Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Гарбер В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Гарбер В. 
Використання ПВП - пиловугільного палива в металургії та на ГЗК України / В. Гарбер, В. Головань // Гірн. вісн. : наук.-техн. зб. - 2022. - Вип. 110. - С. 107-113. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.



Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
2.

Гарбер В. 
Технологія спалювання вуглецевовмісних продуктів у барботуючому шарі для металургії та енергетики / В. Гарбер, В. Головань // Гірн. вісн. : наук.-техн. зб. - 2022. - Вип. 110. - С. 118-124. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З350.4 + К320.3-11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
3.

Гарбер В. 
Зневоднення залізорудних концентратів та сучасні сушильні процеси / В. Гарбер, В. І. Головань, Л. В. Скляр // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2023. - Вип. 56. - С. 162-168. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Мета даних досліджень - аналіз використання процесів фільтрації суспензій залізорудних концентратів та сучасних методів термічного сушіння та встановлення основних тенденцій у розвитку обладнання для зневоднення залізорудних концентратів. Обробка статичних даних технічних та економічних характеристик роботи фільтрувального обладнання механічного та термічного видалення води. Наукова новизна результатів дослідження полягає у визначенні вартості процесів зневоднення залізорудних концентратів залежно від типу фільтрувального обладнання, кінцевої вологості після фільтрації, визначення економічно обгрунтованої межі переходу від механічного зневоднення до термічного сушіння за умов підвищення тонини помелу залізної руди при збагаченні. Аналіз технологічних та економічних показників процесів механічного та термічного сушіння показав, що при зменшенні тонини помелу збільшується кінцева вологість осаду на фільтрах і частина процесу зневоднення повинна передаватися термічному сушінню. Розглянуто тенденції у розвитку обладнання для фільтрування залізорудного концентрату. Показано можливості та недоліки використання дискових вакуум-фільтрів з керамічними секторами, що фільтрують. Проведено техніко-економічне порівняння зарубіжних фільтрів та встановлено, що вологість осаду та високі питоміенергетичні витрати зумовили тенденцію впровадження нових конструкцій фільтрів імпортного виробництва, не зважаючи на незначне зниження кінцевої вологості залізорудних концентратів з 9,5 до 7,5 %. Такі концентрати не можна використовувати у наступних металургійних процесах. Розраховані питомі вартості механічного зневоднення (0,224 US$/тонн вологого концентрату) та термічного сушіння (0,256 US$/тонн вологого концентрату) близькі, що дозволяє розраховувати зневоднення залізорудних концентратів як єдиний процес з економічно обгрунтованою межею переходу, фільтрації вологості залізорудного концентрату.


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського