Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Доморацький В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Калінушкін Є. П. 
Розвиток уявлень про перитектичну кристалізацію сплавів на основі заліза (Огляд) / Є. П. Калінушкін, В. А. Доморацький, О. А. Балакін // Металознавство та оброб. металів. - 2001. - № 3. - С. 23-30. - Бібліогр.: 46 назв. - укp.

Проаналізовано формування поглядів на перитектичне твердіння сплавів і сталей. Висвітлено у історичній хронології одержання експериментальних відомостей про механізм і кінетику перитектичного перетворення. Відокремлено внесок Бунінськой школи металознавців у дослідження перитектичної реакції. Наведено сучасні дані щодо механізму перитектичного перетворення у легованих сталях, який передбачає активний вплив рідкої фази на дифузійні міжфазні процеси.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Доморацький В. А. 
Структуроутворення при комбінованій обробці порошкових евтектичних та перитектичних сталей, що забезпечує підвищення стійкості ріжучого інструменту : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.16.01 / В. А. Доморацький; Нац. металург. акад. України. - Д., 2002. - 20 c. - укp.

Досліджено закономірності багатофазної кристалізації високолегованих швидкорізальних сталей під час охолодження з рідкого стану у широкому інтервалі швидкостей охолодження. Висвітлено способи цілеспрямованого впливу на фазовий склад гранул швидкорізальних порошкових сталей за рахунок кінетики їх нагрівання. Розроблено параметри компактування, які забезпечують зростання кількості карбідної складової на 6 - 8 % і підвищенню стійкості інструмента в 1,8 рази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.231.366.604 + К722.536.019

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319986 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського