Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Деміховська О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Спиридонова Т.  
Стратегія вакцинопрофілактики грипу в Україні в сучасних умовах: епідеміологічна й економічна ефективність вакцини $E bold roman Флюарикс sup ТМ / Т. Спиридонова, С. Бадогин, О. Деміховська // Ліки України. - 2003. - № 9. - С. 63-65. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.311-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Деміховська О. В. 
Мінливість епідемічного процесу дифтерії як результат взаємодії соціальної та біологічної підсистем : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.02.02 / О. В. Деміховська; Київ. НДІ епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. - К., 1999. - 36 c. - укp. - рус.

Епідемію дифтерії 90-х років ХХ ст. розглянуто як результат складних взаємовідносин між соціальною та біологічною підсистемами епідемічного процесу дифтерійної інфекції у вакцинальну еру. На підставі системного аналізу усіх рівнів взаємодії гетерогенних популяцій збудника дифтерії та його хазяїна (людини) від субклітинного рівня інфекційного процесу до глобальної системи епідеміологічного нагляду визначено сучасний етап еволюції дифтерійної інфекції в соціально-екологічних умовах України і розроблено шляхи удосконалення епідеміологічного нагляду за дифтерією. Надано клініко-епідеміологічну характеристику дифтерії 90-х рр. в Україні на підставі офіційних даних. Проаналізовано імунологічну ефективність додаткових ревакцинацій ("імунокорекції") у дітей та вікові особливості імунної відповіді дорослих на ревакцинацію АДП-м. На основі вивчення структури популяції збудника у різні періоди епідемічного процесу визначено індикаторні бактеріологічні показники стану цієї популяції та резервуари C.diphtheriae в міжепідемічний період. Проаналізовано якість клінічної та лабораторної діагностики дифтерії. Розроблено методичні підходи до вивчення стану клітинних рецепторів для дифтерійного токсину за допомогою лектинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коваленко С. М. 
Досвід використання культури клітин MDCK для ізоляції вірусів грипу / С. М. Коваленко, О. В. Деміховська, С. А. Риженко, О. Г. Радченко // Інфекц. хвороби. - 2004. - № 3. - С. 56-58. - укp.

Наведено результати першого в Україні досвіду впровадження методу ізоляції вірусу грипу на лінії клітин MDCK у роботу практичної вірусологічної лабораторії. Використання культурального методу протягом трьох епідемічних сезонів дозволило підвищити результативність вірусологічного спостереження за грипом, а також заощадити час і матеріальні ресурси.

Приведены результаты первого в Украине опыта внедрения метода изоляции вируса гриппа на линии клеток MDCK в работу практической вирусологической лаборатории. Использование культурального метода в течение трех эпидемических сезонов позволило повысить результативность вирусологического надзора за гриппом, а также сберечь время и материальные ресурсы.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р264.914

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Деміховська О. В. 
Інститут Роберта Коха: історія і сучасність / О. В. Деміховська // Інфекц. хвороби. - 2005. - № 2. - С. 88-90. - укp.

Висвітлено історію, діяльність, досягнення та відкриття Інституту Р.Коха. Декілька років існує Комітет з питань регулювання імпорту та використання людських ембріональних клітин, відокремлено - Центр з біологічної небезпеки. Однією з найсуттєвіших доробок Інституту Р.Коха стала підготовка Закону про інфекційний захист, введеного до дії Федеральним Урядом Німеччини з 2001 р.

Освещена история, деятельность, достижения и открытия Института Р.Коха. Несколько лет существует Комитет по вопросам регулирования импорта и использования человеческих эмбриональных клеток, выделен Центр биологической опасности. Одной из важных разработок Института Р.Коха стала подготовка Закона об инфекционной защите, введенного в действие Федеральным Правительством Германии с 2001 г.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.е(4НІМ)л2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Деміховська О. В. 
Система нагляду за нозокоміальними інфекціями: європейський вибір / О. В. Деміховська // Інфекц. хвороби. - 2005. - № 1. - С. 85-92. - укp.

Розглянуто історію впровадження інфекційного контролю, систему нагляду за нозокоміальними інфекціями (НІ), Федеральний закон і штатне забезпечення нагляду за НІ у Німеччині. Наведено назви нозологічних форм НІ разом з цифровою позначкою у класифікації KISS, а також приклади стандартних визначень інфекцій крові (сепсису) у дорослих.

Рассмотрена история внедрения инфекционного контроля, система надзора за нозокомиальными инфекциями (НИ), Федеральный закон и штатное обеспечение надзора за НИ в Германии. Представлены названия нозологических форм НИ вместе с цифровым обозначением в классификации KISS, а также примеры стандартных определений инфекций крови (сепсиса) у взрослых.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514к(4НІМ)

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського