Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Варічева Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Варічева Р. В. 
Наукові дослідження з проблем власного капіталу: бібліографічний аналіз вітчизняних джерел / Р. В. Варічева // Наук. вісн. Волин. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2011. - № 12. - С. 4-12. - Бібліогр.: 36 назв. - укp.

Проведено бібліографічне та бібліометричне дослідження, а також критичний аналіз актуальності проблематики власного капіталу, обгрунтованої в дисертаційних дослідженнях вітчизняних учених і науковців.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Варічева Р. В. 
Бухгалтерський облік і аналіз формування та змін власного капіталу: організація й методика : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Р. В. Варічева; Житомир. держ. технол. ун-т. - Житомир, 2012. - 21 c. - укp.

Досліджено економічний зміст, складові та функціональне призначення поняття "власний капітал", удосконалено існуючі підходи до класифікації власного капіталу, розмежовано складові власного капіталу на підприємствах різних організаційно-правових форм. Визначено складові та параметри облікової політики акціонерних товариства в частині власного капіталу. Удосконалено методичні підходи до облікового відображення операцій зі змін статутного капіталу акціонерних товариств. Уточнено понятійно-термінологічний апарат (в частині трактування поняття "власний капітал"), виявлено та сформульовано основні відмінності між термінами "стійкість фінансового стану", "фінансова стійкість" та "платоспроможність". Запропоновано шляхи удосконалення організаційно-методичних засад аналізу оптимізації структури власного капіталу акціонерних товариств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.16-145.74 + У053.9(4УКР)291.6-57

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА387769 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Варічева Р. В. 
Захист інформаційних даних управлінського обліку: організаційно-кадрова складова / Р. В. Варічева // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2015. - № 3. - С. 308-312. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено можливості захисту інформації управлінського обліку за рахунок реалізації організаційно-кадрової складової забезпечення безпеки бухгалтерської інформації, відповідне врегулювання якої організаційно-розпорядчими документами підприємства є основою захисту комерційної таємниці за рахунок чіткого визначення посадових обов'язків працівників, відповідальних за ведення управлінського обліку. Це сприятиме продуктивності праці та безпеці управління господарськими операціями підприємства, особливо за умов застосування комп'ютерних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бєленко Г. 
Особливості організації та обліку розрахункових операцій в інтернет торгівлі / Г. Бєленко, О. Дроздова, Р. Варічева // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2018. - № 6/7. - С. 39-54. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На сьогоднішній день інтернет являється глобальним всесвітнім комунікатором, через який проходить безліч різноманітної інтерактивної інформації. Його простір надає необмежені можливості для розвитку ринкової кон'юнктури з мільйонами потенційних партнерів та покупців. Ще декілька десятиліть потому думка про доступну кожному можливість вести міжнародну торгівельну діяльність уявлялась неможливою. А сьогодні - це один із найголовніших факторів для успішного процвітання компанії та забезпечення її конкурентоспроможності. Створенням інтерактивних сторінок з віртуальною вітриною займаються як малі, так і крупні організації з багатотисячним щорічним обігом. Розміщена на них інформація знаходиться в режимі цілодобового доступу без перерв чи вихідних. Як результат цього - продукція стала доступнішою, обсяги продажу підвищилися, а разом з цим у пропорційному відношенні збільшилися державні надходження, що без сумніву є - позитивною тенденцією для країни. Але, не дивлячись на всебічне впровадження інтернету в повсякденне життя, в плані ведення ринкових стосунків і досі залишається багато проблем. Серед них одними з найголовніших виступають - проблеми пристосування регламентованої документації суспільного характеру до потреб інтернет ринку, впровадження міжнародного досвіду та набутих досягнень західних країн зі своєю специфікою до управління відносинами с інтернет користувачами, а саме головне - ряд спірних питань стосовно вибору кращої системи для заключення розрахункових угод. Мета статті - розглядання методичних підходів щодо організації управління та обліку операцій, пов'язаних з оплатою за товари чи послуги в інтернет структурі, аналіз сучасних тенденцій розвитку інтернет торгівлі, порівняльний аналіз систем сплати, виявлення їх недоліків та висунення пропозицій щодо їх покращення. Для досягнення мети досліджено інформаційну базу та законодавче забезпечення з питань ведення електронного господарювання. Здійснено аналіз сучасних наукових підходів, стосовно проблемних аспектів ведення розрахунків в інтернет-торгівлі та висунуті пропозиції щодо їх вирішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.10-211.852

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського