Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Дудко Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Дудко Є. 
Прокуратура України як учасник кримінально-виконавчих правовідносин / Є. Дудко // Іст.-прав. часоп.. - 2014. - № 2. - С. 139-144. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

На основі з'ясування соціально-правової природи правового статусу прокуратури України та змісту кримінально-виконавчих правовідносин, визначені проблемні питання. В обов'язковому порядку прокурорському нагляду підлягають стан дисципліни та злочинності серед персоналу установ попереднього ув'язнення, ставлення до ув'язнених, виявлення фактів приниження їх людської гідності, незаконного застосування дисциплінарних стягнень, заходів фізичного впливу, спеціальних засобів, вогнепальної зброї, протиправні неслужбові стосунки з особами, взятими під варту, або з їх родичами, корупційні зв'язки. Розроблені науково обгрунтовані рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та практики його застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6 + Х884.9(4УКР)-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101088 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дудко Є. В. 
Прокуратура України як учасник кримінально-виконавчих правовідносин : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Є. В. Дудко; Нац. акад. внутр. справ. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Вивчено сучасний стан дослідженості проблем, пов'язаних з участю прокуратури України в кримінально-виконавчій діяльності. З'ясовано зміст поняття суб'єктів та учасників кримінально-виконавчих правовідносин. Визначено функції прокуратури України як учасника цих правовідносин, а також сучасний стан кримінально-виконавчої діяльності України. Встановлено організаційно-правові засади діяльності прокуратури України як учасника кримінально-виконавчих правовідносин. З'ясовано зміст діяльності прокуратури як учасника зазначених правовідносин з усунення виявлених порушень закону та інших нормативно-правових актів у сфері виконання покарань України. Розроблено на науковому рівні комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня взаємодії прокуратури України з іншими державними органами, що здійснюють контроль у сфері виконання покарань. Обгрунтовано заходи щодо вдосконалення діяльності прокуратури, пов'язаної з реалізацією сучасної кримінально-виконавчої політики України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6 + Х884.9(4УКР)-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416258 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дудко Є. В. 
Прокуратура України як учасник кримінально-виконавчих правовідносин / Є. В. Дудко // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2014. - № 2. - С. 125-130. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

На основі з'ясування соціально-правової природи правового статусу прокуратури України та змісту кримінально-виконавчих правовідносин, визначені проблемні питання з означеної тематики дослідження, а також розроблені науково обгрунтовані шляхи їх вирішення по суті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Богданова О. В. 
Чинники набуття релігійної ідентичності багаї (на прикладі сценаріїв навернення вірян київської громади) / О. В. Богданова, Є. С. Дудко // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 4. - С. 40-48. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Наведено аналіз чинників вибору релігійної ідентичності багаї, здійснений на основі глибинних інтерв'ю та спостережень у київській громаді. Виокремлено світоглядні й організаційні аспекти багаї, що сприяли наверненню до цього віросповідання, попри те, що воно не є традиційним для сучасного українського суспільства, а також проаналізовано функціональність віри та громади багаї для її вірян. На основі теоретичного й емпіричного матеріалу запропоновано припущення щодо процесу набуття нової релігійної ідентичності, що мають значення для подальшого розвитку теорії релігійного навернення (конверсії).


Індекс рубрикатора НБУВ: Э388.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського