Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Візнюк О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Візнюк О. В. 
Алгоритм перекладу заперечного оператора NOT (на матеріалі англійської та української мов) / О. В. Візнюк // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Філол. науки. - 2007. - 2, № 1. - С. 73-77. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-77 + Ш143.21-77

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/філол. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Візнюк О. В. 
Темна енергія і темна матерія як прояви гравітації на брані : автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / О. В. Візнюк; НАН України. Ін-т теорет. фізики ім. М.М.Боголюбова. - К., 2008. - 16 c. - укp.

Виявлено та вивчено нові властивості теорії гравітації на брані з індукованою кривизною. З використанням результатів дослідження пояснено ефекти темної енергії та темної матерії. Показано, що у досить широкій області параметрів космологічне розширення Всесвіту в пізню епоху у цій теорії відбувається за тим же законом, що і в стандартній моделі LCDM. Одержано систему рівнянь, які описують еволюцію космологічних збурень скалярного типу на брані. Знайдено область параметрів, за яких космологічні збурення демонструють нестійке зростання, а також область відносної стабільності, в якій зростання збурень є помірним і його можна узгодити з наявними даними про утворення великомасштабної структури Всесвіту. Знайдено нові сферично симетричні розв'язки рівнянь на брані і показано, що плоский профіль галактичних кривих обертання у межах такої моделі можна пояснити без залучення темної матерії. У межах моделі з двома бранами обчислено поправки до закону Нютона на видимій брані з урахуванням впливу від матерії на прихованій брані.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В382.155,022 + В313.38,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356800 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Візнюк О. В. 
Дериваційно-ономасіологічний аспект розвитку префіксального словотворення в англійській мові : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.04 / О. В. Візнюк; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. - Чернівці, 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено формування префіксальних ономасіологічних категорій упродовж всієї письмово зафіксованої історії розвитку англійської мови. На основі аналізу понад 11 тис. префіксальних похідних, зафіксованих у лексикографічних джерелах давньоанглійського, середньоанглійського, ранньоновоанглійського та новоанглійського періодів розвитку англійської мови. Виявлено й описано дериваційно-ономасоологічну специфіку номінативної діяльності носіїв англійської мови на різних етапах її історичного розвитку. Встановлено структурно-семантичні моделі даних категорій, визначено градацію їх продуктивності. Чільне місце у дослідженні відведено вивченню місця та ролі як дієслівних, так і іменникових твірних основ, а всередині них і відповідних лексико-семантичних груп, що виступають головними компонентами префіксальних структурно-семантичних моделей в історичному ракурсі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-022.11 + Ш143.21-20

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386305 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського