Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Диесперов В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Диесперов В.  
Злободневные проблемы сельскохозяйственного труда / В. Диесперов // Экономика Украины. - 2001. - № 10. - С. 62-67. - рус.

Аргументовано, що найближчими роками більшість сільськогосподарських працівників мають стати самостійними виробниками чи членами кооперативів. Первинні колективи сільгосппідприємств у разі демократизації виробництва досягнуть самостійності. Проаналізовано взаємозв'язок продуктивності праці та сільськогосподарської зайнятості. Підкреслено, шо активізація трудової діяльності та суттєве підвищення оплати праці досягатимуться в ході її радикальної реформи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-64

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Диесперов В.  
Производительность труда в сельском хозяйстве / В. Диесперов // Экономика Украины. - 2003. - № 11. - С. 61-68. - рус.

Зазначено, що продуктивність праці у сільськогосподарських підприємствах України надзвичайно низька. Показано динаміку трудомісткості різних продуктів за 40-річний період. Запропоновано зміни до методики обчислення продуктивності праці за показниками виробітку на середньорічного працівника. Проаналізовано вплив різних факторів на рівень продуктивності праці. Оцінено продуктивність праці в особистих господарствах населення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-645.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Диесперов В.  
Выгодность работы в сельском хозяйстве: оценка и перспективы / В. Диесперов // Экономика Украины. - 2005. - № 8. - С. 62-67. - рус.

Зазначено, що у сільському господарстві найнижчий рівень оплати праці, що загрожує втратою кваліфікованих кадрів і перешкоджає виходу галузі з кризи. Великі відмінності у вигідності виробництва різних продуктів руйнують економічний механізм господарювання. Доведено можливість протягом одного - двох років збільшити рівень оплати більш, як удвічі. Обгрунтовано умови такого зростання та його наслідки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Диесперов В.  
Иван Франко и аграрная экономика. К 150-летию со дня рождения Великого Каменяра / В. Диесперов // Экономика Украины. - 2006. - № 5. - С. 56-62. - рус.

У вагомій економічній спадщині І. Франка значне місце відведено сільській проблематиці, насамперед, праву трудівника бути господарем на землі, власником продукту своєї праці, а також питанням організації колективного господарювання. Основані на розумінні вимог суспільного прогресу та знанні потреб і прагнень українського селянства наукові висновки І.Франка мають бути використані в побудові вітчизняної аграрної політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У02(4УКР)5-124 + У9(4УКР)32д

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Диесперов В.  
Определение эффективности в сельскохозяйственном предприятии / В. Диесперов // Экономика Украины. - 2007. - № 10. - С. 70-78. - рус.

Запропоновано систему показників для аналізу результатів діяльності сільгосппідприємств на основі даних з діючих форм статистичної звітності. Обгрунтовано потребу зміни методів обчислення обсягів виробництва і рентабельності. Введено трудовий і вартісний показники продуктивності праці. Розрахунок економічної ефективності проілюстровано прикладами ряду господарств різних регіонів і спецалізації. Оцінено можливість відтворення ресурсів сільськогосподарського виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28369 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського