Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Водянніков О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Вовк Т.  
Податкові аспекти права СОТ та IасquisD ЄС. Орієнтири податкової реформи в Україні / Т. Вовк, О. Водянніков, І. Коноваленко; ред.: С. Шевчук; Центр європ. та порівнял. права. - Х. : Консум, 2004. - 950 c. - укp.

Уперше в Україні систематизовано питання регулювання податкових відносин у рамках Світової організації торгівлі (СОТ) та в Європейському Союзі (ЄС). Розглянуто аспекти податкового права як складової двох оригінальних правових систем - СОТ та ЄС, вміщено переклад основного масиву податкового законодавства Європейського Союзу українською мовою.

Впервые в Украине систематизированы вопросы регулирования налоговых отношений в рамках Всемирной торговой организации (ВТО) и Европейского Союза (ЕС). Рассмотрены аспекты налогового права как составной двух оригинальных правовых систем - ВТО и ЕС, приведён перевод основного массива налогового законодательства Европейского Союза на украинском языке.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1 + Х915.232.5-94 + Х829(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС39433 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вовк Т.  
Податкові аспекти права СОТ та асquis ЄС. Орієнтири податкової реформи в Україні / Т. Вовк, О. Водянніков, І. Коноваленко; Центр європ. та порівнял. права. - Х. : Консум, 2004. - 959 c. - укp.

Розглянуто питання адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Описано принцип податкової недискримінації в праві СОТ, загальний принцип національного режиму ГАТТ, фіскальної нейтральності у сфері податку на додану вартість. Викладено концептуальні основи податкового субсидіювання. Наведено пропозиції щодо консолідованої бази корпоративного оподаткування, виключний перелік податків та зборів, які застосовуються паралельно з податком на капітал. Висвітлено особливості оподаткування прибутку фізичних осіб. Представлено нормативні акти ЄС у сферах податку на додану вартість, податку на капітал, акцизних зборів.

Рассмотрены вопросы адаптации законодательства Украины к законодательству Европейского Союза. Описаны принцип налоговой недискриминации в праве ВТО, общий принцип национального режима ГАТТ, фискальной нейтральности в сфере налога на добавленную стоимость. Изложены концептуальные основы налогового субсидирования. Приведены предложения по консолидированной базе корпоративного налогообложения, исключительный перечень налогов и сборов, которые применяются параллельно с налогом на капитал. Освещены особенности налогообложения прибыли физических лиц. Представлены нормативные акты ЕС в сферах налога на добавленную стоимость, налога на капитал, акцизных сборов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14 + Х915.232.5-91 + Х829(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС39746 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Водянніков О. Ю. 
Зобов'язання щодо національного режиму в сфері непрямого оподаткування у праві СОТ / О. Ю. Водянніков // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 37. - С. 584-590. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Водянніков О. Ю. 
Питання співвідношення податкових і торговельних режимів у міжнародному праві / О. Ю. Водянніков // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 35. - С. 587-595. - Бібліогр.: с.592-595 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Водянніков О. Ю. 
Податкові субсидії та фундаментальний принцип оподаткування в національному та міжнародному праві / О. Ю. Водянніков // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2006. - Вип. 33. - С. 521-527. - Бібліогр.: с. 525-527 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.141.3 + У9(4УКР)261.413 + Х829(4УКР)2-2 + Х916.14-321

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Водянніков О. Ю. 
Заборона дискримінаційного оподаткування торгівлі в договорі про функціонування Європейського Союзу: поняття, цілі та зміст в світлі практики Суду ЄС / О. Ю. Водянніков // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 47. - С. 611-622. - Бібліогр.: 62 назв. - укp.

Досліджено поняття, цілі та зміст положень статті 110 Договору про функціонування Європейського Союзу. Приділено увагу значенню практики Суду в системі джерел права ЄС, розкриттю поняття прямої та непрямої дискримінації у разі оподаткування імпортованих товарів, а також принципу нейтральності податкової системи щодо експорту й імпорту. Розглянуто співвідношення принципів заборон дискримінаційного та протекціоністського оподаткування (перша та друга частини статті 110).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-94 + Х915.232.503

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Водянніков О. Ю. 
Принцип податкової недискримінації в праві СОТ та ЄС: порівняльний аналіз : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / О. Ю. Водянніков; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - Київ, 2016. - 21 c. - укp.

Дисертаційне дослідження присвячено розробці теоретичних засад і науково-теоретичному обгрунтуванню поняття, юридичного змісту та дії принципу податкової недискримінації в праві Світової організації торгівлі (СОТ) та ЄС як одного з основних принципів, на яких побудовані обидва правопорядки. Здійснено комплексне дослідження теоретичних основ принципу податкової недискримінації в міжнародному праві, міжнародному економічному праві (МЕП) і правопорядках СОТ та ЄС на основі практики вирішення спорів в Органі врегулювання спорів (ДСБ) СОТ і Суду ЄС. На основі аналізу практики ДСБ СОТ і Суду ЄС сформульовано методологічні підходи цих органів до вирішення спорів з питань податкової недискримінації, визначено та пояснено методологічні подібності та відмінності у підходах ДСБ СОТ і Суду ЄС. Окрему увагу приділено аналізу положень Угоди про асоціацію, що стосуються податкової недискримінації, розглянуто питання тлумачення положень ст. 36 та 39 Угоди, якими інкорпоруються шляхом посилання до тексту Угоди положення Статей III та XX ГАТТ. Проаналізовано місце та роль практики ДСБ СОТ для цілей тлумачення положень Угоди про асоціацію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5 + Х916.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА422840 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Водянніков О. 
Ґендерна рівність. Теорія і практика в порівняльному конституційному праві / О. Водянніков; Організація з безпеки та співробітництва в Європі. - [Київ], [202-?]. - 245 c. - Бібліогр. в знесках. - укp.

Проаналізовано підходи органів конституційної юрисдикції різних держав щодо визначення та забезпечення принципу ґендерної рівності. Питання ґендерної рівності подано у більш широкому контексті значення принципів рівності та недискримінації в демократичному суспільстві. Основну увагу зосереджено на представленні практичних підходів, закладених у текстах основних рішень конституційних судів різних держав. Досліджено поняття рівності в його історичному та соціальному контекстах. Сформульовано основні підходи до теорії рівності в сучасному конституціоналізмі. Обґрунтовано концепції рівності в конституційному праві як парадигми, принципу, окремого права і складової інших конституційних прав і свобод. Зазначено, що ці сенси рівності складають єдину конституційну структуру, в основі якої лежить ціннісний порядок, за яким людська гідність, рівність і свобода визнаються найвищою цінністю. Здійснено спробу проаналізувати співвідношення рівності та недискримінації в їх теоретичній і практичній площині. Окрему увагу приділено практичному застосуванню принципу рівності і права на недискримінацію в ґендерному вимірі. Ґендерна рівність є невід'ємною складовою конституційної парадигми, тому багато конституційних питань, що на перший погляд є ґендерно нейтральними мають суттєвий ґендерний вимір. Розкрито поняття ґендеру як аналітичної категорії, як конституційної категорії. Проаналізовано питання ґендеру та демократії, зокрема в частині ґендерних квот.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4/8)343 + Х809(4УКР)343

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА855434 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського