Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Данилішина К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Данилішина К. О. 
Глобалізація в інформаційному просторі: вплив на Україну / К. О. Данилішина // Вісн. Одес. нац. ун-ту. - 2006. - 11, вип. 10. - С. 288-297. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Досліджено вплив інформаційної глобалізації на процеси становлення України як незалежної держави. Зроблено спробу довести, що Україна є більше об'єктом, ніж суб'єктом інформаційної глобалізації, у зв'язку з чим існує необхідність удосконалення інформаційної політики України. Розглянуто вплив американізації світового інформаційного простору на тенденції розвитку інформаційної політики України та на її входження до міжнародного співтовариства за умов рівноцінного партнерства.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676*332.1 + Ф018

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Данилішина К. О. 
Американський чинник в процесі інформаційної глобалізації : Автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.04 / К. О. Данилішина; Одес. нац. юрид. акад. - О., 2004. - 17 c. - укp.

Розкрито суть поняття інформаційного імперіалізму, який має свої витоки з класичного імперіалізму. Відзначено, що під час "холодної" війни є неможливим ведення воєн у класичному розумінні, тому імперіалізм трансформувався в "інформаційний", а за умов однополюсного світу набув суттєвого доповнення як "американський інформаційний імперіалізм". Базуючись на цивілізаційному системному методі, досліджено політику США XX ст. і показано, що відмова від доктрини ізоляціонізму й активне входження в систему міжнародних відносин за умов економічного домінування у світі сприяло відкритості американського суспільства до нових цивілізаційних викликів, забезпечило США провідні позиції у процесах глобалізації, що надає переваги у використанні позитивних рис цих процесів і дозволяє займати передові рубежі у подальшому їх розвитку. Доведено залежність між одноосібним пануванням США у сучасній системі міжнародних відносин і контролем цієї країни над всіма складовими світових інформаційних потоків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331524 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського