Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Дмитрів К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Шпак Н. О. 
Проблеми і перспективи управління нематеріальними активами підприємства / Н. О. Шпак, К. І. Дмитрів // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 594. - С. 163-172. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми управління нематеріальними активами, наведено переваги, одержані під час використання нематеріальних активів, та переваги їх ефективного використання. Подано рекомендації щодо вибору політики управління об'єктами інтелектуальної власності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-572-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бунь Р. А. 
Інформаційні технології формування кадастру емісій парникових газів Львівщини : монографія / Р. А. Бунь, Н. О. Шпак, Б. М. Матолич, Х. В. Бойчук, К. І. Дмитрів, О. Б. Яремчишин; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2010. - 272 c. - укp.

Наведено результати наукових досліджень і практичних розробок з формування кадастру емісій парникових газів Львівщини. Описано математичні моделі та геоінформаційні підходи до побудови просторових кадастрів емісій вуглекислого газу, метану та закису азоту від стаціонарних і рухомих джерел енергетичного сектору, промислових процесів і у сільськогосподарському виробництві. Проаналізовано динаміку емісій в даному регіоні та визначено можливі шляхи зменшення емісій парникових газів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д249(45УКР3-4ЛЬВ)47,021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА734728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дмитрів К. І. 
Аналізування управління об'єктами інтелектуальної власності машинобудівних підприємств / К. І. Дмитрів // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2010. - № 682. - С. 54-58. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто місце та значення аналізування управління об'єктами інтелектуальної власності (ІВ) у загальній стратегії управління ІВ на підприємстві. Визначено фактори впливу на вибір стратегії управління та запропоновано методику проведення аналізу та вибору шляхів подальшого розвитку для підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-141.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дмитрів К. С. 
Проблеми приватизації: приклад соціологічного аналізу / К. С. Дмитрів; Укр. акад. друкарства // Наук. зап.. - 1999. - № 1. - С. 144-146. - укp.

Представлено результати соціологічного дослідження "Приватизація: думки її безпосередніх учасників", яке проведено в акціонерному товаристві (АТ) закритого типу "Львівський жиркомбінат". Виявлено, що акціонери схвалюють створення соціально орієнтованої ринкової економіки з захистом прав власника (70,91 %); працівники приватизованого підприємства визнають приватну власність економічною цінністю (78,18 %); серед власників акцій товариства 6096 частково впевнені в тому, що вони є співвласниками його майна. З часу приватизації ставлення працівників до виконання своїх обов'язків змінилось на краще (629Н). Засновники АТ (40 %) бачать перспективи для розвитку свого підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.35 + С5*665 + У9(4УКР)291.6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Дмитрів К. І. 
Економічне оцінювання об'єктів інтелектуальної власності підприємств : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / К. І. Дмитрів; МОНМС України, Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2012. - 25 c. - укp.

Вирішено наукове завдання розроблення теоретико-методичних і прикладних положень з оцінювання вартості об'єктів інтелектуальної власності (ОІВ) підприємств. Уточнено трактування понять "інтелектуальна власність" та "управління інтелектуальною власністю". Систематизовано та доповнено класифікацію об'єктів інтелектуальної власності підприємств як основи оцінювання їх вартості. Розроблено схематичну модель комерціалізації ОІВ підприємств "інноваційне кредитування". Вдосконалено графічну модель врахування впливу факторів внутрішнього та зовнішнього середовища на ефективність їх використання. Запропоновано методи та принципи використання інтелектуальної власності підприємства. Розроблено метод аналізування використання ОІВ на підприємстві за групами показників і за напрямами аналізування. Виокремлено чинники впливу на формування вартості ОІВ власності в залежності від етапу їх життєвого циклу. Розроблено послідовність оцінювання вартості об'єктів промислової власності із врахуванням понесених витрат, ризиків і коригувального коефіцієнта, що відображає вплив вибраних чинників, наведено формули для обчислення. Вдосконалено структурно-логічну схему використання ОІВ на підприємстві в залежності від їх вартості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.32 + У9(4УКР)290-141.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Дмитрів К. І. 
Дослідження інформаційних систем в управлінні підприємствами: досвід та перспективи / К. І. Дмитрів, Ю. Н. Шпак // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 14. - С. 231-239. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Проведено дослідження досвіду використання інформаційних систем в управління підприємствами. На прикладі великих компаній, що функціонують на вітчизняному ринку, вивчено особливості впливу використання системи SAP ERP. Дане питання є актуальним, оскільки великі підприємства часто стоять перед вибором тої чи іншої інформаційної системи для використання у власній господарській діяльності. Система SAP ERP є надзвичайно популярною як у світі, так і в Україні, тому вибір для аналізу впав саме на неї. Врахування переваг та недоліків її використання дасть можливість менеджерам прийняти остаточне рішення та врахувати усі помилки у процесі впровадження та використання. В ході дослідження виокремлено ряд переваг використання SAP ERP, а саме: гнучка адаптація; забезпечення достовірною інформацією; можливість аналізу інформації; можливість контролю чинників; використання єдиного інтегрованого рішення; підвищення ефективності бізнесу; підвищення прозорості; зберігання великих масивів інформації; зменшення паперової документації. Також в процесі аналізу було описано ряд особливостей впровадження та використання системи. Головним недоліком системи було визначено її високу вартість, що унеможливлює її впровадження у малий бізнес. Дане дослідження дозволяє оцінити перспективи впровадження інформаційної системи в діяльність підприємства на прикладі системи SAP ERP.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського