Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Гречана Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Гречана Т. О. 
Клініко-імунологічні особливості та корекція антибіотико-асоційованих порушень мікробіоценозу кишечнику : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.36 / Т. О. Гречана; Дніпропетр. держ. мед. акад. - Д., 2004. - 21 c. - укp.

Удосконалено методи корекції антибіотико-асоційованого дисбіозу кишечнику шляхом застосування пре- та пробіотиків у комплексі з імуномодулятором рослинного походження препаратом "Імунал". Експериментально встановлено негативний вплив антибіотиків бета-лактамного ряду на мікробіоценоз кишечнику піддослідних тварин. Доведено можливість корекції дисбіотичних змін, які виникають, шляхом застосування біфідобактерину, лактулози та окаріну. На підставі комплексного клінічного, бактеріологічного та імунологічного дослідження обгрунтовано призначення біфідобактерину, лактулози та їх комбінації, а також окаріну й імуналу в лікуванні антибіотико-асоційованого дисбіозу кишечнику. Встановлено негативний вплив даного порушення на перебіг основного захворювання та зниження значення показників природженого та адаптивного імунітету. Експериментально та клінічно доведено ефективність застосування біфідобактерину, лактулози, окаріну та імуналу в реабілітаційній терапії порушень мікробіоценозу кишечнику. Встановлено, що поєднання біфідобактерину з лактулозою позитивно впливає на загальний стан хворих, ефективно відновлює мікрофлору кишечнику, покращує гематологічні показники, посилює фагоцитарну активність нейтрофілів, нормалізує вміст популяцій і субпопуляцій лімфоцитів у крові, позитивно впливає на В-лімфоцити та синтез сироваткових імуноглобулінів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.301.11-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333261 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гречана Т. О. 
Вивчення впливу харчового бактеріального концентрату окаріну на деякі показники імунітету при антибіотико-асоційованому дисбактеріозі / Т. О. Гречана // Військ. медицина України. - 2003. - 3, № 1/2. - С. 82-86. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Відзначено, що призначення бета-лактамних антибіотиків у лікуванні неспецифічних захворювань бронхолегеневої системи призводить до розвитку дисбактеріозу кишечнику, що супроводжується змінами деяких показників неспецифічного захисту та імунологічних параметрів. Застосування харчового бакконцентрату окаріну в корекції дисбіотичних змін зазначеної категорії хворих покращує показники клітинної та гуморальної ланок системи імунітету.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.301.11-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гречана Т. О. 
Стан неспецифічної імунологічної резистентності у пацієнтів з хронічними захворюваннями легень на фоні антибіотико-асоційованого дисбактеріозу / Т. О. Гречана // Військ. медицина України. - 2002. - 2, № 3. - С. 67-70. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Наведено результати вивчення деяких показників неспецифічного імунологічного захисту у хворих пульмонологічного профілю, у яких на фоні антибіотикотерапії розвинувся дисбактеріоз кишечнику I - II ступеня. Визначено, що для пацієнтів із захворюваннями бронхо-легеневої системи характерне пригнічення функцій клітинного імунітету, що, перш за все, проявляється зниженням фагоцитарної активності нейтрофилів периферійної крові та корелює з тяжкістю перебігу захворювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.201.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23657 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського