Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Гостіщев В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Гостіщев В. М. 
Оздоровчі види фізичної культури : навч. посіб. / В. М. Гостіщев, А. В. Сватьев, Н. В. Богдановська; Держ. вищ. навч. закл. "Запоріз. нац. ун-т". - Запоріжжя, 2010. - 180 c. - укp.

Подано теоретичний і практичний матеріал з розділів: "Лікувальна фізкультура", "Теорія спорту", "Реабілітація в спорті", "Медико-біологічне забезпечення в спорті". Представлено детальні методики та схеми організації та проведення занять з оздоровчих видів фізичного виховання. Подано матеріал до лабораторних і практичних занять, контрольні питання та тестові завдання.

Предложен теоретический и практический материал по разделам: "Лечебная физкультура", "Теория спорта", "Реабилитация в спорте", "Методико-биологическое обеспечение в спорте". Представлены детальные методики и схемы организации и проведения занятий по оздоровительным видам физического воспитания. Предложен материал к лабораторным и практическим занятиям, контрольные вопросы и тестовые задания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА732719 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гостіщев В. М. 
Нові підходи до засобів визначення та корекції функціонального стану веслувальників високої кваліфікації / В. М. Гостіщев // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2010. - № 2. - С. 25-30. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто питання оптимізації тренувальних навантажень у кваліфікованих веслувальників на основі динаміки морфологічних і біохімічних показників, які фіксувалися мезоцикловою частотою. Аналітичне зіставлення індивідуальної динаміки морфологічних і біохімічних показників дає можливість розширити якісну характеристику і виділити всі варіанти їх змін, що дозволить сформувати більш глибоке уявлення про спільні закономірності і індивідуально-типологічні зміни процесів адаптації організму спортсмена і вносити необхідні корективи до тренувальної програми підготовки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.177

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гостіщев В. М. 
Рівень фізичної підготовленості як чинник мотивації студентів до фізичної активності в умовах навчального процесу та у вільний час / В. М. Гостіщев // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2010. - № 1. - С. 15-17. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено оцінку рівня фізичної підготовленості студентів як чинника мотивації до підвищення фізичної активності. Одержані дані свідчать про недостатню ефективність діючої системи фізичного виховання школярів. Визначено, що динаміка фізичного і моторного розвитку студентів неоднакова: для фізичного розвитку характерніший середній рівень, тоді як у моторному розвитку частіше переважають крайні варіанти. Розглянуто напрямки подальшої роботи та надано практичні рекомендації щодо оптимізації процесу фізичного виховання студентської молоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Фаворитов В. М. 
Оцінка функціональної підготовленості спортсменів різної спеціалізації / В. М. Фаворитов, В. М. Гостіщев // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2013. - № 2. - С. 124-127. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто особливості аеробної і анаеробної продуктивності спортсменів різної спеціалізації віком 18 - 22 років. Оцінку результатів обстеження проведено за зрушеннями фізіологічних показників з використанням системи експрес-оцінки. Проаналізовано функціональну підготовку спортсменів різної спеціалізації у кінці підготовчого етапу. Спортсмени показали різний потенціал реалізації аеробних і анаеробних можливостей, що зумовлено специфікою виду спорту. Показано, що використання сучасної системи моніторингу функціональної підготовки спортсменів сприяло суттєвій об'єктивізації даних відносно загального рівня тренованості спортсменів. Результати дослідження надають змогу рекомендувати розроблену систему контролю для практичного використання у разі роботи зі спортсменами високої кваліфікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.511

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фаворитов В. 
Оцінка ефективності біолого-фармакологічного забезпечення тренувань на підготовчому етапі у гандболістів / В. Фаворитов, В. Гостіщев // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2019. - № 4. - С. 17-21. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

На підставі аналізу засобів біолого-фармакологічного супроводження спортсменів було обрано БАД для вивчення ефективності застосування на підготовчому етапі. Наведені експериментальні дані свідчать, що існують позитивні достовірні відмінності між контрольною та дослідною групами спортсменів, які вживали БАД компанії NSP Defense Maintenance. Проведені дослідження підтверджують необхідність планування біолого-фармакологічного забезпечення спортивної діяльності для підвищення спортивного результату та профілактики і відновлення порушень здоров'я а спортивної форми спортсменів. Мета роботи - дослідити ефективність застосування БАД антиоксидантної дії та з імуностимулючим ефектом для оптимізації функціонального стану спортсменів на підготовчому етапі. Дослідження організовані на базі лабораторії "Біохімії та фармакології спорту" Запорізького національного університету за участю 28 спортсменів віком від 17 до 23 років. У процесі експерименту використано наступні методи: аналіз науково-методичної літератури, узагальнення досвіду практики, педагогічні спостереження, методи оцінки функціональної підготовленості з використанням комп'ютерних технологій, методи математичної статистики. Встановлено, що вживання БАД компанії NSP Defense Maintenance позитивно вплинуло на зростання загальної фізичної працездатності у спортсменів у підготовчому періоді. Показано, що біолого-фармакологічне забезпечення тренувань на підготовчому етапі є одним із важливих чинників підвищення ефективності тренувального процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.761.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського