Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Власюк Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Власюк Т. М. 
Методичні основи якісного аналізу ризиків інвестиційних проектів / Т. М. Власюк // Пробл. лег. и текстил. пром-сти. - 2004. - № 1. - С. 28-31. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто питання послідовності проведення якісного аналізу проектних ризиків. Наведено систематизацію класифікації інвестиційних ризиків. Розглянуто причини виникнення ризиків, негативні наслідки, що можуть бути викликані реалізацією ризику, та запропоновано заходи, що дозволять його мінімізувати.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Турчина С. І. 
Особливості продукції антитироїдних антитіл у дітей і підлітків із дифузним нетоксичним зобом / С. І. Турчина, Н. В. Шляхова, Т. О. Власюк // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - № 4. - С. 111-112. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.120.26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Власюк Т. М. 
Оцінка інвестиційної привабливості підприємств легкої промисловості (територіально-галузевий підхід) : Автореф. дис... канд. екон. наук / Т. М. Власюк; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2006. - 17 c. - укp.

Досліджено методичні підходи до оцінки інвестиційної привабливості промислових підприємств на базі територіально-галузевого підходу. Визначено основні фактори, що впливають на рівень інвестиційної привабливості на мегарівні (країни), макрорівні (регіону), мезорівні (галузі) та мікрорівні (підприємства). Доведено, що основними чиниками, які впливають на прийняття інвестиційних рішень є достовірність інформації, оцінка інвестиційної привабливості за всіма рівнями ієрархії, визначення рівня прийнятності ризику реалізації проекту. Проаналізовано існуючі методики оцінки інвестиційної привабливості на всіх рівнях ієрархії, виділено їх переваги та недоліки. Розроблено методики оцінки даної привабливості галузей і промислових підприємств. Проведено апробацію розроблених методичних рекомендацій на підприємствах легкої промисловості. Обгрунтовано заходи щодо покращення рівня інвестиційної привабливості підприємств, що забезпечить зростання ймовірності залучення інвестиційних ресурсів для подальшого розвитку підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.11-56-09

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348318 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Власюк Т. О. 
Україна на світовому ринку залізорудної сировини: перспективи розвитку експортного потенціалу : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Т. О. Власюк; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Проаналізовано досвід та розглянуто державні інститути управління залізорудною галуззю у країнах - світових лідерах з виробництва залізорудної сировини (ЗРС). Досліджено роль недержавних об'єднань в регулюванні світового ринку ЗРС, визначено особливості функціонування національних ринків ЗРС за сучасних умов. Узагальнено інструменти та механізми державного регулювання національних ринків ЗРС та обгрунтовано методологію дослідження експортного потенціалу ринку ЗРС. Розглянуто динаміку, розподіл запасів, тенденції виробництва та кон'юнктуру світового ринку ЗРС, оцінено перспективи його розвитку. Проаналізовано тенденції виробництва, географічну структуру, обсяги зовнішньоторговельних операцій та поставок на внутрішній ринок у розрізі українських виробників, охарактеризовано їх цінову політику. Визначено конкурентні позиції вітчизняних виробників на світовому ринку ЗРС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.352.4 + У9(4УКР)843.524

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Власюк Т. М. 
Цитологічні ефекти антибактеріальних препаратів "Стоматофіт А" і "Метрагіл-Дента" у пацієнтів з катаральним гінгівітом / Т. М. Власюк // Архів клініч. медицини. - 2012. - № 2. - С. 30-35. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Визначено особливості морфології інтерфазних ядер клітин букального епітелію у пацієнтів з гінгівітом різного ступеня складності під час застосування антибактеріальних препаратів і встановлено адекватність змін клітин букального епітелію до такого виду лікування. Обстежено 60 пацієнтів з катаральним гінгівітом віком 29 - 45 років, розподілених на 3 групи: пацієнти, які лікувалися препаратом "Метрагіл-Дента" (30 осіб); пацієнти, яким проводили лікування "Стоматофітом А" (30 осіб). Контрольну групу складали ці ж самі пацієнти до лікування (60 осіб). Перед лікуванням і відразу після курсу лікування у всіх пацієнтів брали мазки-відбитки із слизової оболонки щоки. Мазки-відбитки забарвлювали 1 %-ним ацетоорсеїном та аналізували за стандартною методикою під імерсійним об'єктивом. У кожному препараті переглядали 100 ядер підряд. На основі морфологічного аналізу виділено 8 типів ядер буккального епітелію. Їх перерозподіл вказує на певні зрушення у функціональному стані слизової оболонки порожнини рота пацієнтів з катаральним гінгівітом і залежить від тривалості лікування. Антибактеріальні препарати "Стоматофіт А" і "Метрагіл-Дента" викликають зміну відсоткового співвідношення ядер різної морфології в епітеліоцитах слизової оболонки щоки, яке також залежить від стану пацієнтів. У пацієнтів після лікування препаратом "Стоматофіт А" в клітинах букального епітелію спотерігається деконденсація хроматину, тоді як у пацієнтів після лікування "Метрагіл-Дента" залишається значною частка зруйнованих ядер, що свідчить про необхідність застосування додаткових фармакологічних препаратів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.220.111-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Власюк Т. В. 
Технологія навчання комунікативного читання у початковій школі / Т. В. Власюк // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2005. - Вип. 22. - С. 46-48. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто технологію навчання комунікативного читання у початковій школі на базі тексту.

Рассмотрена технология обучения коммуникативному чтению на основе текста.

The article deals with teaching reading on the basis of the text with the help of communicative techniques on the elementary level.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-911.331

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Власюк Т. О. 
Зовнішньоторговельні загрози як чинники стимулювання розвитку внутрішнього ринку / Т. О. Власюк // Бізнес Інформ. - 2015. - № 1. - С. 46-52. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто основні виклики та загрози внутрішньому ринку, що генеруються у сфері зовнішньоекономічних відносин України з урахуванням таких проблем сьогодення, як: розгортання російсько-українського конфлікту; поглиблення світової економічної кризи, її поширення на більшість країн світу; активізація процесів європейської інтеграції країни; а також відсутність в Україні структурних та інституційних реформ, що, у свою чергу, пов'язується з вибуховим загостренням системної кризи в українському суспільстві у 2013 - 2014 рр. Запропоновано низку рекомендацій для органів державної влади і підприємств стосовно активізації нових можливостей та попередження розгортання існуючих загроз з метою подальшого розвитку внутрішнього ринку. Особливістю наданих рекомендацій є їх взаємопов'язаність і непрямий вплив на динамічне вирішення проблеми конвертування зовнішніх чинників у перебудову та розширення внутрішнього ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 + Х819(4УКР)127

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Власюк Т. О. 
Забезпечення зовнішньоекономічної безпеки на ринку сільськогосподарської продукції в Україні / Т. О. Власюк // Проблеми економіки. - 2015. - № 1. - С. 59-71. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Оцінено стан зовнішньоекономічних відносин у системі агропромислового комплексу та представлена регіональна структура товарообігу сільськогосподарської продукції. Здійснено аналіз перспектив і можливостей для аграрного сектора України, які виникатимуть внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та країнами ЄС, а також створення в рамках цієї Угоди Зони вільної торгівлі. Сформульовано низку загроз продовольчій безпеці держави, пов'язаних з інтегрованістю вітчизняного аграрного сектора зі світовим ринком продовольства. Запропоновано заходи державної аграрної політики щодо підвищення ефективності використання наявного потенціалу аграрного сектора економіки, його адаптації до нових умов, у тому числі з урахуванням можливих ризиків, які виникатимуть внаслідок лібералізації зовнішньоторговельних відносин з європейськими країнами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Власюк Т. О. 
Оптимізація імпортної політики як чинник зовнішньоторговельної безпеки / Т. О. Власюк // Проблеми економіки. - 2015. - № 3. - С. 39-51. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Розглянуто питання забезпечення зовнішньоторговельної безпеки держави за рахунок використання інструментів імпортної політики. Наведено аналіз сучасного стану імпорту та імпортної політики України, проаналізовано окремі інструменти імпортної політики, надано перелік проблем від імпорту, які загрожують окремим галузям промисловості України, запропоновано заходи, реалізація яких позитивно впливатиме на рівень зовнішньоторговельної безпеки держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Власюк Т. О. 
Загрози та виклики внутрішньому ринку України, що генеруються у сфері зовнішньоторговельних відносин / Т. О. Власюк // Бізнес Інформ. - 2016. - № 2. - С. 71-82. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Розглянуто тенденції та проблеми внутрішнього ринку України на основі аналізу його місткості та структури. Визначено зовнішньоекономічні чинники, які впливають на показники динаміки внутрішнього ринку базових галузей промисловості України, а також загрози, що генеруються у сфері зовнішньоторговельних відносин. Запропоновано заходи державної політики щодо підтримки розвитку і розбудови внутрішнього ринку промислової продукції в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.5 + У9(4УКР)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Власюк Т. О. 
Системні проблеми забезпечення конкурентоспроможності експортерів на зовнішніх ринках / Т. О. Власюк // Проблеми економіки. - 2016. - № 1. - С. 84-93. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Визначено ключові тенденції макроекономічного та макрофінансового характеру, під впливом яких формується конкурентоспроможність вітчизняних експортерів (ВЕ). Проаналізовано сучасний стан зовнішньоторговельного співробітництва ВЕ та основні тенденції його подальшого розвитку. Досліджено системні чинники, що негативно позначаються на конкурентоспроможності ВЕ на макрорівні та на рівні реалізації експортної діяльності; надано їх розширену характеристику. Запропоновано ряд рекомендацій, спрямованих на загальне покращання ситуації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-803.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Власюк Т. О. 
Пріоритетні напрями забезпечення конкурентоспроможності України у сфері зовнішньоторговельних відносин / Т. О. Власюк // Наук. вісн. Полісся. - 2016. - Вип. 4. - С. 99-105. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Охарактеризовано чинники забезпечення міжнародної конкурентоспроможності України. Окреслено вплив зовнішньоторговельних відносин на підвищення рівня міжнародної конкурентоспроможності. Запропоновані механізми захисту інтересів національних підприємств на міжнародному рівні для підвищення рівня конкурентоспроможності національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Власюк Т. О. 
Застосування аналітичного планування для оцінки стану зовнішньоторговельної безпеки держави / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. Сер. Економіка. - 2016. - № 1. - С. 112-123. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Обгрунтовано методичний підхід до комплексної оцінки зовнішньоторговельної безпеки держави. В основу побудови ієрархічної моделі та формування системи показників покладено теоретичні напрацювання в сфері економічної безпеки та теорії управління, практики державного регулювання зовнішньої торгівлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Семенченко А. І. 
Сучасні проблеми підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців України щодо технологій електронного урядування / А. І. Семенченко, І. Б. Жиляєв, Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. Сер. Політика. - 2016. - № 1. - С. 31-42. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто сучасні проблеми підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців України щодо технологій електронного урядування, здійснено оцінку наявних механізмів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації публічних службовців у застосуванні технологій електронного урядування, визначено основні проблеми та обгрунтовано підходи щодо їх вирішення з урахуванням досвіду впровадження міжнародної Програми в Україні "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади". У подальшому передбачено розробити рекомендації органам влади щодо практичного впровадження отриманих у Програмі результатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Власюк Т. О. 
Зовнішня торгівля енергоносіями як чинник економічної безпеки України / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. Сер. Економіка. - 2017. - № 2. - С. 113-119. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто проблематику залежності національної економіки від імпорту енергоносіїв, досліджено можливість зменшення енергозалежності економіки України за рахунок зростання їх внутрішнього виробництва та використання відновлюваних джерел енергії. Проаналізовано сучасну товарну структуру споживання електроенергії в Україні та вивчено ефективність її споживання національною економікою. Запропоновано заходи державної політики щодо шляхів мінімізації імпорту енергоносіїв та підвищення ефективності функціонування сфери енергозабезпечення в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Власюк Т. О. 
Регулювання імпорту як механізм захисту внутрішнього ринку / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. - 2015. - № 2. - С. 49-57. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано українську систему тарифного й нетарифного регулювання доступу товарів на внутрішній ринок, визначено перелік основних проблем розвитку вітчизняної промисловості. Вивчено світовий досвід державної політики регулювання доступу іноземних виробників на внутрішній ринок, проаналізовано сучасну законодавчу базу, що обмежує вихід імпортних товарів на внутрішній ринок, запропоновано низку рекомендацій стосовно підвищення конкурентоспроможності національних виробників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Власюк Т. О. 
Надмірна відкритість внутрішнього ринку як загроза економічній безпеці України / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. - 2015. - № 3. - С. 38-46. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Визначено ключові передумови, що призвели до надмірної відкритості внутрішнього ринку для імпорту, та проаналізовано головні негативні тенденції розвитку вітчизняної економіки, пов'язані із цим явищем. Розглянуто товарну структуру імпорту й роздрібного товарообігу продажу продовольчих і непродовольчих товарів. Визначено сектори економіки, які нині потребують державної підтримки й захисту від іноземних конкурентів та розроблено загальні рекомендації, спрямовані на поліпшення ситуації. Проаналізовано регіональну структуру обсягів проникнення імпортних товарів і послуг та розраховано коефіцієнти місткості імпорту у витратах на придбання за регіонами. Досліджено загрози, що виникають унаслідок згортання торговельних відносин з Російською Федерацією у світлі торговельної війни проти України. Запропоновано впровадження низки компенсаторних механізмів, що дозволять мінімізувати втрати національної економіки від обмеження доступу вітчизняних виробників до ринку Російської Федерації. Розроблено рекомендації стосовно захисту внутрішнього ринку від надмірного імпорту. Згадані рекомендації стосуються тарифної політики, створення додаткової інфраструктури, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів у сферах, де існують факторні конкурентні переваги та регулювання доступу на внутрішній ринок іноземних товарів і послуг через застосування міжнародних інституційних норм.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Власюк Т. О. 
Специфіка забезпечення зовнішньоторговельної безпеки України в умовах глобалізації / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. - 2014. - № 4. - С. 53-63. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто сучасний стан зовнішньоторговельної безпеки України. Проаналізовано основні індикатори зовнішньоекономічної безпеки, що безпосередньо стосуються питань зовнішньої торгівлі. Розроблено рекомендації для органів державної влади щодо вдосконалення існуючої системи забезпечення зовнішньоторговельної безпеки України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4укр)843-995 + Х819(4укр)120.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Власюк Т. О. 
Стан і тенденції зовнішньоторговельної діяльності України: виклики для економічної безпеки та способи їх подолання / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. Сер. Економіка. - 2015. - № 4. - С. 48-58. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано сучасну зовнішньоторговельну сферу України та її взаємозв'язок з економічною безпекою держави. Розглянуто основні показники зовнішньої торгівлі України за 2008 - 2015 рр., ступінь відкритості національної економіки. Увагу приділено, дослідженню загальної структури зовнішньої торгівлі та детальному аналізу структури імпорту й експорту товарів і послуг. Проаналізовано товарну та географічну структури експорту та імпорту, вивчено питання частки високотехнологічного та сировинного експорту в загальному обсязі експорту, зроблено висновки стосовно ступеню концентрації та диверсифікації вітчизняного експорту та імпорту та впливу цих показників на зовнішньоекономічну безпеку України. Досліджено зміни у напрямі розвитку зовнішньої торгівлі України, пов'язані зі структурними змінами її геополітичного вектору. Визначено перелік основних проблем системного характеру, пов'язаних із забезпеченням зовнішньоторговельної безпеки та надані загальні рекомендації щодо їх подолання та створення сприятливих умов для реалізації національних інтересів у сфері зовнішньої торгівлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)843.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Власюк Т. О. 
Оцінка стану зовнішньоторговельної безпеки України / Т. О. Власюк // Стратегіч. пріоритети. - 2017. - № 3. - С. 150-162. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано глибинні процеси у сфері зовнішньої торгівлі та здійснено комплексну оцінку цієї сфери з точки зору забезпечення економічної безпеки держави. У процесі дослідження використано методологічний підхід, що базується на поєднанні в єдиний технологічний цикл методів аналізу ієрархій, порівняльного кількісного аналізу та статистичних методів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + У9(4УКР)843-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського