Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Ганський В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Ганський В. О. 
Механізм функціонування національного ринку туристичних послуг (на прикладі Республіки Білорусь) : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В. О. Ганський; Центр. спілка спожив. т-в України, Львів. комерц. акад. - Львів, 2015. - 21 c. - укp.

Удосконалено теоретико-методичні засади, обгрунтовано прикладні рекомендації та засоби оптимізації механізму функціонування національного ринку туристичних послуг (РТП). Досліджено теоретико-методологічні основи функціонування РТП (сутність, характерні риси та структуру РТП; чинники формування попиту, пропозиції та ціни на РТП; соціально-економічний механізм функціонування РТП; інституціональне середовище функціонування РТП). Описано особливості та сучасні тенденції розвитку національного РТП Білорусі (процес становлення та розвитку білоруського національного РТП; конкурентні позиції Білорусі на світовому РТП. Проведено аналіз та моделювання попиту на білоруський національний туристичний продукт). Розглянуто інтеграцію національного РТП у глобальний туристичний простір, механізм гармонізації регулювання РТП та інституційного забезпечення трансформації країни в простір високої туристичної привабливості. Наведено рекомендації для України з оптимізації механізму функціонування РТП на основі пропонованої для Білорусі моделі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4БІЛ)441.358

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416827 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ганський В. О. 
Організація відпочинку населення у міжвоєнній Польщі (1918 - 1939 рр.) / В. О. Ганський // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2017. - Вип. 49. - С. 171-175. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Розкрито процес закріплення у польському міжвоєнному законодавстві норм, які запроваджували у трудові відносини такі нові поняття, як оплачувані щотижневі вихідні дні та щорічна відпустка. Їх тривалість залежала від сфери діяльності працівника і могла досягати кількох тижнів оплачуваної відпустки на рік. Однак ці норми часто порушувалися роботодавцями. Органами влади активно пропагувалися установки на раціональну організацію відпочинку серед працюючих, що сприяло поширенню туристичного руху. Туризм стає частиною навчально-виховного процесу в освітніх установах, відкриваються дитячі та молодіжні табори та бази відпочинку, що були покликані сприяти розвитку фізичних навичок і початкової військової підготовки, а також патріотичному вихованню відповідно з офіційною державною ідеологією та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4ПОЛ)6 + Ч518.13(4ПОЛ)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ганський В. О. 
Спадщина як економічний ресурс: стала комерціалізація минулого для господарського розвитку сьогодення і майбутнього : монографія / В. О. Ганський. - Львів : Растр-7, 2020. - 307 c. - Бібліогр.: с. 283-305 - укp.

Проведено теоретичне узагальнення та наведено пропозиції щодо вдосконалення інструментів управління ресурсами історико-культурної спадщини в системі сучасного національного господарства як специфічним економічним ресурсом, обґрунтовано ефективні механізми його комерціалізації з урахуванням принципів сталого розвитку та специфіки самого цього ресурсу. Наведено атрибути ринкових відносин загосподарювання ресурсів спадщини у національній економіці. Охарактеризовано елементи ринкового механізму у процесі комерціалізації ресурсів спадщини. Розкрито сутність економіки вражень як основи для загосподарювання ресурсів спадщини в національному господарстві. Виявлено особливості загосподарювання ресурсів спадщини в туристичному секторі національної економіки. З'ясовано значення ресурсного потенціалу спадщини в контексті сталого розвитку національного господарства. Розглянуто ревіталізаційну функцію ресурсів спадщини в системі управління урбаністичними системами національного господарства. Охарактеризовано методологічні підходи до оцінки інвестиційної привабливості та пріоритетності проектів загосподарювання спадщини. Визначено методологічні основи моделювання сталого туристичного загосподарювання ресурсів спадщини. Окреслено методологічні засади ідентифікації ресурсів спадщини й оцінки їх цінності. Запропоновано дієві механізми програмування розвитку та формування стратегії управління ресурсами спадщини в системі національної економіки. Розроблено методологію діагностування потенціалу ресурсів спадщини та загроз для ефективного управління ними. Висвітлено методологічні засади оцінки ефективності функціонування закладів спадщини й управління ними. Визначено місце ресурсів спадщини як елемента національної та союзної економічної системи країн-учасниць європейської інтеграції. На прикладі країн Європи доведено наявність впливу спадщини на економічний розвиток цих країн. Запропоновано способи нівелювання ризиків в управлінні ресурсами спадщини, сформовано механізми стимулювання сталого підприємництва та господарської діяльності у цій сфері, дієві механізми та методи залучення громадськості у процеси управління ресурсами спадщини. Розроблено методи та технології управління знаннями про ресурси спадщини для їх ефективного загосподарювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-07-89

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847735 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ганський В. О. 
Теоретико-методологічні основи управління ресурсами спадщини в системі національної економіки : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / В. О. Ганський; Центральна спілка споживчих товариств України, Львівський торговельно-економічний університет. - Львів, 2021. - 42 c. - укp.

Виявлено атрибути ринкових відносин загосподарювання ресурсів спадщини у національній економіці. Охарактеризовано елементи ринкового механізму в процесі комерціалізації ресурсів спадщини. Розкрита сутність економіки вражень як основи для загосподарювання ресурсів спадщини в національному господарстві. Виявлено особливості загосподарювання ресурсів спадщини у туристичному секторі національної економіки. Визначено значення ресурсного потенціалу спадщини в контексті сталого розвитку національного господарства. Окреслено ревіталізаційну функцію ресурсів спадщини в системі управління урбаністичними системами національного господарства. Охарактеризовано методологічні підходи до оцінки інвестиційної привабливості та пріоритетності проектів загосподарю- вання спадщини. Визначено методологічні основи моделювання сталого туристи¬чного загосподарювання ресурсів спадщини. Охарактеризовано актуальний стан ресурсної бази та передумови комерціалізації спадщини України. Виявлено особ¬ливості процесів інституціоналізації системи державного управління ресурсами спадщини в Україні. Проведено аналіз стану системи адміністрування та загоспо¬дарювання ресурсів спадщини в Україні. З’ясовано організаційно-економічні та фінансові аспекти управління ресурсами спадщини в Україні. Визначено місце ре¬сурсів спадщини як елемента національної та союзної економічної системи країн- учасниць європейської інтеграції. Окреслено методологічні засади ідентифікації ресурсів спадщини та оцінки їх цінності. Запропоновано дієві механізми програ¬мування розвитку і формування стратегії управління ресурсами спадщини в системі національної економіки. Розроблено методологію діагностування потенціалу ресурсів спадщини та загроз для ефективного управління ними. Визначено мето¬дологічні засади оцінки ефективності функціонування закладів спадщини та управління ними. З’ясовано способи нівелювання ризиків в управлінні ресурсами спадщини. Сформовано механізми стимулювання сталого підприємництва та гос¬подарської діяльності у сфері спадщини. Запропоновано дієві механізми та методи залучення громадськості в процеси управління ресурсами спадщини. Розроблено ефективні методи й технології управління знаннями про ресурси спадщини для їх ефективного загосподарювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У01,112 + У9(4УКР)0-95

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453523 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ганський В. О. 
Теоретико-методологічні основи управління ресурсами спадщини в системі національної економіки : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / В. О. Ганський; Центральна спілка споживчих товариств України, Львівський торговельно-економічний університет. - Львів, 2021. - 42 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У01,112 + У9(4УКР)0-95

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453523 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського