Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Гур'єва І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Гур'єва І. А. 
Вихідний матеріал для селекції самозапилених ліній кукурудзи / І. А. Гур'єва, С. М. Вакуленко, В. П. Степанова, Н. В. Кузьмишина, Н. С. Овсяннікова // Наук. пр. Полтав. держ. аграр. акад. Сільськогосп. науки. - 2002. - 1. - С. 43-45. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено інформацію про накопичений в Національному центрі генетичних ресурсів рослин України генофонд сортів кукурудзи, його географічне походження й цінність за основними ознаками та шляхи використання в селекції ліній.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж62509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кириченко В. В. 
Ідентифікація ознак кукурудзи (IBZea maysD L.) : навч. посіб. / В. В. Кириченко, В. П. Петренкова, І. А. Гур'єва, Л. М. Чернобай, І. М. Черняєва; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. - Х., 2007. - 137 c. - Бібліогр.: 37 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2я7 + П468я7 + П478я7 + П491.122я7

Шифр НБУВ: ВС49969 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Довбня К. М. 
Напружений стан пружно-пластичної ізотропної оболонки з наскрізною тріщиною з урахуванням зміцнення матеріалу / К. М. Довбня, В. В. Яртемик, І. В. Гур'єва // Мат. методи та фіз.-мех. поля. - 2010. - 53, № 4. - С. 127-131. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розв'язано задачу про визначення напруженого стану пружно-пластичної ізотропної оболонки довільної кривини з наскрізною тріщиною з урахуванням зміцнення матеріалу. Одержано систему сингулярних інтегральних рівнянь, яку розв'язано числово за методом механічних квадратур. Досліджено вплив зміцнення матеріалу на загальні характеристики напруженого стану.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.640.400.2

Шифр НБУВ: Ж64699 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гур'єва І. В. 
Обгрунтування порядку вибору джерел фінансування інвестицій в технічне переозброєння підприємства / І. В. Гур'єва // Бізнес Інформ. - 2014. - № 3. - С. 271-275. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано існуючі в науковій економічній літературі теоретичні та практичні підходи, процедури та алгоритми вибору джерел фінансування інвестицій. Виявлено, що більшістю вчених пропонується здійснювати вибір за критерієм мінімуму ціни джерел фінансування. Обгрунтовано, що за сучасних умов господарювання визначення єдиного універсального критерію оптимізації не зможе забезпечити коректні результати у всіх випадках. Доведено необхідність самостійного визначення підприємством обмежень та критеріїв вибору джерел фінансування залежно від умов господарювання, свого фінансово-економічного стану, цілей та завдань, які воно вирішує. Розроблено порядок вибору джерел фінансування інвестицій в технічне переозброєння підприємства. Запропонований порядок є універсальним, оскільки враховує можливість встановлення різних обмежень та критеріїв вибору, а також може бути використаний для обгрунтування вибору джерел фінансування будь-яких реальних інвестицій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Довбня К. М. 
Дослідження впливу зміцнення матеріалу на напружений стан пружнопластичної оболонки з наскрізними тріщинами / К. М. Довбня, І. В. Гур'єва // Доп. НАН України. - 2012. - № 2. - С. 83-87. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.640.400.2

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Гур'єва І. В. 
Ефективність інвестицій машинобудівного підприємства за різних джерел фінансування : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. В. Гур'єва; ПВНЗ "Дніпропетр. ун-т ім. А. Нобеля". - Дніпропетровськ, 2014. - 20 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано та розв'язано практичні завдання оцінювання ефективності інвестицій машинобудівного підприємства (МБП) за різних джерел фінансування. Досліджено понятійний апарат щодо ефективності інвестицій МБП та уточнено дефініцію "ефективність інвестицій за різних джерел фінансування". Систематизовано методичні підходи до оцінювання ефективності інвестицій МБП. Запропоновано концептуальну схему оцінювання ефективності інвестицій у технічне переозброєння за різних джерел фінансування, послідовність показників оцінки економічного ефекту інвестицій у технічне переозброєння та науково-методичний підхід до розрахунку чистого приведеного доходу за різних джерел фінансування. Проаналізовано стан, тенденції розвитку МБП та сучасні умови фінансування інвестицій. Обгрунтовано систему критеріїв діагностики потреби МБП в капітальних інвестиціях у технічний розвиток і фінансових ресурсах. Запропоновано економіко-математичну модель обгрунтування вибору джерел фінансування інвестицій у технічне переозброєння МБП. Розроблено практичні рекомендації щодо вибору джерел фінансування інвестицій МБП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гур'єва І. Г. 
Кількісне визначення суми стероїдних сполук у сировині тифону / І. Г. Гур'єва // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2014. - Вип. 23, кн. 4. - С. 267-270. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Гур'єва І. М. 
Економічна та облікова сутність необоротних матеріальних активів / І. М. Гур'єва // Бізнес Інформ. - 2014. - № 10. - С. 312-317. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження критеріїв ідентифікації об'єктів необоротних (довгострокових) матеріальних активів бюджетних установ на основі аналізу чинного законодавства та наукових поглядів вітчизняних і зарубіжних учених з урахуванням історичних аспектів формування змістового наповнення таких об'єктів бухгалтерського обліку. У результаті дослідження встановлено формальне визначення та змістове наповнення об'єктів бухгалтерського обліку, що характеризуються належністю підприємству (установі), довгостроковим використанням (більше одного року), використанням у діяльності підприємства та отриманням економічних та інших вигод у майбутньому, можливістю достовірної оцінки та амортизації. Перспективою подальших досліджень у даному напрямі є визначення характерних класифікаційних ознак необоротних (довгострокових) матеріальних активів для забезпечення організації обліку відповідно до вимог користувачів, а також удосконалення порядку проведення оцінки таких активів з метою ефективного використання матеріально-технічної бази бюджетних установ і відображення їх реального стану, особливо у вартісному вираженні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)247.10-145.71

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Гур'єва І. Г. 
Параметри стандартизації листя тифону / І. Г. Гур'єва // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2015. - Вип. 24, кн. 5. - С. 93-97. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Встановлення параметрів стандартизації рослинної сировини є запорукою одержання якісних фітозасобів на її основі. Оскільки тифон є перспективною рослиною з анаболічною дією, актуальним було провести стандартизацію його сировини. Мета - визначення основних параметрів стандартизації листя тифону для його подальшого використання у складі кормових та харчових домішок. Опис рослинної сировини проводили органолептично та мікроскопічно, ідентифікацію - за якісними реакціями та методом ТШХ, кількісне визначення основних груп БАР - гравіметрично та спектрофотометрично. Стандартизувати листя тифону запропоновано за макро- та мікроскопічними ознаками, числовими показниками, ідентифікацію та кількісне визначення проводити за полісахаридами та стероїдними сполуками. Висновки: визначені параметри стандартизації включено до відповідних розділів МКЯ на "Тифону листя", що буде використано під час розробки фітозасобів на його основі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Гуцол В. В. 
Порівняльний аналіз вмісту тритерпенів у рослинній сировині салату посівного сорту "Лолло Россо" / В. В. Гуцол, І. О. Журавель, І. Г. Гур'єва // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2016. - Вип. 26. - С. 321-327. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Салат посівний (СП) (Lactuca sativa L.) культивується в усьому світі і є важливою овочевою культурою, виступає джерелом великої кількості біологічно активних речовин з різними терапевтичними ефектами. Метароботи - встановити якісний склад та кількісний вміст тритерпенів у різних частинах СП сорту "Лолло Россо" та провести їх порівняльний аналіз. Рослинну сировину було заготовлено у 2014 - 2015 рр. у Харківській обл. Якісний склад та кількісний вміст тритерпеноїдів у листі, коренях та насінні СП було досліджено за методом газової хроматографії (ГХ). Проведені дослідження показали наявність щонайменше 5 тритерпенових сполук у листі та коренях СП, та 4-х - у насінні салату. В найбільшій кількості в усіх видах сировини, що досліджувалася, було виявлено луп-20(29)-ен-3-олу ацетат. Однак, в начній кількості було виявлено також і олеан-12-ен-3-ілу ацетат. Висновки: похідна лупану - луп-20(29)-ен-3-олу ацетату була домінуючою сполукою в усіх видах сировини, що досліджувалися. Одержані дані будуть враховані під час вибору оптимального виду рослинної сировини салату для подальшого одержання фітозасобів на її основі, а також як параметри стандартизації сировини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського