Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Вишнякова А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Вишнякова А. М. 
Еколого-економічні проблеми раціонального використання територій (на прикладі приморських регіонів) : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / А. М. Вишнякова; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. - К., 2004. - 20 c. - укp.

Запропоновано концепцію раціонального використання й охорони приморських територій, що враховує їх багатофункціональність, цілісність, біосферформувальну роль, екологічну ємність, тенденції трансформаційних процесів у системі земельних відносин та соціально-економічному розвитку. Наведено еколого-економічну оцінку земельних ресурсів. Досліджено особливості використання приморських територій за умов трансформаційної економіки та визначено напрями подальшого удосконалення їх використання, обгрунтовано пріоритети розвитку територіальних систем на основні впровадження економіко-організаційного механізму екологобезпечного природокористування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР7)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331677 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Марценюк Л. В. 
Вдосконалення процесу вантажних перевезень та механізму управління ними / Л. В. Марценюк, А. В. Вишнякова // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2014. - № 2. - С. 41-48. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Для України як постсоціалістичної держави виникає об'єктивна необхідність проведення реформування на залізничному транспорті. Мета роботи - виявлення проблем у процесі вантажних перевезень і розробка шляхів їх подолання, формування принципів підвищення економічної ефективності використання вантажних вагонів за рахунок вдосконалення механізму управління вантажними перевезеннями за умов реформування з використанням методів стратегічного планування, системного підходу для досліджень щодо вдосконалення механізму управління вантажними перевезеннями, а також організаційно-розпорядчий метод для побудови структури управління. Досліджено проблеми, що виникають у процесі перевезення вантажів, та заходи, які надають змогу підвищити ефективність цих перевезень. Розроблено вдосконалений механізм управління вантажними перевезеннями для його застосування за умов реформування залізничного транспорту, який грунтується на централізації управління. Викладено принципи вдосконалення механізму управління вантажними перевезеннями, які засновані на об'єднанні комерційної та вагоноремонтної діяльності господарств. Все це надасть змогу значно зменшити оборот вагона шляхом зниження тривалості простоїв на залізничному транспорті, підвищити швидкість доставки вантажу та знизити транспортну складову в ціні доставленої продукції. Запропоновані заходи надасть змогу підвищити ефективність використання рухомого складу залізниць та збільшити обсяги вантажообігу, сприятимуть розвитку зв'язків України із сусідніми країнами.


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.03 + У9(4УКР)372.0-813

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гненний О. М. 
Проблеми оновлення тягового рухомого складу та оцінка ефективності інвестиційних проектів у локомотивному господарстві / О. М. Гненний, А. В. Вишнякова // Проблеми економіки трансп. : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 9. - С. 105-112. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Високий ступінь зносу тягового рухомого складу зумовлює потребу в оновленні локомотивного парку, що потребує значних капітальних вкладень. Для України виникає об'єктивна необхідність проведення реформування на залізничному транспорті з метою залучення приватних інвесторів до вкладення коштів в оновлення рухомого складу. Актуальним питанням залишається визначення ефективності інвестиційних проектів (ІП) у локомотивному господарстві (ЛГ). Для досягнення поставленої мети використовується системний підхід для визначення сукупного ефекту від оновлення ТРС для ЛГ та Укрзалізниці в цілому. Досліджено проблеми фізичного та морального зносу ТРС, визначено потенціальні вітчизняні та зарубіжні компанії-постачальники залізничної техніки, розглянуто принципи та основні показники оцінки ефективності ІП. Одним з основних критеріїв оцінки ефективності ІП є показник чистої приведеної вартості, який приймаючи значення більше або дорівнює нулю, забезпечує позитивну ефективність реалізації ІП. Запропоновано оцінку ефективності ІП (придбання локомотива) у ЛГ шляхом розрахунку вдосконаленого показника чистої приведеної вартості за рахунок врахування сукупного ефекту від оновлення ТРС для ЛГ та залізничного транспорту України загалом. Запропоновані показники оцінки ефективності нададуть змогу більш точно визначити ефективність ІП саме у ЛГ та у випадку позитивної ефективності залучити приватні інвестиції для оновлення тягового рухомого складу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)372.104-571.1-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського