Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Волобаєв І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Волобаєв І. В. 
Збагачуваність та технологічна типізація золотовмісних руд України : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.15.08 / І. В. Волобаєв; Криворіз. техн. ун-т. - Кривий Ріг, 2003. - 20 c. - укp.

Розглянуто основні особливості речовинного складу золотовмісних руд України, що впливають на їх збагачуваність, описано технологічні властивості золотих руд. Наведено визначення системи технологічної класифікації золотовмісних руд країни, технологічну оцінку класу руди залежно від відносної цінності золота в ній, технологічного типу, різновиду на підставі визначення характеру форм упорності для упорних руд і технологією вилучення золота для легкозбагачуваних руд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И41,334

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328058 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лавриненко О. М. 
Утворення феригідриту біогенного та хімічного походження і взаємодія біокомпозитів на його основі з частинками золота / О. М. Лавриненко, І. І. Волобаєв, В. А. Прокопенко // Доп. НАН України. - 2013. - № 5. - С. 139-147. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г583.26 + Е0*871

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Волобаєв І. І. 
Формування біофлокулянтів на основі клітин мікроводоростей та наночастинок сполук заліза, та їх використання в процесах вилучення золота з руд : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.11 / І. І. Волобаєв; НАН України, Ін-т біоколоїд. хімії ім. Ф.Д. Овчаренка. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Дисертацію присвячено дослідженню наукових основ формування біофлокулянтів на основі наночастинок сполук заліза та клітин мікроводоростей та їх використання для вилучення тонкодисперсного золота й інших металів з руд та техногенних покладів, за допомогою біоколоїдних методів збагачення, зокрема біофлокулярної флотації, біомагнітної сепарації та селективної біофлокуляції. Розроблено та досліджено колоїдно-хімічні механізми, а також умови формування біокомпозитів на основі клітин мікроводоростей \i Chlorella vulgaris \i0 та ультрадисперсних частинок сполук заліза. Встановлено магнітні властивості одержаних біофлокулянтів. Показано можливість використання сформованих таким чином біокомпозитів як високоселективних флокулянтів для вилучення тонкодисперсного золота з руд, що додатково надає змогу практично вперше використовувати магнітну сепарацію в процесах збагачення золота. Розроблено принципово нові біотехнологічні схеми збагачення золота та бурозалізнякових руд, що надають змогу істотно підвищити показники збагачення.


Індекс рубрикатора НБУВ: И413-3 + И414.2 + Е521.282.2*871

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420149 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Волобаєв І. І. 
Біофлокулярне збагачення дисперсних бурозалізнякових руд / І. І. Волобаєв, О. М. Лавриненко, І. В. Волобаєв, А. Ліоно, З. Р. Ульберг // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 39. - С. 82-85. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Вирішено актуальні проблеми сьогодення: створення технологічної схеми збагачення тонкодисперсних бурозалізнякових руд. Розробку технології проведено на хвостах збагачення бурозалізнякових руд фабрики Омарська (Боснія та Герцеговина), в яких головна залізовмісна мінеральна фаза - гетит - характеризується слабомагнітними властивостями, що ускладнює збагачення матеріалу традиційними методами. На основі результатів лабораторних досліджень запропоновано технологію, яка передбачає біофлокуляцію сировини з клітинами мікроводоростей та подальшу магнітну сепарацію.


Індекс рубрикатора НБУВ: И41,32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського