Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Желтоножська М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Желтоножська М. В. 
Дослідження вертикальної міграції радіонуклідів у ближній зоні ЧАЕС з використанням нерадіохімічних методів : автореф. дис... канд. техн. наук / М. В. Желтоножська; НАН України. Ін-т пробл. безпеки атом. електростанцій. - К., 2008. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*801.1-652.152

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тугай Т. І. 
Закономірності впливу низьких доз опромінення на мікроскопічні гриби / Т. І. Тугай, А. В. Тугай, М. В. Желтоножська, Л. В. Садовніков // Ядер. фізика та енергетика. - 2012. - 13, № 4. - С. 396-402. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.5*716-638

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25640 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Тугай А. В. 
Радіальний ріст та активність ферментів антиоксидантного захисту у трьох пострадіаційних генераціях Cladosporium cladosporioides / А. В. Тугай, Т. І. Тугай, В. О. Желтоножський, М. В. Желтоножська, Л. В. Садовніков, Г. В. Пономаренко, О. Б. Поліщук // Ядер. фізика та енергетика. - 2017. - 18, № 1. - С. 72-80. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Досліджено швидкість радіального росту та активність ферментів антиоксидантного захисту - супероксиддисмутази (СОД), каталази, пероксидази - у трьох пострадіаційних генераціях двох штамів Cladosporium cladosporioides: контрольного та з радіоадаптивними властивостями. Встановлено, що за параметром збільшення швидкості радіального росту гормезисний ефект більш виражений у пострадіаційних генераціях контрольного штаму, ніж у генераціях штаму з радіоадаптивними властивостями. Проте у ферментативній системі антиоксидантного захисту суттєвий гормезисний ефект виявлено у трьох пострадіаційних генераціях штаму з радіоадаптивними властивостям, який проявлявся у зростанні до 2 разів СОД активності та збільшенні пероксидазної активності у 4 рази.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.571*801.1-652.15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25640 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського