Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ганич Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Заблудовский В. А. 
Структура и свойства железофосфорных покрытий, полученных импульсным электролизом / В. А. Заблудовский, Р. Ф. Ганич // Металлофизика и новейшие технологии. - 2001. - 23, № 8. - С. 1137-1143. - Библиогр.: 9 назв. - рус.

За допомогою методу імпульсного електролізу з розчинів електроліту одержано залізофосфорні плівки та проведено їх рентгенофазовий та елементний мікроаналіз. Досліджено вплив температури відпалювання на фазову стабільність плівок. Установлено, що в діапазоні частот 30 - 1000 Гц плівки можуть мати аморфну, аморфно-кристалічну та кристалічну структури. Проведено вимірювання мікротвердості покриттів до та після відпалювання.


Ключ. слова: железофосфорные покрытия, микротвердость, структура, импульсный ток, аморфный
Індекс рубрикатора НБУВ: К663.054-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гулівець О. М. 
Дослідження впливу катодної перенапруги на структуру електроосаджених плівок Ni-P, Co-P / О. М. Гулівець, О. С. Баскевич, В. О. Заблудовський, Е. П. Штапенко, Р. П. Ганич // Фізика і хімія твердого тіла. - 2004. - 5, № 3. - С. 572-576. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено вплив режимів імпульсного струму на структуру електроосаджених плівок Ni-P, Co-P. Установлено, що на формування аморфного та мікрокристалічного стану істотний вплив надає нерівноважність умов кристалізації, викликана величиною та швидкістю зміни пересичення на катоді у процесі імпульсного осадження.


Ключ. слова: аморфний і мікрокристалічний стан, структура, імпульсний струм, перенапруга на катоді
Індекс рубрикатора НБУВ: К663.054-18 + В379.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гуливец А. Н. 
Магнитные пленки CO - P, Fe - P, полученные импульсным током / А. Н. Гуливец, В. А. Заблудовский, Э. Ф. Штапенко, А. И. Кушнерев, Р. Ф. Ганич // Металлофизика и новейшие технологии. - 2002. - 24, № 9. - С. 1253-1259. - Библиогр.: 9 назв. - рус.


Ключ. слова: аморфный, мелкокристаллический, коэрцитивная сила, намагниченность насыщения, импульсный ток
Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Заблудовський В. О. 
Вплив параметрів імпульсного струму у формуванні структури сплавів металів групи заліза з фосфором / В. О. Заблудовський, Р. П. Ганич, В. В. Артемчук // Фізика і хімія твердого тіла. - 2012. - 13, № 1. - С. 214-219. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто вплив електричних параметрів, а саме густини струму, шпаруватості імпульсів і частоти, у процесі електролітичного нанесення покриттів на процентний зміст компонентів сплавів залізо - фосфор і залізо - нікель - фосфор. Одержані залежності надають змогу визначити ефективні електричні параметри (густину струму, шпаруватість, частоту), що впливають на концентрацію фосфору в сплавах залізо - фосфор і залізо - нікель - фосфор у заданих діапазонах у процесі електролітичного нанесення покриттів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.054-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Заблудовський В. О. 
Дослідження структурних перетворень в сплавах Fe - Ni - P, отриманих в нерівноважних умовах електрокристалізації / В. О. Заблудовський, Р. П. Ганич, В. В. Артемчук // Фізика і хімія твердого тіла. - 2012. - 13, № 2. - С. 462-468. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Ганич Р. П. 
Фізичні властивості плівок Fe-Ni-P, отриманих імпульсним струмом / Р. П. Ганич, В. В. Артемчук // Фізика і хімія твердого тіла. - 2012. - 13, № 3. - С. 664-667. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати дослідження впливу імпульсного струму на структуру та фізико-механічні властивості електроосаджених плівок Fe-Ni-P сплавів. Показано, що на їх структуру та властивості суттєво впливає не тільки концентрація фосфору, але і нерівноважні умови кристалізації, викликані імпульсними режимами осадження. Встановлено, що коерцитивна сила та намагніченість насичення плівок, осаджених за великих значень величини катодної поляризації, вище, ніж у плівок, одержаних за більш нерівноважних умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.05-18 + В379.226

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ганич Р. П. 
Дослідження впливу кристалізаційної перенапруги на розмір зерен в електролітичних плівках заліза, отриманих імпульсним струмом / Р. П. Ганич // Фізика і хімія твердого тіла. - 2013. - 14, № 1. - С. 167-172. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Наведено результати досліджень впливу імпульсного струму на структуру електроосадження заліза. Запропоновано математичну модель, що надає можливість оцінити розмір зерен металу в електролітичних плівках (ЕП) від величини катодної перенапруги. Встановлено що, збільшення катодної поляризації за рахунок регулювання параметрів імпульсного струму, надає можливість змінювати характер росту зерен в ЕП від нормального до тангенціального.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.054-18 + В378.26 + В378.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Ганич Р. П. 
Структура залізо-нікелевих покриттів, отриманих імпульсним струмом / Р. П. Ганич, В. О. Заблудовський, В. В. Артемчук // Фізика і хімія твердого тіла. - 2019. - 20, № 1. - С. 27-32. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено результати дослідження структури плівок залізо-нікелевого сплаву, отримані на імпульсному уніполярному струмі з розчину електроліту. Показано, що за умов нестаціонарної електрокристалізації на катоді протікають процеси, які призводять до формування сильно нерівноважних структур і зміни характеру росту покриття зі стовбчастого на пошарове.


Індекс рубрикатора НБУВ: К204.011.122.01

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Ганич Р. П. 
Структура й властивості сплавів на основі заліза, отриманих за допомогою імпульсного електролізу : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / Р. П. Ганич; Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. - Дніпро, 2019. - 21 c. - укp.

Досліджено структури сплавів на основі заліза, які отримано за умов нерівноважної електрохімічної кристалізації. Встановлено, що в Fe-Ni сплавах з ростом катодного перенапруження збільшується область існування однофазної структури з об'ємно-центрованою кубічною граткою (до 30 ат. % нікелю) у порівнянні з діаграмами рівноважного стану. Дослідження виконано за допомогою електронної мікроскопії, показано, що при перенапруженні >0,3 В основна маса структурних дефектів сконцентрована в міжкристалічних областях, а механізмом формування покриттів стає некогерентне зародкоутворення. При цьому у поперечному перерізі покриття спостережено зміну механізму зростання кристалів з нормального на тангенціальний. В однофазних сплавах виявлено формування аксіальних текстур, доля впорядкованого компоненту в яких збільшувалась з ростом перенапруження. В рамках класичної теорії зародкоутворення розроблено математичну модель, яка дозволяє розрахувати розмір зерен електролітичних покриттів від величини перенапруження при великих катодних пересиченнях. Для сплавів, що містять фосфор, встановлено фактори, які призводять до утворення в них аморфних структур. Проведений ізотермічний відпал дозволяє встановити межі температурної стабільності і розрахувати енергії активації фазового переходу в кристалічний стан. Проведено порівняльний аналіз морфології поверхонь з кристалічною, аморфною та змішаною структурами. Розрахунок періодів решіток кристалічних Fe-P і Fe-Ni-Р сплавів показує, що фосфор утворює в них тверді розчини заміщення.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.054-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444203 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Ганич Р. П. 
Фазовий склад гальванічних залізно-нікелевих сплавів, отриманих за допомогою імпульсного струму / Р. П. Ганич, В. О. Заблудовський, В. В. Артемчук, Ю. В. Зеленько, Р. В. Маркуль // Фізика і хімія твердого тіла. - 2021. - 22, № 1. - С. 141-145. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено результати дослідження фазового складу сплавів залізо-нікель, отриманих при нестаціонарному електролізі. Встановлено, що використання уніполярного імпульсного струму призводить до значного збільшення кристалізаційної перенапруги на фронті кристалізації в момент дії імпульсу, що впливає на компонентний склад покриттів. Фазовий склад сплавів, що утворюється на катоді, відрізняється від представленого на рівноважній діаграмі стану залізо-нікель.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.04 + К232.204

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського