Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Живець А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Живець А. М. 
Управління витратами функціонально-інфраструктурних підрозділів машинобудівних підприємств : монографія : для викладачів, аспірантів та студентів навч. закл. / А. М. Живець; Одес. нац. політехн. ун-т. - Херсон : Грінь Д. С., 2015. - 263 c. - Бібліогр.: с. 253-263 - укp.

Визначено сутність сучасного управління витратами підприємств за ринкових умов. Проведено порівняльний аналіз методів управління витратами на підприємствах, які застосовуються у вітчизняній і зарубіжній практиці. Здійснено дослідження стану управління витратами функціонально-інфраструктурних підрозділів на вітчизняних машинобудівних підприємствах і впливу зростання операційних витрат на ефективність роботи підприємств. Визначено ефективні напрями вдосконалення методів управління витратами функціонально-інфраструктурних підрозділів на машинобудівних підприємствах. Досліджено можливість вдосконалення системи управління витратами функціонально-інфраструктурних підрозділів підприємств на основі їх цільового планування з застосуванням збалансованої системи показників. Запропоновано методику цільового управління витратами функціонально-інфраструктурних підрозділів підприємств на основі застосування збалансованої системи показників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-862-21 + У9(4УКР-4ХЕС)305.851.1-862-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА795386 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Живець А. 
Методично-інструментальне забезпечення стратегій розвитку вищих навчальних закладів / А. Живець // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2016. - № 4. - С. 75-90. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Зазначено, що у XXI ст. прискорилися терміни та посилилися вимоги до якості адаптаційної трансформації вітчизняних ВНЗ. Економіка знань потребує якісно нових ВНЗ. Головною невирішеною проблемою у розвитку ВНЗ України є невизначеність у їх спеціалізації щодо розвитку напрямків НТП країни та створенні авангардних мега- та метатехнологій для "проривних" секторів економіки. Така ситуація вимагає виділення ключових напрямків розвитку ВНЗ України у контексті глобального розвитку економіки знань, а також висвітлення передового досвіду у методах і технологіях стратегічного управління навчальних закладів. Наведено результати досліджень теоретичних і практичних надбань економічної науки у сфері розвитку прикладних інструментів стратегічного управління. Показано, що колективи розробників вузівських стратегій з найбільшою ефективністю вирішують цю проблему за допомогою наступних "інструментів" менеджменту: система управління за цілями, система ключових показників діяльності, система збалансованих показників (BSC). Висвітлено передовий досвід застосування системи BSC у стратегічному управлінні провідними ВНЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шепель Т. В. 
Основи підприємницької діяльності : навч. посіб. / Т. В. Шепель, О. О. Комліченко, А. М. Живець. - Херсон : Олді Плюс, 2022. - 305, [1] c. - Бібліогр. в кінці тем - укp.

Досліджено сучасну практику організації підприємницької діяльності з метою підвищення її ефективності. Розглянуто теоретичні та правові засади здійснення підприємницької діяльності. Наведено обґрунтування оптимальних управлінських рішень у сфері підприємництва з урахуванням змін зовнішнього та внутрішнього середовища суб’єкта підприємництва та адекватного реагування на них. Увагу приділено організаційно-правовим засадам ліцензування підприємницької діяльності в Україні. Досліджено сучасні підходи до оцінки ефективності підприємницької діяльності. Розкрито теоретичні та правові засади здійснення підприємницької діяльності, охарактеризовано підприємницьке середовище, визначено підприємницькі ризики та вказано на заходи щодо їх подолання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС69995 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського