Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Васильцова Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Васильцова Т. В. 
Теплофізичні властивості іонних рідин та їхніх розчинів з органічними сполуками : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.14.06 / Т. В. Васильцова; Одес. держ. акад. холоду. - О., 2004. - 20 c. - укp.

Проведено порівняльний аналіз теплофізичних та експлуатаційних властивостей, гідродинамічних та теплообмінних характеристик іонних рідин та їх сумішей з органічними сполуками з такими для традиційно використовуваних робочих тіл теплотехнічних пристроїв. Визначено області перспективного застосування іонних рідин у теплохолодотехніці та енергетиці. За допомогою газорідинної хроматографії експериментально досліджено граничні коефіцієнти активності та розраховано парціальні мольні надлишкові ентальпії за нескінченного розведення 38-ми органічних сполук у іонних рідинах, таких як: 1-метил-3-етил-імідазоліум Біс (трифторометил-сульфоніл) амід, 1,2-диметил-3-етил-імідазоліум Біс (трифторометил-сульфоніл) амід та 4-метил-н-бутилпіридиніум тетрафтороборат. Експериментально досліджено фазову рівновагу 39-ти чистих та 8-ми сумішей органічних сполук з 1-метил-3-етил-імідазоліум Біс (трифторометил-сульфоніл) амідом методом переносу потоком інертного газу. Визначено ентальпії випару чистих з'єднань та коефіцієнти активності органічних компонентів у сумішах. Фазові рівноваги у сумішах описано за допомогою NRTL-методу, визначено параметри моделі. Запропоновано метод прогнозування густини, теплоємності, теплопровідності та в'язкості для перспективних у теплотехнічних застосуваннях іонних рідин з імідазоліум- та піридиніум-катіонами та трифторометил-сульфоніл амід-, тетрафтороборат- та гексафторофосфат-аніонами у повному діапазоні існування рідкої фази за атмосферного тиску.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В365.5,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського