Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Довгопол В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Іздепський В. Й. 
Застосування санобіту при запальних процесах у високопродуктивних корів / В. Й. Іздепський, В. Ф. Довгопол, В. П. Плугатирьов, Б. П. Киричко, С. М. Кулинич // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту. - 2000. - № 6. - С. 48-51. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Встановлено, що санобіт у комплексі з засобами імуностимулюючої терапії пригнічує ріст багатьох видів мікроорганізмів, знижує вірулентність і патогенність у місці пошкодження, нормалізує запальну реакцію та стимулює регенеративні процеси у разі маститів і гнійно-некротичних процесів в області пальця корів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.311-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Довгопол В. Ф. 
Новий препарат для лікування молочної залози у тварин / В. Ф. Довгопол, В. П. Плугатирьов // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту. - 2000. - № 3. - С. 21-22. - укp.

Викладено результати випробувань створеного авторами на основі бішофіту Полтавського екологічно чистого препарату "Санобіт" для лікування маститів у корів та інших тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.181-911-7,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Довгопол В. Ф. 
Ефективність препарату "Санобіт" у лікуванні серозного, катарального та субклінічного маститів корів / В. Ф. Довгопол, В. П. Плугатирьов // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2005. - № 2. - С. 61-63. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Результати п'ятирічних клінічних досліджень, проведених на 209 коровах, свідчать про високу ефективність препарату бішофіту полтавського "Санобіт" у лікуванні субклінічного, серозного та катарального маститів. Установлено також вірогідне підвищення деяких показників імунобіологічної резистентності організму хворих тварин під впливом "Санобіту".


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.181-911-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Довгопол В. Ф. 
Ефективність біотехнології трансплантації ембріонів великої рогатої худоби у Полтавській області / В. Ф. Довгопол, О. В. Дуванов, М. І. Іванченко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2010. - № 3. - С. 138-141. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Надано результати роботи за рік створеної при ВАТ "Полтаваплемсервіс" лабораторії ембріотрансплантації: одержано 216 якісних ембріонів, проведено 139 ембріопересадок, приживлюваність ембріонів досягає 68,3 %. Отже, навіть за сучасних умов кризових явищ в економіці є сенс впроваджувати й удосконалювати біотехнологію ембріотрансплантації, яка не потребує надто великих витрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Довгопол В. Ф. 
Нормалізація статевої функції телиць із гіпофункцією та гіпоплазією яєчників / В. Ф. Довгопол, В. П. Плугатирьов, Т. Г. Панасова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2011. - № 3. - С. 110-112. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Встановлено ефективність селегумату для лікування гіпофункції й гіпоплазії яєчників та нормалізації статевої функції у телиць. Введення селегумату телицям парувального віку забезпечило нормалізацію статевого циклу у 100 % тварин, у тому числі протягом 1-го місяця - 66,2 %, з яких запліднилося після першого осіменіння 83,7 %. Застосування селегумату позитивно вплинуло також на рівень запліднюваності телиць, підвищивши, у порівнянні з контролем, його майже вдвічі. Проте, у тварин із гіпоплазією яєчників ефективність селегумату була дещо нижчою, ніж у телиць із гіпофункцією яєчників.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Довгопол В. Ф. 
Патогенетичні методи профілактики патології родів і післяродового періоду та лікування корів, хворих на гіпофункцію яєчників, мастит і ендометрит / В. Ф. Довгопол, Т. Г. Панасова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2020. - № 2. - С. 232-238. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Встановлено високу ефективність розроблених на кафедрі хірургії та акушерства Полтавської державної аграрної академії екологічно чистих препаратів "селегумат" і "санобіт" для профілактики затримки посліду і післяродового ендометриту та лікування корів, хворих на гіпофункцію яєчників, мастит і ендометрит. Селегумат є стерильним 0,5 % розчином гумату натрію з додаванням селеніту натрію, який утворює органічний комплекс із солями гумінових кислот. Селегумат, уведений в організм парентерально, стимулює обмін речовин та підвищує загальну його резистентність, завдяки чому нормалізуються функції всього організму, і статевого апарату зокрема, та поліпшується його підготовка до родів і фізіологічного перебігу післяродового періоду. Так, у результаті застосування селегумату на значному поголів'ї корів частота затримки посліду зменшилась у 5,5 раза, захворювання на гострий післяродовий ендометрит - у 3,8 раза, відновили статеву циклічність і були запліднені 86,5 % корів з анафродизією внаслідок гіпофункції яєчників. Санобіт створено на основі бішофіту полтавського шляхом додавання до нього аеросилу, новокаїну та ще деяких речовин. При зовнішньому застосуванні санобіт проявляє протизапальну, імуностимулюючу, загальнотонізуючу і адаптогенну дію, а також пригнічує ріст мікрофлори. Терапевтична ефективність санобіту при субклінічному маститі в корів становила 91,3 %, при серозному - 93,9 %, при катаральному гострому - 95,8 %, хронічному - 91,8 %. Санобіт рекомендується застосовувати також для лікування корів, хворих на післяродовий ендометрит, з терапевтичним ефектом до 85,7 %. Пропонується для виробництва простий ефективний метод діагностики та лікування корів, хворих на субклінічний ендометрит, який забезпечує до 80 % заплідненості від першого осіменіння.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.14-911 + П876.15-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського