Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Вашкурак У$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Вашкурак У. Ю. 
Використання кавітаційних технологій для очищення стічних вод пивоварні / У. Ю. Вашкурак, Т. С. Фалик, Л. І. Шевчук, І. З. Коваль // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 868. - С. 267-272. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено вплив ультразвукової кавітації в атмосфері кисню, азоту, суміші азоту та кисню у співвідношенні 1:1 на процес руйнування органічних забруднень стічних вод пивоварні. Встановлено, що найвищу ефективність проявляє барботування азоту в ультразвуковому полі на стоки пивоварної промисловості. Кавітаційний процес руйнування органічних сполук у стічних водах можна описати, застосувавши кінетичне рівняння першого порядку. Розраховано ефективні константи руйнування органічних забруднень у стічних водах пивоварні, що підтвердило ефективність подачі азоту в кавітаційну зону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л876.09

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вашкурак У. Ю. 
Кавітаційне очищення стічних вод жиркомбінату від органічних забруднень у присутності газів різної природи / У. Ю. Вашкурак, Л. І. Шевчук // Chemistry, Technology and Application of Substances. - 2018. - 1, № 1. - С. 105-110. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено вплив газів різної природи а кавітаційних умовах і без них на руйнування органічних забруднень, які містяться в стічних водах жиркомбінату (СВ ЖК), а саме вплив азоту, кисню, повітря, суміші азоту та кисню в співвідношенні 1:1. Встановлено, що ефективність спільного застосування ультразвуку та газу, незалежно від його природи, є вищою, ніж барботування самого лише газу. Найвищого ступеня очищення СВ ЖК досягнуто за спільної дії ультразвуку та повітря. Розраховано ступені руйнування органічних речовин, які підтверджують доцільність спільного застосуванн ультразвуку з повітрям.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л782.409

Шифр НБУВ: Ж101738 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського