Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Д'яченко Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Гоман О. Г. 
Задачі про штампи при різних законах деформування шорсткості / О. Г. Гоман, С. Ф. Шишканова, Н. М. Д'яченко // Вестн. Херсон. гос. техн. ун-та. - 2003. - № 3(19). - С. 98-101. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розв'язок задачі про вдавлення кругового в плані штампа в пружний шорсткий півпростір у разі нелінійного закону деформування шорсткості представлено степеневим рядом, коефіцієнти якого знаходяться з нескінченної системи нелінійних рівнянь. Наближений розв'язок одержано за допомогою методу ітерацій і редукції. Результати наводяться для різних показників шорсткості в разі степеневого й експоненціального законів деформування шорсткості для плоского і неплоского штампів.


Ключ. слова: штамп, шорсткість, закон деформування
Індекс рубрикатора НБУВ: В251.101.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69571 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Д'яченко Н. М. 
Просторові контактні задачі про вдавлення штампа в пружний півпростір з шорсткістю : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / Н. М. Д'яченко; Запоріз. держ. ун-т. - Запоріжжя, 2002. - 18 c. - укp.

Запропоновано загальний підхід до розв'язування класу задач вдавлення штампа у пружний шорсткий півпростір за лінійного, степеневого та експоненціального законів деформування шорсткості. Даний підхід базується на методі розкладу інтеграла рівняння в ряд за функціями Лежандра, на методах послідовних наближень, редукції та розкладу за малим параметром. Зазначений підхід дозволив знайти аналітичні та наближені аналітичні розв'язки задач про вдавлення кругового у плані плоского та неплоского штампа у пружний шорсткий півпростір за даних законів деформування шорсткості для всіх реально існуючих коефіцієнтів шорсткості. Проведено розрахунки з наперед заданою точністю. Застосовано метод розкладу за малим параметром до розв'язування задачі з близькою до кругової області контакту за лінійного закону деформування шорсткості. Наведено результати для еліптичного у плані плоского штампа. Виявлено вплив параметрів шорсткості на контактні характеристики.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.101.4-7,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Д'яченко Н. О. 
Вплив зсувної тектоніки на деформації земної поверхні при підземній розробці вугільних родовищ : автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.16 / Н. О. Д'яченко; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2011. - 20 c. - укp.

Вперше встановлено, що морфометричні анамолії сучасного рельєфу та сполучених вертикальних деформацій (осідань) територій ПРУМ контролюються наявністю в масиві гірських порід різних за кінематикою синтетичних й антитечних зколів Ріделя та успадковують простягання і кут сполучення зон концентрованого розвитку малоамплітудних порушень. Зазначено, що нерівномірний розвиток сучасних деформаційних аномалій земної поверхні обумовлений мозаїчно-блоковою структурою вугленосних відкладів, а морфометричні анамолії сучасного рельєфу та сполучених вертикальних деформацій земної поверхні, які викликані підземною розробкою кам'яного вугілля, контролюються наявністю в масиві гірських порід синтетичних і антитечних зколів Ріделя, утворених у контурі розвитку виявлених регіональних зсувних зон. Вивчено та систематизовано особливості тектонічної порушеності Донецького та Львівсько-Волинського вугільних басейнів. Встановлено, що в зонах активації деформаційних процесів на територіях підземної розробки вугільних родовищ (ПРВР) реактивація фрагментів тектонічних порушень на перетині сполучених правих і лівих зсувних дислокацій визначається не віком й амплітудою тектонічних порушень, а їх кінематичними особливостями й азимутним орієнтуванням в існуючому полі тектонічних напружень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И14-11 + И310.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА378850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гребенюк С. М. 
Диференціальне та інтегральне числення функції однієї змінної : навч. посіб. для студентів ВНЗ. Ч. 1 / С. М. Гребенюк, Н. М. Д'яченко, М. І. Клименко, І. В. Красікова, О. О. Тітова, В. В. Леонтьєва; Запоріз. нац. ун-т. - Запоріжжя, 2014. - 230 c. - Бібліогр.: с. 223-224 - укp.

Висвітлено поняття похідної та диференціала, а також їх геометричний, механічний та економічний зміст. Розглянуто питання диференційовності функції, знаходження похідних складеної та зворотної функцій, а також похідних та диференціалів вищих порядків. Наведено основні теореми про диференційовні функції, подано інформацію про застосування методів диференціального числення для дослідження функцій. Надано історичний нарис створення та розвитку диференціального числення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355403/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Безручко К. А. 
Вплив зсувної дислокаційної зони Західного Донбасу на формування газових скупчень у вугленосних відкладах / К. А. Безручко, Н. О. Д'яченко, М. С. Уразка // Геодинаміка. - 2018. - № 1. - С. 27-39. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д392(45Укр5,5)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Математичні моделі та прогнозування руйнівних навантажень в ракетно-космічних системах = Mathematical models and prediction of damage loads in rocket-space systems : колект. монографія / О. В. Дегтярьов, В. З. Грищак, Д. В. Акімов, С. І. Гоменюк, С. М. Гребенюк, П. Г. Дегтяренко, Н. М. Д'яченко, Д. В. Клименко, М. І. Клименко, О. В. Кудін, І. Ф. Ларіонов, В. М. Сіренко, С. В. Чопоров; ред.: О. В. Дегтярьов, В. З. Грищак, В. М. Сіренко; Запорізький національний університет. - Запоріжжя : Гельветика , 2020. - 259 c. - Бібліогр.: с. 216-240 - укp.

Увагу присвячено математичному моделюванню напружено-деформованого стану та стійкості силових елементів ракетно-космічної техніки. Наведено аналітичні, чисельні й експериментальні підходи до визначення їх несучої здатності в реальних умовах експлуатації. Запропоновані математичні моделі та чисельні підходи реалізовано у вигляді пакетів програм, за допомогою яких визначено напружено-деформований стан конструкцій аерокосмічної галузі. На основі проведених досліджень одержано раціональні параметри елементів конструкцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: О63-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860779 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського