Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ганас Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Ганас Л. М. 
Концептуальні засади управління виробничими запасами / Л. М. Ганас // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 749. - С. 11-17. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Удосконалено формулювання означення поняття "виробничі запаси". Визначено сутність процесу управління виробничими запасами. Надано принципи управління виробничими запасами, типологізовані за областю дії на загальні та спеціальні. Сформовано типологію факторів впливу на управління виробничими запасами промислових підприємств і розроблено фактори впливу на управління виробничими запасами промислових підприємств за конкретними функціями менеджменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-592-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кузьмін О. Є. 
Ідентифікація площ функціональних ділянок складу виробничих запасів / О. Є. Кузьмін, О. Г. Мельник, Л. М. Ганас // Бізнес Інформ. - 2013. - № 9. - С. 73-77. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто позиції науковців щодо поділу площі складського приміщення на ділянки і зони, проаналізовано їх класифікацію та узагальнено погляди на виокремлення відповідних видів. На основі аналізу виокремлено і графічно інтерпретовано функціональні ділянки складу виробничих запасів з їх диференціацією на відповідні зони та надано стислу характеристику кожного виду. Наведено методи ідентифікації площ функціональних ділянок і зон та загальної площі складу виробничих запасів. Запропоновано інструментарій, що дозволяє провести обчислення площі складського приміщення, призначенням якого є зберігання виробничих запасів з урахуванням функціональних ділянок та наявності в них необхідних зон. Проведено відповідні узагальнення та визначено значення застосування наведеного методу ідентифікації площ функціональних ділянок та зон складу виробничих запасів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-596

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ганас Л. М. 
Управління виробничими запасами машинобудівних підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Л. М. Ганас; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів, 2015. - 25 c. - укp.

Приділено увагу вирішенню наукового завдання щодо формування теоретико-прикладних засад управління виробничими запасами на машинобудівних підприємствах. Уточнено понятійно-термінологічний апарат у сфері управління виробничими запасами. Розроблено полікритеріальну модель вибору типів складів виробничих запасів за наявних умов. Доповнено типологію виробничих запасів, що надало можливість сформувати для суб'єктів управління виробничими запасами максимально широкий перелік типів виробничих запасів. Удосконалено типологію факторів впливу на виробничі запаси підприємств та виокремлено фактори за змістовою ознакою. Ідентифіковано та систематизовано перелік витрат на формування та утримання виробничих запасів у відповідний кошторис. Розраховано загальні величини витрат на формування й утримання виробничих запасів і коефіцієнти витратності утримання таких запасів для визначення доцільності їх накопичення машинобудівними підприємствами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-596-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кузьмін О. Є. 
Місце управління виробничими запасами в системі управління підприємством / О. Є. Кузьмін, О. Г. Мельник, Л. М. Ганас, Л. С. Ноджак // Бізнес Інформ. - 2017. - № 11. - С. 465-471. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Визначено особливості управління виробничими запасами в системі управління підприємством. Грунтовно досліджено сутність та особливості процесу управління виробничими запасами як економічної категорії що, на відміну від існуючих трактувань, дало змогу конкретизувати змістовне та функціональне наповнення поняття. Управління виробничими запасами підприємства представлено як конкретну функцію менеджменту в системі управління підприємством, яка реалізується на основі планування, організування роботи з виробничими запасами, мотивування працівників, повіязаних із виробничими запасами, контролювання та регулювання виробничих запасів. Також представлено модель вибору методів мотивування робітників на основі критеріїв вартості та тривалості дії; визначено напрямки, об'єкти та суб'єкти контролювання виробничих запасів; сформовано послідовність контролювання та регулювання виробничих запасів. Наукові напрацювання можуть використовуватись підприємствами для покращення процесу управління виробничими запасами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-596-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мельник О. Г. 
Типологія факторів впливу на виробничі запаси / О. Г. Мельник, Л. М. Ганас, Л. С. Ноджак // Бізнес Інформ. - 2018. - № 4. - С. 241-248. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Виокремлено фактори впливу на виробничі запаси та типологізовано за відповідними ознаками. Грунтовно досліджено сутність поняття "фактор" з точки зору управлінського, економічного, організаційного підходів. Запропоновано авторське трактування економічної категорії "фактори впливу на виробничі запаси". Виокремлено низку факторів впливу на виробничі запаси та систематизовано їх за відповідними типологічними ознаками. Типологія факторів впливу на виробничі запаси передбачає виокремлення виробничих, фінансових, кадрових, інфраструктурних, інформаційно-комунікаційних та управлінських факторів за змістовою ознакою. Це, на відміну від існуючих, конкретизує їх зміст і характер впливу з урахуванням особливостей функціонування виробничих підприємств. Надано коротку характеристику впливу кожного із факторів на виробничі запаси.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-596

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ганас Л. М. 
Особливості мотивування працівників митних органів / Л. М. Ганас, О. І. Дорош, Л. В. Білець // Management and Entrepreneurship in Ukraine: the stages of formation and problems of development. - 2020. - 2, № 1. - С. 13-20. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано інструменти мотивування працівників митниці, описано основні види матеріальних і нематеріальних стимулів, які застосовують щодо працівників митних органів, і порядок їх застосування. Визначено також інструменти демотивування як важливі складові управління персоналом і надано рекомендації щодо покращання системи мотивування для підвищення мотивації митників і збільшення їх трудової активності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038п

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101837 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського