Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Галапуп Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Галапуп Л. 
Депозитна діяльність банківських установ України: сучасні реалії та перспективи розвитку / Л. Галапуп // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2016. - № 4. - С. 58-75. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Висвітлено основні тенденції розвитку та сучасний стан ринку депозитних послуг в Україні. Визначено роль і призначення зобов'язань банків у загальному обсягу пасивів. Надано характеристику основних факторів, що мають вплив на процес виконання депозитних операцій вітчизняними банківськими установами. Досліджено структуру депозитного портфеля банківських установ у розрізі валют, а також строків погашення. Проаналізовано динаміку залучення банками коштів фізичних та юридичних осіб, здійснено їх порівняльний аналіз. Обгрунтовано основні концептуальні засади функціональної організації депозитної діяльності банківських установ. У процесі дослідження визначено основні проблеми ринку депозитних послуг за сучасних умов розвитку банківської діяльності та економіки загалом. Запропоновано основні напрями підвищення ефективності депозитної діяльності банківських установ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Галапуп Л. О. 
Банківський капітал та особливості його формування в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Л. О. Галапуп; Тернопільський національний економічний університет. - Тернопіль, 2018. - 24 c. - укp.

Розроблено сукупність пропозицій та рекомендацій практичного характеру щодо реалізації механізму формування банківського капіталу, управління ним та оптимізації джерел збільшення його необхідного обсягу. Визначено сутність поняття "банківський капітал", удосконалено науковий підхід до класифікації функцій банківського капіталу шляхом розподілу їх на функції власного капіталу та функції залученого і позиченого капіталів, трактування змісту поняття "управління банківським капіталом". Розглянуто наукові підходи до систематизації факторів впливу на власний капітал банку з урахуванням їх внутрішніх і зовнішніх джерел походження. Набули подальшого розвитку: науково-методичний підхід до розробки концепції управління банківським капіталом; методика визначення показника CaR (capital-at-risk) як основного показника міри адекватності капіталу згідно із рекомендаціями Базельського комітету на основі додавання у формулу розрахунку зобов’язань, зважених за ступенем ризику; методичний інструментарій використання експертної системи та економіко-математичної моделі визначення достатнього обсягу власного капіталу як засобу регулювання стабільного розвитку банку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського