Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Вядрова І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Міщенко В. І. 
Реорганізація та реструктуризація комерційних банків : Навч.посіб. / В. І. Міщенко, А. В. Шаповалов, В. В. Салтинський, І. М. Вядрова. - К. : Т-во "Знання", 2002. - 215 c. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Проаналізовано проблеми реформування банківської системи України у найближчій перспективі, зокрема, реорганізації та реструктуризації комерційних банків. Детально розкрито мету, шляхи, традиційні та нові організаційно-правові форми реорганізації та реструктуризації комерційних банків. Розглянуто організаційні засади забезпечення фінансового оздоровлення комерційних банків у стані фінансової скрути, особливості запровадження тимчасової адміністрації для управління комерційним банком у даному стані. Висвітлено особливості застосування до комерційних банків заходів впливу за порушення зобов'язань та економічних нормативів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА617552 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вядрова І. М. 
Реорганізація та реструктуризація комерційних банків : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.04.01 / І. М. Вядрова; Укр. акад. банк. справи. - Суми, 2001. - 18 c. - укp.

Проаналізовано форми та методи реорганізації та реструктуризації комерційних банків України. На основі узагальнення зарубіжного і вітчизняного досвіду реорганізації та реструктуризації комерційних банків поглиблено і конкретизовано економічний зміст понять "реструктуризація" та "реорганізація" стосовно банківської діяльності. Обгрунтовано схему фінансової реструктуризації комерційного банку на підставі вдосконалення оперативного та стратегічного управління активами, зобов'язаннями і капіталом банку з метою підвищення рівнів капіталізації, ліквідності та платоспроможності окремого банку та банківської системи в цілому. Запропоновано систему показників для оцінки економічної ефективності реорганізації та реструктуризації банків, удосконалено організаційно-економічні засади і механізми роботи тимчасової адміністрації та діяльності ліквідаційної комісії комерційного банку. Розроблено схему оцінки параметрів і результатів для вибору конкурентної стратегії реорганізації банку, а також удосконалено принципи організації банківського нагляду та контролю за діяльністю комерційних банків у стані фінансової скрути.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.181.34-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пашова С. М. 
Використання світового досвіду складання та просування привабливого образу держав для поліпшення ділового та інвестиційного клімату в Україні / С. М. Пашова, І. М. Вядрова // Фін.-кредит. діяльн.: пробл. теорії та практики. - 2010. - Вип. 2. - С. 221-227. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Доведено необхідність створення належної інвестиційно-інноваційної інфраструктури в Україні на сучасному етапі розвитку економіки. Проведено аналіз сучасного стану та проблем розвитку економіки інноваційного типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-56 + У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Вядрова І. М. 
Депозити як ресурсний потенціал банку / І. М. Вядрова, Ю. В. Романова // Фін.-кредит. діяльн.: пробл. теорії та практики. - 2011. - Вип. 2. - С. 34-41. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Визначено економічну сутність депозитної політики як складової формування ресурсної бази банків за сучасних умов; проаналізовано сучасний стан вітчизняного депозитного ринку, досліджено вплив депозитної ресурсної бази на кредитні операції банку на основі економіко-математичної регресійної моделі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.296

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Вядрова І. М. 
Формування ресурсної бази банків на основі заощаджень населення: теоретичні аспекти та українські реалії / І. М. Вядрова, І. О. Добровольська // Бізнес Інформ. - 2015. - № 9. - С. 301-307. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження базових теоретичних положень та сучасної української практики формування ресурсної бази банків на основі заощаджень населення. Розкрито значимість заощаджень населення у формуванні ресурсної бази банків та ідентифіковано комплекс внутрішніх і зовнішніх факторів, які зумовлюють рівень залежності ресурсів і ресурсного потенціалу банків від заощаджень. У ході досліджень здійснено аналіз ролі депозитів фізичних осіб у формуванні активів українських банків та виявлено ключові суперечності в даному процесі. Доведено, що гармонізація інтересів банків і вкладників може сприяти вирішенню проблеми формування ресурсного потенціалу банківської системи за рахунок заощаджень, однак вона неможлива без ліквідації тих перешкод, що створюють неспецифічні фактори загальної дії та фактори стійкості банківської системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93 + У9(4УКР)262.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кузнєцова А. Я. 
Банківське інвестиційне кредитування інноваційної діяльності в Україні : монографія / А. Я. Кузнєцова, І. М. Вядрова, С. М. Пашова. - Дніпропетровськ : Форест, 2015. - 236 c. - Бібліогр.: с. 191-215 - укp.

Розкрито теоретичні положення та специфіку інвестиційної й інноваційної діяльностей, встановлено взаємозв'язок між цими категоріями. Уточнено сутність поняття "банківське інвестиційне кредитування інноваційної діяльності". Встановлено місце та роль банків в інвестуванні в інноваційну діяльність. Визначено особливі умови здійснення інвестиційного кредитування інноваційних проектів і програм банками України. Визначено проблеми, перешкоди та невирішені питання здійснення такого кредитування. Запропоновано методичні основи впровадження оптимізаційного менеджменту організації банківського інвестиційного кредитування інноваційної діяльності. Обгрунтовано методичні основи розрахунку інноваційно-інвестиційної складової в кредитному портфелі банків. Розроблено науково-методичний підхід до оптимізації банківського інвестиційного кредитування інноваційної діяльності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.25 + У9(4УКР)0-55-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800110 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Вядрова І. М. 
Система додаткового страхування вкладів як чинник зростання ресурсного потенціалу вітчизняних банків / І. М. Вядрова, І. О. Добровольська // Актуал. проблеми економіки. - 2016. - № 1. - С. 268-276. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність створення в Україні системи розширеного страхування депозитів та оцінено очікуваний ефект від її впровадження. Розглянуто можливі моделі функціонування системи страхування депозитів фізичних осіб.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.725

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Вядрова І. М. 
Методичні підходи до оцінки вартості портфеля проблемної заборгованості банку / І. М. Вядрова, С. В. Гадецька, О. М. Сидоренко // Бізнес Інформ. - 2015. - № 10. - С. 378-382. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано методичні підходи до оцінки проблемного кредитного портфеля та визначено основні чинники, що впливають на вартість проблемного кредиту. Представлено модель оцінки вартості проблемного кредиту в умовах невизначеності щодо одержання майбутніх платежів на прикладі споживчого кредиту. Запропонована модель може бути використана у практичній діяльності банків для забезпечення ефективного управління проблемною заборгованістю. Додаткового дослідження вимагають питання визначення залежнoсті oбсягу прoстрoченoї забoргoванoсті від макрoекoнoмічних пoказників та пoказників банківськoї діяльнoсті.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кузнєцова А. Я. 
Управління залученими ресурсами банку : монографія / А. Я. Кузнєцова, І. М. Вядрова, В. Є. Волохата. - Харків : Здоровий Я. А., 2016. - 209 c. - Бібліогр.: с. 171-191 - укp.

Досліджено теоретичні та методичні положення, розроблено практичні рекомендації щодо управління залученими ресурсами банку. Вивчено теоретичні засади управління залученими ресурсами банку. Розглянуто особливості організації процесу управління залученими ресурсами у вітчизняних банках. Запропоновано теоретико-методичні підходи до оцінювання ефективності, організації та управління залученими ресурсами банку на основі регресійних моделей та формування цінових стратегій банку на ринку фінансових ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808475 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Вядрова І. М. 
Сутність конкурентоспроможності в банківському секторі: стан і проблеми / І. М. Вядрова, М. В. Морозов // Бізнес Інформ. - 2020. - № 11. - С. 324-330. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - уточнення змісту поняття "конкурентоспроможність банку", а також аналіз стану та проблем забезпечення конкурентного середовища в банківській системі України. Досліджено сутність банківської конкуренції та проведено критичний аналіз підходів до розуміння поняття "конкурентоспроможність банку". Під поняттям "конкурентоспроможність банку" запропоновано розуміти інтегральну характеристику, яка відображатиме реальні та потенційні можливості банку створювати та просувати на ринок конкурентоспроможні продукти та послуги, що відповідають усім вимогам клієнтів, займати й утримувати стійкі позиції на ринку банківських послуг. Проведено аналіз конкурентного середовища в банківському секторі України. Також проаналізовано розподіл чистих активів банків за групами: державні, іноземні, приватні та окремо ПриватБанк. Оцінка рівня концентрації в банківському секторі здійснена за допомогою розрахунку індексу Херфіндаля - Хіршмана за рівнем загальних і чистих активів, а також за ринком депозитів фізичних осіб. За виявленою динамікою зроблено однозначний висновок про те, що банківський сектор України є низькоконцентрованим. У цілому проведений аналіз конкурентного середовища засвідчив позитивні тенденції та збільшення рівня конкурентоспроможності банків. Виділено проблеми, які продовжують негативно впливати на рівень конкурентоспроможності банків, серед яких: значна частка державних банків; проблеми у кредитуванні великого бізнесу, а також у цілому низький рівень капіталізації українських банків порівняно із зарубіжними кредитними установами; недостатня порівняно із зарубіжними банківськими ринками кількість пропонованих банками продуктів та послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Вядрова І. М. 
Заощадження населення як джерело банківських ресурсів: сутність, стан і перспективи / І. М. Вядрова, О. В. Морозов // Бізнес Інформ. - 2020. - № 12. - С. 355-361. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - теоретичне поглиблення розуміння сутності заощаджень населення та їх ролі у формуванні ресурсної бази банків, а також в аналізі вітчизняної банківської практики щодо використання цього джерела у формуванні банківських ресурсів. Досліджено сутність заощаджень населення та визначено їх роль у формуванні банківських ресурсів. На основі розгляду підходів до розуміння поняття "заощадження населення" зазначено, що їх суть проявляється в чотирьох аспектах: по-перше, заощадження населення є відкладеною частиною їх доходів; по-друге, заощадження є частиною грошової маси; по-третє, заощадження можна уявити як процес прийняття рішень з накопичення активів; по-четверте, заощадження втілюються в накопичених активах різного характеру. Запропоновано авторське розуміння поняття "заощадження населення". Узагальнено основні форми заощаджень населення, які представлені як фінансовими, так і нефінансовими інструментами. Значну увагу приділено аналізу аналітичних показників заощаджень населення та їх ролі у формуванні ресурсів банків. Визначено, що заощадження населення відіграють винятково важливу роль у формуванні ресурсної бази банків. Підтвердженням цього є частка депозитів фізичних осіб у ресурсах банків, яка з 2015 р. стабільно зростає і за підсумками 2019 р. склала 37 %. Проблемним аспектом в аналізі заощаджень населення є відсутність даних щодо їх розміру накопиченим підсумком. Оцінка державних програм України показала, що в них не робиться акцент на важливості та ролі заощаджень населення як джерела інвестиційних ресурсів для розвитку економіки. Виділено основні тенденції та проблеми, що заважають максимально ефективно використовувати заощадження населення для формування ресурсів банків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.62-801.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського