Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дроженко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Дегтяренко Т. В. 
Вплив фосфенелектростимуляції на зорові функції, стан вегетативної нервової та імунної систем у хворих на часткову атрофію зорового нерва / Т. В. Дегтяренко, В. С. Пономарчук, В. С. Дроженко, А. Г. Чаура // Фізіол. журн. - 2002. - 48, № 2. - С. 96. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р674.150.42-542

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Дегтяренко Т. В. 
Стимуляція зорової сенсорної системи як адекватний метод корекції вегетодисфункцій та порушень імунореактивності організму / Т. В. Дегтяренко, В. С. Пономарчук, А. Г. Чаура, В. С. Дроженко // Фізіол. журн. - 2002. - 48, № 4. - С. 95. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р628.063 + Р252.325

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Дроженко В. С. 
Вплив модифікованої методики фосфенелектростимуляції на функціональний стан зорового аналізатора у хворих з частковою атрофією зорового нерва : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.18 / В. С. Дроженко; Ін-т очних хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. - О., 2002. - 18 c. - укp.

Наведено результати застосування модифікованої методики фосфенелектростимуляції (ФЕС) для лікування хворих з частковою атрофією зорового нерва (ЧАЗН). Проведено комплексне функціонально-діагностичне дослідження гостроти зору, стану поля зору, електричної чутливості та лабільності зорового аналізатора (ЗА), фаз світлової чутливості ЗА всіх хворих з ЧАЗН. На підставі дослідження функціонального стану ЗА до і після курсу ФЕС у 364-х хворих (588 очей) з ЧАЗН встановлено, що поступове підвищення частоти подачі електричних імпульсів призводить до поступового фізіологічно адекватного включення у роботу просторово-частотних рецептивних полів периферійного відділу зорового аналізатора. З використанням запропонованої методики у 89 - 92 % хворих з ЧАЗН значно поліпшено функціональний стан ЗА. Стабільність одержаних результатів фіксовано протягом півроку. Доведено, що повторне застосування курсів модифікованої методики ФЕС у хворих з ЧАЗН різного генезу є найбільш доцільним з періодичністю у шість місяців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р674.150.42-542

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317658 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського