Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (8)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Гриджук Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Гриджук Д. М. 
Забезпечення кредитних зобов'язань у діяльності банків / Д. М. Гриджук, В. О. Олійник. - К. : Істина, 2001. - 253 c. - (Банк. справа). - укp.

Висвітлено найважливіші способи забезпечення кредитних зобов'язань у діяльності банків, такі як неустойка, порука, застава на основі найновішого законодавства та практики його застосування. Розглянуто нетрадиційні способи забезпечення кредитних зобов'язань, які виникли за ринкових умов господарювання. Наведено зразки форм договорів, що забезпечують виконання кредитних зобов'язань.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА604286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гриджук Д. М. 
Застава як спосіб забезпечення виконання зобов'язань / Д. М. Гриджук, В. О. Олійник. - К. : Оріяни, 2002. - 321 c. - укp.

Розглянуто один із найефективніших способів забезпечення виконання зобов'язань - заставу, розкрито її зміст, предмет, виникнення і розпорядження, звернення стягнення і реалізацію заставленого майна. Висвітлено види застав, зокрема, нерухомості, будівель і споруд, майнового комплексу, землі, житлових будинків і квартир, транспортних засобів, товарів в обороті та переробці, майнових прав, цінних паперів. Особливу увагу приділено питанням оподаткування операцій з заставленим майном, податковій заставі, грошовим заставам як інструменту виборчого права та засобу забезпечення митних платежів, зокрема, у бібліотечній справі, кримінальному процесі. Проаналізовано практику роботи господарських судів України всіх ланок.

Рассмотрен один из эффективных способов обеспечения исполнения обязательств - залог, раскрыты его содержание, предмет, возникновение и распоряжение, обращение взыскания и реализация залогового имущества. Освещены виды залогов, в частности, недвижимости, строений и сооружений, имущественного комплекса, земли, жилищных домов и квартир, транспортных средств, товаров в обороте и переработке, имущественных прав, ценных бумаг. Особое внимание уделено вопросам налогообложения операций с залоговым имуществом, налоговому залогу, денежным залогам как инструменту избирательного права и средству обеспечения таможенных платежей, в библиотечном деле, залогу в криминальном процессе. Проанализирована практика работы хозяйственных судов Украины всех звеньев.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)160.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА629530 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гриджук Д. М. 
Специфіка діяльності комерційних банків в умовах формування ринкової економіки України : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Д. М. Гриджук; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 1999. - 16 c. - укp.

Обгрунтовано об'єктивні передумови виникнення, розвитку та особливості діяльності комерційних банків в Україні, виокремлено та досліджено етапи їх становлення та розвитку. Розкрито зміст діяльності комерційних банків шляхом дослідження функцій управління, виявлення механізмів їх взаємозв'язку та тенденцій розвитку. Значну увагу приділено розробці шляхів удосконалення діяльності комерційних банків. Запропоновано комплект управлінських завдань, найбільш раціональну стратегію та тактику прийняття управлінських рішень, перспективну цілісну систему роботи з персоналом, а також змодельовано процес діяльності комерційного банку, який передбачає розгляд тих аспектів його становлення та розвитку, які пов'язані з безпосереднім функціонуванням банку за умов ринкової економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гриджук Д. М. 
Трансфертне ціноутворення - інструмент управління ефективністю банківського бізнесу / Д. М. Гриджук // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2018. - № 1. - С. 40-47. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано взаємозв'язки в організаційній структурі об'єктів управління банку з урахуванням трансфертного ціноутворення, приведено розподіл банківських ризиків по видам діяльності з ціллю їх ефективного управління та особливості системи трансфертного ціноутворення у площині комерційної, торгової діяльності та управління активами і пасивами банку. Мета дослідження - визначення стратегії розвитку, на які орієнтується систематизація інструментів управління ефективністю банківського бізнесу та оптимізації організаційної структури за умови системи трансфертного ціноутворення, яка дозволяє оцінити ефективність формування, розподілу відсоткової маржі та забезпечити управління процентним ризиком банку. Показано, що система трансфертного ціноутворення дозволяє оцінити ефективність формування, розподілу відсоткової маржі та забезпечити управління процентним ризиком банку. Обумовлені стратегії розвитку, на які орієнтується систематизація інструментів управління ефективністю банківського бізнесу та оптимізації організаційної структури. Представлена логічно-структурна схема процесу моделювання процентних ризиків в центрах прибутку комерційного банку. Висновки: система трансфертного ціноутворення являється не тільки головним інструментом прибутковості комерційної діяльності за центрами прибутку, причому розрахунок процентної маржі за центрами прибутку відбувається на підставі фінансування, урівноваженого за строком, а і здійснює аналіз за об'єктами управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.10-861

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гриджук Д. М. 
Формування банківського кризового менеджменту - основа системи фінансового планування банку / Д. М. Гриджук // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2018. - № 2. - С. 12-17. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано процес формування банківського кризового менеджменту на основі фінансової політики банку та системи фінансового планування з урахуванням бюджетування, що являється методом оперативного управління фінансами банку і його основними складовими. Побудована загальна схема стратегії комерційного банку за умов формування банківського кризового менеджменту, що дає можливість своєчасно розробити відповідні заходи щодо поліпшення діяльності банку. Мета роботи - аналіз процесу формування банківського кризового менеджменту як основи системи фінансового планування банку. Показано, що система внутрішнього контролю в банку передбачає відповідну організаційну структуру, операційні процедури, а також адміністративні методи, які мають забезпечити ефективне виконання програм та адміністративних заходів у відповідності до визначених цілей. Висновок: отже, мета побудови фінансової структури - це підвищення ефективності діяльності Банку шляхом розподілу відповідальності і повноважень між структурно і функціонально відокремленими підрозділами Банку з управління активами, зобов'язаннями і капіталом, доходами, витратами і прибутком.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.10-97-21.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гриджук Д. М. 
Максимізація вартості банківського бізнесу як ключовий критерій оцінювання ефективності менеджменту банку / Д. М. Гриджук // Формування ринк. відносин в Україні : зб. наук. пр. - 2018. - № 3. - С. 24-31. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано практичні механізми удосконалення підходів до управління та оцінки вартості банківського бізнесу з точки зору ключового критерію оцінювання ефективності менеджменту банку. Зазначено переваги перед альтернативними методиками управління компанією та окремими елементами бізнесу. Показано, що управління комерційним банком являється управлінням портфелями клієнтів та брендів комерційного банку з метою максимізації вартості, створюваної цими портфелями. Виокремлені найважливіші елементи системи управління продуктами комерційного банку, основною метою якої є створення вартості. Перелічені найважливіші ключові компетентності і конкурентні переваги для успішної інтеграції бізнес-процесів банку із бізнес-процесами клієнта. Показано, що розвиток банківського бізнесу в Україні вимагає переходу менеджменту до нових орієнтирів управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69574 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського