Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Біда С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Біда С. О. 
Методи залучення підприємствами ресурсів на міжнародних фінансових ринках : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / С. О. Біда; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2006. - 19 c. - укp.

Визначено сутність методів залучення підприємствами ресурсів на міжнародних фінансових ринках, розроблено їх класифікацію. Здійснено порівняльний аналіз ефективності впровадження цих методів з виокремленням їх переваг і недоліків. Визначено основні особливості розвитку міжнародного ринку єврооблігацій і ринку облігацій у країнах СНД в аспекті впровадження фінансового інструменту у діяльність підприємств як методу забезпення їх конкурентоспроможності. Розроблено комплекс моделей впровадження корпоративних облігацій, методичні рекомендації для підприємств з впровадження єврооблігацій, а також обгрунтовано перспективну модель їх випуску з урахуванням вимог Європейського Союзу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Швець В. Б. 
Механіка грунтів. Основи та фундаменти : підруч. для студ. ВНЗ, які навчаються за напрямком підготов. "Будівництво" / В. Б. Швець, І. П. Бойко, Ю. Л. Винников, М. Л. Зоценко, О. О. Петраков, В. Г. Шаповал, С. В. Біда; ред.: В. Б. Швець. - Д. : Пороги, 2012. - 197 c. - укp.

Розглянуто особливості грунтових основ. Запропоновано напружено-деформований стан грунтового масиву основи. Викладено методи визначення осідання фундаментів. Проведено розрахунок та проектування фундаментів на природній основі. Досліджено різновиди фундаментів і паль, які виготовляють у попередньо влаштованих свердловинах. Проаналізовано штучні основи, які утворюють за допомогою фізико-хімічних процесів. Увагу приділено питанню будівництва за умов техногенного впливу. Розкрито підвищення стійкості будівель і споруд, розташованих на нестійких схилах. Наведено методи оцінювання ефективності різновидів основ і фундаментів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н58 я73-1 + Н581.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА759085 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Біда С. В. 
Вплив підземних виробок на будівництво і експлуатацію споруд / С. В. Біда, Ю. Й. Великодний, О. Ю. Пащенко, А. М. Ягольник // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 28. - С. 336-341. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проведено аналіз впливу підземних виробок м. Полтави, які представлені стародавніми підземними ходами, на експлуатацію існуючих будівель і споруд.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н794

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Біда С. В. 
Стендові дослідження суфозійних явищ у зв'язних грунтах / С. В. Біда, Ю. Й. Великодний, О. Ю. Пащенко, А. М. Ягольник // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 29. - С. 518-524. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Проведено аналіз можливості виникнення суфозії у зв'язних грунтах порушеної структури під дією потоку грунтових вод. Встановлено залежність значення критичного напірною градієнта від характеристик зв'язного грунту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шевченко В. С. 
Визначення факторів розвитку управлінського персоналу як засобу підвищення його ефективності / В. С. Шевченко, С. С. Біда // Бізнес Інформ. - 2019. - № 10. - С. 282-288. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Сформовано модель підвищення ефективності розвитку управлінського персоналу. З'ясовано, що на практиці, залежно від положення організації, в основі визначення потреби в розвитку можуть лежати або один або декілька поєднаних між собою методів. Для виявлення основних напрямків розвитку управлінського персоналу та оцінки його ефективності пропонується для середніх і малих організацій використовувати поєднання двох неформальних методів: методу роботи і фаху та методу бажання персоналу. Визначено, що головне завдання розвитку управлінського персоналу повинне полягати у вдосконаленні знань, необхідних керівникові та фахівцеві при здійсненні управлінських функцій. Для цього важливо визначити, які знання слід розвивати та вдосконалювати. У зв'язку з цим слід визначити важливість знань для окремих категорій управлінського персоналу. Це послужить підгрунтям для розробки програм навчання керівників і фахівців організацій з метою зростання їх конкурентоспроможності. Визначено, що головна мета навчання через діяльність полягає в тому, що воно дозволяє максимально скоротити час на розвиток як індивідуального, так і колективного творчого потенціалу співробітників, наблизити їх знання, уміння та навички до практичних потреб, прискорити їх капіталізацію. Діяльнісне навчання активізує бажання опановувати способи самостійного вирішення унікальних проблем, а також формулювання змісту цих проблем. Є ще одна особливість розвитку сучасної освіти в організації. Обгрунтовано, що для ефективного функціонування системи підвищення ефективності управлінського персоналу необхідно сформувати та реалізувати на практиці дієвий механізм для управління його розвитком. Виявлено, що суть управління системою підвищення ефективності управлінського персоналу полягає в цілеспрямованій дії на об'єкт розвитку (управлінський персонал), який задає зміну його здібностей, адекватних потребам професійного досвіду організації. Причому в організації можуть бути відсутніми ряд елементів системи управління професійним розвитком - функції цих елементів делегуються спеціалізованим вищим навчальним закладам.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського