Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Городжа К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Городжа К. А. 
Моделювання відгуків електротехнічного обладнання на ударний вплив та використання його результатів при створенні автоматизованих систем діагностики / К. А. Городжа, М. В. Мислович, Р. М. Сисак // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2009. - № 654. - С. 65-70. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано коливання в тілі вузлів електротехнічного обладнання, які спричинені ударним впливом. Розроблено математичну модель таких коливань у вигляді лінійного випадкового процесу, ядро якого є лінійною комбінацією імпульсних реакцій коливальних систем другого порядку, що відповідає багаторезонансності досліджуваних вузлів. У процесі імітаційного моделювання таких процесів підтверджено адекватність запропонованої моделі реальним процесам.


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-082.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Городжа К. А. 
Автоматизована система статистичної віброударної діагностики електротехнічного обладнання : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / К. А. Городжа; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Розроблено нові статистичні методи віброударної діагностики електротехнічного обладнання (ЕО), які знайшли своє практичне застосування в автоматизованій системі, призначеній для виявлення та класифікації дефектів згаданого обладнання. Вперше наведено методи та лабораторний зразок інформаційно-вимірювальної системи віброударної діагностики ЕО, який базується на використанні статистичних методів. За цих умов об'єкт, а також інформаційно-вимірювальна система, що здійснює діагностику цього об'єкта, розглядаються як єдине ціле. Вперше обгрунтовано можливі діагностичні ознаки окремих вузлів ЕО, що являють собою параметри ймовірнісної математичної моделі ударного вібраційного сигналу. Вперше розроблено метод та алгоритм, що його реалізує, які дозволяють здійснювати імітаційне моделювання вібраційних сигналів, що збуджуються ударним впливом на досліджуваний вузол ЕО.


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-07 + З626-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Городжа А. Д. 
Расчет параметров импульсного электродинамического излучателя упругих волн / А. Д. Городжа, К. А. Городжа, Б. О. Трощинский, О. А. Погребный // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2018. - Вип. 51. - С. 125-131. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Рассмотрена возможность применения импульсных электро- и индукционно-динамических излучателей для возбуждения волновых процессов в бетонной конструкции при диагностике ее состояний на основе эхо-метода. Описана упрощенная методика расчета функциональной зависимости от времени электромагнитной силы при подключении такого преобразователя к предварительно заряженной конденсаторной батарее. Учтено неравномерное распределение плотности тока по сечению проводников излучателя, а также использовано приближение относительно малого изменения подвижной части за время протекания разрядного тока, что позволяет рассматривать разрядную цепь с постоянными электрическими параметрами. Определены условия получения максимального значения силы при заданных геометрических размерах излучателя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Городжа К. А. 
Електромагнітні процеси в імпульсному електродинамічному випромінювачі для збудження пружних коливань у бетонних конструкціях / К. А. Городжа, О. Д. Подольцев, Б. А. Трощинський // Техн. електродинаміка. - 2019. - № 3. - С. 23-28. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проведено чисельний кінцево-елементний аналіз електромагнітних процесів в імпульсному електродинамічному випромінювачі для збудження пружних коливань у бетонних конструкціях для двох варіантів його конструктивного виконання - без шихтованого магнітопроводу та з магнітопроводом, в пазу якого розташований багатовитковий індуктор. При цьому розглядається коло-польова модель, що враховує залежність розрядного струму ємнісного накопичувача від характеру дифузії магнітного поля в об'ємі струмопровідної пластини. Показано, що електромагнітна сила, яка діє на цю пластину протягом першої напівхвилі розрядного струму, змінюється у часі як функція, близька до дзвіноподібної, що важливо для здійснення діагностики бетонних конструкцій. Наявність магнітопроводу при одних і тих самих параметрах розрядного кола, розмірах індуктора і пластини призводить до збільшення тривалості та амплітуди силового імпульсу приблизно на 30 %. Також у разі використання магнітопроводу відбувається перерозподіл електромагнітних сил так, що провідники індуктора розвантажуються від їх дії, а магнітопровід відчуває значне силове навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського