Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Гусак Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Медведєв В. К. 
Метод синтезу еталонного об'єкта при аналізі двовимірного квазіперіодичного сигналу / В. К. Медведєв, Ю. А. Гусак, Д. В. Смілянець // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2006. - Вип. 6. - С. 83-86. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано метод синтезу еталонного об'єкта під час аналізу двовимірного квазіперіодичного сигналу, заснований на побудові функції рельєфу в просторі ознак і переході в частотну область за допомогою скінченного дискретного перетворення Фур'є.


Ключ. слова: синтез, еталонний об'єкт, квазіперіодичний сигнал, функція рельєфу
Індекс рубрикатора НБУВ: З841

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Двухглавов Д. Е. 
Мінімізація затримки транзакцій при паралельній обробці запитів / Д. Е. Двухглавов, Ю. А. Гусак, С. І. Клівець // Системи озброєння і військ. техніка. - 2006. - Вип. 3. - С. 59-61. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано підхід до аналізу пропускної здатності транзакцій у середовищі функціонування паралельних баз даних у разі використання різних типів архітектур базової обчислювальної мережі з метою мінімізації затримки транзакції.


Ключ. слова: транзакція, паралельні бази даних, мінімізація, пропускна здатність, архітектура системи
Індекс рубрикатора НБУВ: З970.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гусак Ю. А. 
Проблемы формирования мощных импульсов наносекундной длительности на выходе нелинейных объемных резонаторов / Ю. А. Гусак, А. А. Марченко, В. В. Машталир // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2006. - Вип. 3. - С. 68-71. - Библиогр.: 25 назв. - рус.

Проанализированы существующие проблемы в СВЧ-формирователях на основе объемных резонаторов, способы повышения добротности и накопления СВЧ-энергии, расширение рабочего диапазона частот за счет компенсации возникающих нелинейностей.


Ключ. слова: СВЧ-формирователи, СВЧ-энергия, нелинейность
Індекс рубрикатора НБУВ: З845.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гусак Ю. А. 
Порівняльний аналіз вогневого потенціалу перспективного зенітного комплексу безпосереднього прикриття на основі електродинамічної гармати / Ю. А. Гусак, В. В. Машталир // Системи озброєння і військ. техніка. - 2007. - Вип. 3. - С. 24-28. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

На підставі показника вогневого потенціалу проведено порівняльний аналіз вогневої потужності зенітних (зенітно-ракетних) комплексів і зенітних комплексів безпосереднього прикриття на основі гіпершвидкісних прискорювачів, які можна використовувати для безпосереднього прикриття об'єктів від ударів високоточної зброї. Зроблено висновок про те, що за показником вогневого потенціалу найбільш потужним засобом ураження ВТЗ є зенітний комплекс безпосереднього прикриття на основі електродинамічної гармати.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц501.12 + Ц541.215

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гусак Ю. А. 
Рівняння руху снаряда в безконтактному електродинамічному прискорювачі при різних режимах прискорення / Ю. А. Гусак, М. Ю. Гусак // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2010. - Вип. 1. - С. 144-149. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано процес прискорення снаряду в безконтактному електродинамічному прискорювачі на основі моделі індукційного прискорення кілець та надано вивід рівняння руху снаряда для аперіодичного та критичного режимів прискорення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц541-11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гусак Ю. В. 
Оцінка інноваційної активності підприємств машинобудівної галузі в контексті державного регулювання організаційно-ресурсного забезпечення / Ю. В. Гусак // Економіка та упр. п-вами машинобуд. галузі: пробл. теорії та практики. - 2013. - № 3. - С. 111-119. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто питання сучасного стану інноваційної активності підприємств машинобудівної галузі з позицій державного регулювання організаційно-ресурсного забезпечення. Проаналізовано вплив інноваційної активності на результати функціонування підприємств у напрямі розширення асортименту продукції, збереження і розширення традиційних ринків збуту та опанування нових в Україні та за її межами. Доведено, що галузь поступово відновила конкурентоспроможні позиції та однією з найбільш серйозних підстав, яка формувала конкурентні переваги, був високий рівень інноваційної активності підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кондратенко Н. О. 
Підходи до формування механізму державного регулювання організаційно-ресурсного забезпечення машинобудівної галузі / Н. О. Кондратенко, Ю. В. Гусак // Бізнес Інформ. - 2013. - № 9. - С. 20-25. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано існуючий стан підприємств машинобудівної галузі національного господарства України у контексті організаційно-ресурсного забезпечення. Визначено певні проблеми, які якісно впливають на діяльність машинобудівних підприємств. Запропоновано структуру механізму державного регулювання організаційно-ресурсного забезпечення на підприємствах машинобудівної галузі. Виокремлено теоретичні підходи до формування та удосконалення механізму регулювання організаційно-ресурсного забезпечення та основні організаційно-економічні напрями економії матеріальних ресурсів, які пов'язані з комплексною та ефективною переробкою сировини та оптимальним використанням відходів, тобто вторинних ресурсів. Визначено необхідність розробки комплексних цільових програм щодо раціонального та ефективного використання ресурсів. На базі науково обгрунтованих підходів доведено необхідність формування механізму державного регулювання організаційно-ресурсного забезпечення машинобудівної галузі, який сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-57-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Гусак Ю. Д. 
Підвищення ефективності системи адміністрування податків в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Ю. Д. Гусак; Черніг. держ. ін-т економіки і упр. - Чернігів, 2014. - 20 c. - укp.

Розкрито теоретико-методичні основи дослідження ефективності системи адміністрування податків (АП). Показано, що систему адміністрування слід розглядати як ієрархічну дворівневу систему, спрямування якої є не лише фіскальним, а також регулятивним. Розглянуто існуючі методологічні підходи до оцінювання ефективності системи АП та акцентовано увагу на необхідності комплексного аналізу як процесу, так і явища, що забезпечує достовірність і наукову обгрунтованість одержаних результатів дослідження. Запропоновано використання поняття "потенціал конфліктності податкової системи", визначено фактори, що впливають на нього, і здійснено кількісні оцінки добровільності сплати основних податків. Проаналізовано основні проблеми та визначено ключові тенденції в сфері АП. Проведено міжнародний компаративний аналіз ефективності АП, а також оцінку ефективності функціонування системи АП в Україні. За результатами дослідження розроблено науково-практичні рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення функціонування вітчизняної системи АП. Зокрема, запропоновано запровадження як елемент податків: податку на доходи фізичних осіб - системи попередньо заповнених податкових декларацій, методу аналізу балансу доходів і витрат фізичної особи; податку на прибуток підприємств - практики та методики аналізу умов зіставленості операцій для моніторингу трансфертних цін.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 + Х839(4УКР)921.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405085 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Гусак Ю. В. 
Оцінка впливу зовнішніх факторів на організаційно-ресурсне забезпечення машинобудівної галузі / Ю. В. Гусак // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2013. - № 5. - С. 16-23. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Машинобудування характеризується глибокою спеціалізацією та високою кооперацією, що передбачає високий ступінь взаємодії з іншими галузями промисловості й економіки країни в цілому, вкрай високу чутливість до впливу зовнішніх факторів. Ефективне державне регулювання організаційно-ресурсного забезпечення (ОРЗ) машинобудування сприятиме злагодженості дій усіх підсистем ринкової економіки, створенню конкурентного середовища, повноцінному перебігу інвестиційних процесів і успішному функціонуванню галузі. Тому постає необхідність у детальній оцінці та аналізі впливу зовнішніх факторів на показники формування й реалізації ОРЗ машинобудівної галузі. Для встановлення тісноти зв'язку між сукупністю зовнішніх факторів, що впливають на формування й реалізацію ОРЗ машинобудівної галузі, та відповідними результуючими показниками використано кореляційний аналіз; для розрахунку величини зміни цих показників застосовано коефіцієнти еластичності. Здійснено класифікацію зовнішніх факторів залежно від спрямованості їх впливу на показники формування та реалізації ОРЗ. Визначено тісноту зв'язку та величини зміни показників формування й реалізації ОРЗ машинобудівної галузі (індекс продукції машинобудування та індекс обсягу реалізованої продукції машинобудування) під впливом сукупності зовнішніх факторів. Удосконалено оцінку впливу зовнішніх факторів на ОРЗ машинобудівної галузі, що надає змогу виявити найбільш впливові зовнішні фактори та кількісну величину зміни показників формування й реалізації ОРЗ. Оцінка впливу зовнішніх факторів на ОРЗ машинобудівної галузі надає змогу виявити, розробити та корегувати необхідні та ефективні важелі державного регулювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851-571

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Водчиць О. Г. 
Підхід щодо оцінювання стану бойового потенціалу Збройних сил на основі оцінок рівнів фінансування його складових / О. Г. Водчиць, Р. В. Бойко, Ю. А. Гусак, О. М. Семененко, І. М. Чернишова // Системи озброєння і військ. техніка. - 2013. - № 2. - С. 164-168. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено підхід щодо оцінювання стану бойового потенціалу Збройних сил на основі оцінок рівнів фінансування його складових.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4(4УКР)3 + Ц4(4УКР)26.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Чемерис В. Т. 
Простой алгоритм для расчета индукционного ускорения электропроводящих тел в метательном устройстве / В. Т. Чемерис, В. В. Машталир, Ю. А. Гусак // Артиллер. и стрелковое вооружение. - 2008. - № 4. - С. 40-49. - Библиогр.: 10 назв. - рус.

Разработана математическая модель для численного моделирования электродинамического ускорения проводящих тел в бесконтактных индукционных ускорителях коаксиального типа с использованием пакета программ МАТЛАБ. Дифференциальные уравнения модели учитывают основные особенности процесса ускорения: изменение электромагнитной связи между первичным и вторичным контурами, изменение электрических сопротивлений контуров, обусловленное динамикой формирования скиновой глубины для токов, а также изменение сопротивления подвижного контура, связанное с его перемещением относительно первичного контура. Результаты математического моделирования позволяют установить критериальные закономерности и получить обобщенные характеристики ускорения электропроводного тела.


Індекс рубрикатора НБУВ: К781-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Гусак Ю. А. 
Визначення математичного інструментарію для ідентифікації та оцінки ризику техногенних аварій / Ю. А. Гусак, В. В. Ткаченко // Системи оброб. інформації. - 2016. - Вип. 4. - С. 152-159. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Розглянуто питання побудови системи підтримки прийняття рішень щодо оцінки поточного стану та рівня ризику екологічної безпеки. Визначено необхідність розробки моделей ідентифікації та оцінки ризику техногенних аварій у транскордонному аспекті за умов неповної та неточної вихідної інформації, яка потребує часу для збору та обробки. Досліджено можливості апарату нечіткої логіки та різні постановки задач нечіткого математичного програмування. Проаналізовано апарат алгебри скінченних предикатів, який дозволяє автоматизувати процеси обробки даних в системі управління екологічною безпекою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1 н6 + Б1 в052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Теоретико-методологічні засади розвитку фінансової системи України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій : колект. монографія / Є. В. Буряк, І. М. Бітюк, А. Г. Бухтіарова, В. М. Вареник, С. М. Ганзюк, Т. В. Горохова, Грубляк, Ю. Ф. Гудзь, Ю. Д. Гусак, Н. Е. Дєєва, М. С. Зінюк, О. В. Калінін, В. С. Коверза, М. С. Куртяник, Т. Д. Косова, М. О. Кохан, А. І. Крисак, О. Ю. Лактіонова, О. В. Нєізвєстна, Л. С Омельченко, З. С. Пестовська, О. А. Петрух, І. Й. Плікус, В. Д. Понікаров, А. Ю. Семеног, В. В. Семеног, Н. О. Слободянюк, А. А. Супрун, Н. В. Супрун, О. А. Федорищева, О. В. Фінагіна, О. В. Хаджинова, Т. М. Черната, М. О. Юнацький, З. В. Юринець, Е. О. Юрій, Н. Л. Ющенко, В. А. Янковський, О. В. Ярошевська; ред.: Т. Д. Косова, Н. О. Слободянюк, О. Б. Чернега, Р. П. Никифоров, Т. В. Кожухова, Н. Е. Дєєва, К. С. Салига, О. В. Манжура, О. В. Хаджинова, О. В. Нєізвєстна, Ю. Ф. Гудзь, М. О. Юнацький; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського. - Кривий Ріг : Чернявський Д. О., 2019. - 298 c. - укp.

Висвітлено податково-бюджетні механізми антикризового управління національною економікою, надано оцінку ефективності управління грошовими потоками в економіці України. Обгрунтовано фінансове забезпечення місцевих бюджетів в умовах децентралізації. Розглянуто фондовий ринок в системі забезпечення макроекономічного зростання та концепти фінансового регулювання фондової діяльності суб'єктів господарювання. Окреслено фінансово-інвестиційні стратегії розвитку національної економіки. Запропоновано розробку магістральних напрямів реалізації стратегії фінансово-економічного регулювання земельних відносин. Розкрито суть криптовалюти як нового інвестиційного інструменту. Наведено фінансове підгрунтя інноваційного розвитку сфери охорони здоров'я України. Увагу приділено фінансовій безпеці національної економіки та виокремлено фінансову розвідку як основу системи фінансового моніторингу країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА838154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Гусак Ю.В. 
Організаційно-ресурсне забезпечення машинобудівного комплексу національного господарства : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Ю.В. Гусак; Український державний університет залізничного транспорту. - Харків, 2017. - 22 c. - укp.

Дисертацію присвячено вдосконаленню теоретичних положень і розробленню практичних рекомендацій щодо забезпечення розвитку потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення машинобудівного комплексу в контексті створення базису інноваційної модернізації економіки України. Удосконалено концептуальні положення розвитку потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення машинобудування, які розкривають мету, принципи, завдання та інструменти формування якісно нових характеристик його складових; розроблено комплексний підхід до формування середовища активізації інноваційної діяльності та розширеного відтворення матеріально-ресурсної бази машинобудування в умовах поглиблення соціально-економічної кризи в галузі на основі створення Центру розвитку потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення підприємств машинобудування. Розкрито теоретичні засади розвитку потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення комплексу машинобудування за рахунок доповнення авторським визначенням категорії "потенціал організаційно-ресурсного забезпечення машинобудівного комплексу", встановлення його складових і принципів формування й розвитку. Систематизовано детермінанти розвитку потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення машинобудівного комплексу України шляхом виділення чинників за рівнем впливу на складові потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення. Надано пропозиції щодо державного регулювання розвитку потенціалу організаційно-ресурсного забезпечення машинобудування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-571

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432506 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського