Понько, А. В. Гавриленко, Л. Г. Леньков; Поділ. держ. аграр.-техн. ун-т. - Кам'янець-Подільський : Зволейко Д. Г., 2016. - 396 c. - Бібліогр.: с. 389-396 - укp.

Висвітлено засади збереження генофонду сільськогосподарських тварин, основні стратегії збереження біологічного різноманіття тварин України, генофондові об'єкти та їх категоризацію, характеристику основних порід сільськогосподарських тварин, що беруть участь у селекційному процесі України. Наголошено, що у народному господарстві України існує багато форм організації виробництва продукції свинарства від індивідуальних господарств до промислових комплексів з великою потужністю. Матеріально-технічна та селекційна база галузі свинарства за інтенсивного її використання надає змогу виробляти не менше 40 % свинини у м'ясному балансі нашої держави. Використовуються, в основному, помісі та гібриди свиней, тому питанню відтворення свиней та веденню селекційної роботи приділяється значна увага.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807512 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського