Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Василевський М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Василевський М.  
Логістичні чинники збільшення рентабельності підприємства / М. Василевський // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. - 2005. - Вип. 1. - С. 407-423. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-864 + У9(4УКР)40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Василевський М.  
Економіка логістичних систем : монографія / М. Василевський, І. Білик, О. Дейнега, М. Довба, О. Костюк, Є. Крикавський, С. Кубів, С. Леонова, П. Малолєпші, О. Мних; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2008. - 595 c. - Бібліогр.: 56 назв. - укp.

Висвітлено теоретичні проблеми функціонування логістичних систем та обгрунтовано науково-методичні положення щодо їх економічного оцінювання. Описано засоби та потоки даних систем, генеровані продукти та послуги, механізм формування логістичних витрат. Проаналізовано методичні інструменти оцінювання та оптимізування ефективності функціонування систем та адаптовано до умов формування проектних рішень.

Освещены теоретические проблемы функционирования логистических систем и обоснованы научно-методические положения относительно их экономической оценки. Описаны средства и потоки данных систем, генерированные продукты и услуги, механизм формирования логистических расходов. Проанализированы методические инструменты оценки и оптимизирования эффективности функционирования систем, а также адаптировано к условиям формирования проектных решений.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.323 + У9(4УКР)400

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС46453 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Василевський М.  
Інформаційні системи в управлінні логістикою / М. Василевський // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2005. - № 526. - С. 496-500. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Досліджено системи класу ERP, SCM і WMS, окреслено переваги та недоліки від їх застосування, зазначено сфери логістичної діяльності, придатні для впровадження таких інформаційних систем. Обгрунтовано ключові проблеми й умови їх впровадження на конкретному об'єкті.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-591-21ф121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Василевський М.  
Технологія RFID і можливості її інтеграції з логістичними технологіями / М. Василевський // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2006. - № 552. - С. 169-177. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено основні аспекти застосування технології RFID, можливості використання цієї технології у логістиці, відслідковування за її допомогою переміщення товарів, верифікації автентичності продуктів. Показано, як радіоідентифікація може покращити управління складом і ланцюгом поставок.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)400

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Василевський М. 
Запаси та оптимізація / М. Василевський; Укр. акад. друкарства // Наук. зап.. - 2001. - № 4. - С. 68-74. - укp.

Розглянуто питання оптимізації систем постачання з точки зору повноцінної заміни запасів інформацією. Висвітлено основи логістичної інформації та сутність інформації про запаси.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-59 ф12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Єлецька Т. О. 
Забезпеченість енергією великої рогатої худоби залежно від рівня годівлі та технології згодовування кормів / Т. О. Єлецька, М. В. Василевський // Біологія тварин. - 2012. - 14, № 1. - С. 241-247. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено дані досліджень раціонів з різним рівнем годівлі на перетравність поживних речовин у разі роздільної роздачі кормів та у вигляді кормосуміші. Згодовування однакової кількості кормів в вигляді кормосуміші у порівнянні з роздільним роздаванням призводило до зниження перетравності сирої клітковини у всіх випадках, крім раціону з високим вмістом концентрованих кормів, де перетравність сирої клітковини була мінімальною. Перетравність безазотистих екстрактивних речовин з переходом на кормосуміш у дослідах на коровах за зміни рівня годівлі з 0,9 до 1,71 МДж/кг ОМ вірогідно знижувалась, на молодняку зміна рівня годівлі з 0,7 до 1,8 МДж/кг ОМ викликала зворотній ефект - під час високого рівня годівлі цей показник вірогідно збільшувався, у разі низького - вірогідно зменшувався. Згодовування кормосуміші практично по всіх випадках підвищувало перетравність сирого жиру та сирого протеїну, сумарна перетравність сухої та органічної речовини знижувалась. Зміни перетравності окремих груп поживних речовин у разі переходу на кормосуміш призводили до зниження вмісту доступної для обміну енергії і фактичного рівня годівлі в усіх дослідах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Рубан С. Ю. 
Організація нормованої годівлі в молочному скотарстві : [монографія] / С. Ю. Рубан, М. В. Василевський; НААН України, ТОВ "ТАС Агро". - Київ : Люксар, 2015. - 135 c. - Бібліогр.: с. 120-121 - укp.

Узагальнено вітчизняний та світовий досвід організації нормованої годівлі в молочному скотарстві. Визначено контрольні показники продуктивності у різних статево-вікових групах тварин. З'ясовано основні складові ефективного раціону. Розглянуто нормативи потреб у поживних речовинах. Охарактеризовано хімічний склад кормів. Наведено приклади логістичних підходів і складання раціону. Вивчено технологічні особливості заготівлі якісних кормів базового раціону. Оцінено вартість та ефективність використання гною в молочному скотарстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА789229 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Безуглий М. Д. 
Фенотипна різноманітність корів, що належать до одного клону / М. Д. Безуглий, Є. С. Кутіков, М. В. Василевський, І. Л. Польщікова, В. В. Захаров, Л. В. Халіна, О. В. Медведовський // Вісн. аграр. науки. - 2005. - № 3. - С. 41-45. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено корів одного клону, які характеризуються фенотипною різноманітністю. Доведено, що показники природної резистентності цих тварин, на відміну від генетично нетотожних, мають вищу консолідованість, яка реалізується також на рівні потомків першої генерації.

Исследованы коровы, принадлежащие одному клону, характеризующиеся фенотипическим разнообразием. Доказано, что показатели природной резистентности этих животных, в отличие от генетически нетождественных, имеют более высокую консолидированность, которая реализуется также на уровне потомков первой генерации.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Єлецька Т. О. 
Вплив байпас-продукту на процеси травлення у великої рогатої худоби / Т. О. Єлецька, М. В. Василевський, Л. Є. Берестова, Г. В. Міненко, М. С. Абдулаєва // Біологія тварин. - 2016. - 18, № 3. - С. 23-29. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Зауважено, що "транзитний" кормовий протеїн, що уникає розпаду в рубці, є важливим фактором більш раціонального використовування протеїну корму великою рогатою худобою. Такий протеїн назвали "байпас-протеїном", щоб відрізняти його від загального доступного кормового перетравного протеїну та від протеїну, який ферментується у рубці молочної худоби. У дослідженні на теличках червоно-рябої породи зі встановленими фістулами на рубці та дванадцятипалій кишці визначено забезпеченість енергією, перетравність, доступність та засвоюваність окремих поживних речовин раціону у рубці, тонкому кишечнику та впродовж всього шлунково-кишкового тракту на стандартному раціоні та кормі з включенням байпас-продукту. Встановлено, що включення байпас-продукту до стандартного комбікорму в раціоні для молочної худоби підвищує як загальну поживність раціону, так і засвоюваність поживних речовин з нього організмом тварини. Забезпечення тварин енергією у разі споживання раціону з байпас-продуктом вірогідно збільшується на 8,6 % за рахунок покращання умов для перетравлення сирої клітковини та безазотових екстрактивних речовин в рубці дослідних тварин. У разі внесення байпас-продукту до раціону тварини доступність сирого протеїну для перетравлення в тонкому кишечнику вірогідно збільшується на 9,1 %. Згодовування кормів раціону з байпас-продуктом підвищує видиму перетравність по цілому шлунково-кишковому тракту практично всіх поживних речовин, сирого жиру та сирого протеїну - вірогідно на 14,5 % і 16,95 % відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-451.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Фізіологічні основи оптимізації фізичних параметрів кормосумішей для молочної худоби / М. В. Василевський, Т. О. Єлецька, Л. Є. Берестова, Л. Г. Гребень; Національна академія аграрних наук України, Інститут тваринництва. - Харків : Ін-т тваринництва НААН, 2016. - 69, [3] c. - Бібліогр.: с. 62-67 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-45 + П60-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА809075 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського