Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Дядик Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Дядик Д. Ф. 
Адаптивний метод перетворення кольорових координат відеоданих / Д. Ф. Дядик, С. В. Гаркуша, О. Ю. Стрюк // Радіоелектрон. і комп'ют. системи. - 2006. - № 6. - С. 177-180. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розроблено метод зміни кольорового представлення на базі адаптації моделі до енергії кольорів конкретного зображення. Наведено результати порівняння статистичних властивостей даних у разі застосування розробленого алгоритму і відомих методів. На базі порівняльного аналізу результатів експерименту доведено можливість підвищення ефективності методів стиску зображень без втрат інформації.


Ключ. слова: відеодані, кольорова модель, ентропія, енергія кольору
Індекс рубрикатора НБУВ: З940.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дядик Д. Ф. 
Метод стиску зображень без втрат на основі контекстного моделювання в системах телекомунікацій : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.12.13 / Д. Ф. Дядик; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". - Х., 2008. - 20 c. - укp.

Показано, що підвищення ефективності функціонування телекомунікаційних систем можливе за умов зменшення об'ємів запам'ятовувальних пристроїв і зменшення навантаження на канали зв'язку за рахунок компактного представлення зображень. Розроблено комбінований метод стиску зображень без втрат інформації, який базується на вдосконаленому методі зміни кольорової моделі зображень, цілочисловому вейвлет-перетворенні, удосконаленому контекстному моделюванні й арифметичному кодуванні. Ступінь стиску для півтонових і повнокольорових зображень підвищено на 15 - 17 %. Розроблено метод попереднього оцінювання ступеня стиску зображень для методів стиску на базі контекстного моделювання РРМ й арифметичного кодування. Запропоновані методи реалізовано як алгоритми та програмні засоби аналізу, перетворення та кодування зображень з метою їх стиску без втрат інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632 + З970.33-013.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361799 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського