Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дідусенко П$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Дідусенко П. М. 
Розвідки про митну справу в українській державі - Гетьманщині в першій половині та середині 18 століття / П. М. Дідусенко. - К., 2002. - 218 c. - укp.

Висвітлено систему митної справи, яку мала українська держава - Гетьманщина наприкінці XVII ст. - початку XVIII ст. Визначено причини введення карантинів, розглянуто зміни в митній справі на Гетьманщині в середині та другій половині XVIII ст. Висвітлено боротьбу в урядових установах Московщини за підпорядкування української митної системи та введення нових митних порядків. Проаналізовано особливості митних зборів у даному регіоні.

Освещена система таможенного дела, которую имело украинское государство - Гетьманщина конца XVII ст. - начала XVIII ст. Определены причины введения карантинов, рассмотрены изменения, происшедшие в таможенном деле в данном регионе в середине и во второй половине XVIII ст. Освещена борьба в правительственных учреждениях Москвы за подчинение украинского таможенного дела и введение новых таможенных порядков. Проанализированы особенности таможенных сборов в данном регионе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)46-5 + Х2(4УКР)46-621.112.038 + Х819(4УКР)112.038-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА630155 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дідусенко П. М. 
Нариси з історії митної справи та митного законодавства України-Руси / П. М. Дідусенко, Т. С. Мавродій, С. А. Пахневський, О. В. Лисицький, В. П. Костюк; ред.: П. М. Дідусенко. - К., 2005. - 635 c. - укp.

Висвітлено історію становлення та розвитку митної справи та законодавчого регулювання правовідносин у даній сфері від найдавніших часів до сучасного періоду. Охарактеризовано джерела формування вітчизняного митного законодавства, показано особливості організації митної справи в українській козацькій державі - Гетьманщині в першій половині XVII - XVIII ст. Висвітлено боротьбу в урядових установах Московщини за підпорядкування української митної системи та за введення нових митних порядків на Гетьманщині. Проаналізовано розвиток митної справи на українських землях у XIX - на початку XX ст., у 1917 - 1991 рр. Розглянуто питання організації митної системи незалежної України. Визначено функції та завдання митних органів, проаналізовано їх взаємодію з іншими державними структурами, юридичними та фізичними особами. Показано особливості розкриття контрабанди та розслідування кримінальних справ правоохоронними органами.

Освещена история становления и развития таможенного дела и законодательного регулирования правоотношений в данной сфере от древнейших времен до современного периода. Охарактеризованы источники формирования отечественного таможенного законодательства, показаны особенности организации таможенного дела в украинском казацком госудрастве - Гетманщине в первой половине XVII - XVIII ст. Освещена борьба в правовых кругах Московщины за подчинение украинской таможенной системы и за введение новых таможенных порядков на Гетманщине. Проанализировано развитие таможенного дела на украинских землях в XIX - начале XX ст., в 1917 - 1991 гг. Рассмотрены вопросы организации таможенной системы независимой Украины. Определены функции и задания таможенных органов, проанализировано их взаимодействие с другими государственными структурами, юридическими и физическими лицами. Показаны особенности раскрытия контрабанды и расследования криминальных дел правоохранительными органами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х2(4УКР)-621.112.038 + У03(4УКР)084.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА669801 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського