Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Вовк Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Вовк Є.  
Щодо визначення технічної можливості поділу жилого будинку: окремі пропозиції / Є. Вовк, О. Коваленко // Право України. - 2000. - № 2. - С. 72-75. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211 + Н711-022я821

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Вовк Є. А. 
Моделі прогнозування для розподілення ресурсів і навантаження в ІТ-інфраструктурах / Є. А. Вовк, Д. С. Ксензовець // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Інформатика, упр. та обчислюв. техніка. - 2017. - Вип. 65. - С. 101-109. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Центри оброблення даних сьогодні стали широко розповсюдженими. Вони є складовою частиною інфраструктури інформаційних технологій (ІТ-інфраструктури). Однією з головних задач управління ІТ-інфраструктурою є ефективне розподілення віртуальних машин (ВМ) між фізичними машинами (ФМ) з урахуванням вимог і ресурсів. Домінуючою тенденцією у розподіленні ресурсів є управління з прогнозуючими моделями. Розроблено новий метод розподілення ресурсів і навантаження ІТ-інфраструктури, що базується на прогнозуванні. Розподілення ресурсів і навантаження в ІТ-інфраструктурах визначає жорсткі вимоги до часу та точності прогнозування. Існує багато моделей прогнозування, які можуть бути використані для управління ІТ-інфраструктурою, наприклад, ARIMA, GARCH і NARX. Проте для їх ефективного використання для розподілення ресурсів і навантаження необхідно знати, наскільки добре вони вирішують ці завдання відповідно до вимог. Зазначені моделі прогнозування досліджено на реальних даних ЦОД. На основі узагальнення результатів цих досліджень висунуто пропозиції щодо інтеграції моделей прогнозування у механізм розподілення ресурсів і навантаження ІТ-інфраструктури. Для аналізу моделей прогнозування використано дані Google Cluster Data.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/Інформ. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського