Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Васильченко Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Васильченко Ю. Л. 
Механизмы времени. Тайм-менеджмент: теория, практикум / Ю. Л. Васильченко. - К. : Наша культура і наука, 2001. - 219 c. - Библиогр.: 33 назв. - рус.

Раскрыты актуальные проблемы выработки и развития эффективных навыков управления временем. Подробно рассмотрены вопросы осознания времени, самооценки, определения целей, планирования, а также механизмы создания системы работы со временем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.321

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА609543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Васильченко Ю. А. 
Оценка качества канала связи для сетей с асинхронной пакетной передачей данных / Ю. А. Васильченко, В. И. Правда // Изв. вузов. Радиоэлектроника. - 2002. - 45, № 1-2, [ч. 2]. - С. 48-54. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Уточнена зависимость максимального коэффициента ошибок от отношения сигнал/шум на входе решающего устройства за счет улучшения модели сигнала и учета дрожания фазы при передаче сигнала в канале с ограниченной полосой пропускания. Введено определение коэффициента эффективности канала связи - показателя качества канала связи с шумом для систем связи с пакетной передачей данных. На основании полученных результатов, выполнен анализ вычислительной сети, содержащей канал с шумом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27665/рад. эл. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Одинець Ю. В. 
Діагностична та прогностична значущість судинної молекули міжклітинної адгезії-1 (sVCAM-1) у дітей із бронхіальною астмою / Ю. В. Одинець, Ю. В. Васильченко // Здоровье ребенка. - 2016. - № 2. - С. 51-54. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

З метою вивчення рівня судинної молекули міжклітинної адгезії-1 (sVCAM-1) у дітей із бронхіальною астмою на різних етапах захворювання нами обстежено 69 дітей віком від 6 до 17 років, які страждають від персистуючої бронхіальної астми, в період загострення та ремісії та 15 практично здорових дітей групи контролю. Проведено манжетову пробу та визначено рівень S-нітрозотіолу в сироватці крові для оцінки функції ендотелію. Вивчали рівень sVCAM-1 у сироватці крові імуноферментним методом. Установлено наявність ендотеліальної дисфункції у всіх дітей, хворих на бронхіальну астму. Відмічено значне підвищення рівня sVCAM-1 у сироватці крові як у період загострення, так і в період ремісії захворювання, що свідчить про триваючий вплив на ендотелій та формування стійкого хронічного запалення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Одинец Ю. В. 
Роль метаболитов оксида азота в формировании эндотелиальной дисфункции у детей с персистирующей бронхиальной астмой / Ю. В. Одинец, Ю. В. Васильченко // Здоровье ребенка. - 2016. - № 6. - С. 38-42. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Цель работы - оценить роль метаболитов оксида азота в формировании эндотелиальной дисфункции у детей с персистирующей бронхиальной астмой в периодах обострения и ремиссии заболевания. Обследовано 58 пациентов в возрасте от 6 до 17 лет, страдающих персистирующей бронхиальной астмой, в периоды обострения и ремиссии заболевания, а также 15 практически здоровых детей группы контроля с целью оценки роли метаболитов оксида азота в формировании эндотелиальной дисфункции. Определен уровнень метаболитов оксида азота (S-нитрозотиол, NO2, NO3) в сыворотке крови, толщина комплекса интимы-медиа ультразвуковым дуплексным сканированием, эндотелийзависимую дилатацию плечевой артерии с помощью манжеточной пробы. Установлено снижение уровней метаболитов оксида азота, эндотелийзависимой дилатации плечевой артерии, утолщение комплекса интимы-медиа в период обострения. В динамике выявлено достоверное повышение уровней метаболитов оксида азота и эндотелийзависимой дилатации плечевой артерии по сравнению с периодом обострения, однако данные показатели остаются ниже в сравнении с показателями контрольной группы, что свидетельствует о наличии стойких изменений в сосудистой стенке. Выводы: метаболиты оксида азота, а также толщина комплекса интимы-медиа общей сонной артерии и эндотелийзависимая дилатация плечевой артерии могут использоваться как маркеры выявления эндотелиальной дисфункции у детей с бронхиальной астмой.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Васильченко Ю. В. 
Роль судинних факторів запалення, адгезії та функціонального стану ендотелію судин у формуванні та прогнозуванні бронхіальної астми у дітей : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / Ю. В. Васильченко; Харків. нац. мед. ун-т. - Харків, 2017. - 22 c. - укp.

На підставі обстеження 91-ї дитини, хворої на персистуючу бронхіальну астму (БА), установлено, що це захворювання супроводжується порушенням функції ендотелію в періоді загострення та збереженням цих змін у періоді ремісії, а ступінь прояву ендотеліальної дисфункції залежить від тяжкості та тривалості патологічного процесу. Визначено особливості порушення функціонального стану ендотелію судин у дітей з БА. Відзначено залежність неадекватності судинних реакцій від балансу вазоактивних речовин, зокрема зниження в рази концентрацій метаболітів оксиду азоту (S-нітрозотіолу, NО2+NО3) у сироватці крові залежно від тяжкості захворювання з наявністю достовірних кореляційних зв'язків рівнів S-нітрозотіолу, NO2+NO3 та показниками ендотелійзалежної вазодилатації плечової артерії, з посиленням сили цих зв'язків за умов зростання тяжкості захворювання. Окреслено патогенетичну значущість експресії молекули міжклітинної адгезії sVCAM-1 у формуванні запального процесу, а також в активації дисфункції ендотелію в дітей, хворих на БА. Визначено наявність взаємозв'язків рівня sVCAM-1 з інструментальними та біохімічними показниками функції ендотелію, функцією зовнішнього дихання та показниками запалення. Доведено залежність ступеня прояву бронхообструктивного синдрому від функціонального стану ендотелію судин та експресії молекули міжклітинної адгезії sVCAM-1. За допомогою множинного логістичного регресивного аналізу проведено математичне моделювання ймовірності розвитку тяжкого перебігу захворювання. Установлено фактори, які слід обов'язково враховувати під час здійснення прогнозу формування тяжкого перебігу БА (обтяжений сімейний алергоанамнез, рівні sVCAM-І та NО2+NО3 сироватки крові, товщину КІМ ЗСА).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Коляденко В. А. 
Прикладні засади розвитку маркетингової програми оператора комунікацій ПрАТ "ВФ Україна" з урахуванням впливу маркетингу взаємовідносин / В. А. Коляденко, Ю. В. Васильченко // Бізнес Інформ. - 2020. - № 11. - С. 462-467. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - визначення та обгрунтування основних засад розвитку маркетингової програми оператора комунікацій з урахуванням впливу концепції маркетингу взаємовідносин, оскільки багато компаній, що займаються послугами зв'язку, спрямовують більшу частину своїх ресурсів на залучення нових клієнтів. Зусилля по утриманню існуючих клієнтів мінімальні, принаймні, що стосується офіційної маркетингової програми. Цей погляд на маркетинг є обмежувальним і потенційно марним. Визначено механізм загальної дії маркетингу взаємовідносин на підприємство; зазначено обов'язкові тенденції та акценти, які мають бути врахованими під час змін у маркетинговій програмі: сервіс; клієнтоорієнтованість; міцні зв'язки як з клієнтами, так і з партнерами, акціонерами, інвесторами, постачальниками; Інтернет-маркетинг; брендинг; розробка застосунків. Розглянуто процес здійснення маркетингу взаємовідносин, головна мета якого полягає у збільшенні конкурентоспроможності та рентабельності підприємства за рахунок задоволення потреб уже існуючих клієнтів та їх збереження. Досліджено існуючі можливі стратегії маркетингу взаємовідносин, що можуть бути покладені в основу маркетингової програми компанії: основна стратегія обслуговування; налаштування відносин; покращення сервісу;ціноутворення відносин; внутрішній маркетинг. З огляду на проведені дослідження обгрунтовано необхідність внесення змін у маркетингову програму підприємства та визначено, що застосування оператором комунікацій зазначеної концепції в маркетингу компанії підвищує показники прибутковості, лояльність до бренду, спонукає до більшої диференціації товару/послуги та здобуття конкурентних переваг. Для збереження стосунків необхідний хороший сервіс - це й стане одним із провідних орієнтирів і пріоритетів у змінах маркетингової програми компанії. Для досягнення поставленої мети необхідно вдосконалити існуючу маркетингову програму компанії відповідно до нової концепції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського