Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Завидівська О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Завидівська О. І. 
Вплив економічної кризи на ринок житлового іпотечного кредитування в Україні / О. І. Завидівська // Соц.-екон. пробл. сучас. періоду України. Упр. активами регіону на основі їх капіталізації: зб. наук. пр. - 2009. - Вип. 3. - С. 126-133. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Завидівська О. І. 
Розвиток житлового іпотечного кредитування в Україні в посткризовий період : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. І. Завидівська; НАН України, Ін-т регіон. дослідж. - Л., 2013. - 21 c. - укp.

Визначено сутність, роль і функції іпотеки та системи житлового іпотечного кредитування (ЖІК) в забезпеченні розвитку національної економіки. Проаналізовано зарубіжний досвід здійснення ЖІК, а також види його ризиків в Україні та особливості їхнього прояву за умов нестабільності вітчизняної економіки. Визначено тенденції розвитку банківського іпотечного кредитування в посткризовому періоді, проведено порівняльний аналіз проблем розвитку системи ЖІК у докризовий і посткризовий періоди. Узагальнено результати оцінювання банківського ЖІК в Україні з позицій інтересів громадян і здійснено економетричне моделювання індикаторів його розвитку. Удосконалено підходи до управління проблемними житловими іпотечними кредитами, запропоновано концептуальні засади розвитку системи ЖІК в Україні, обгрунтовано шляхи підвищення доступності житлових іпотечних кредитів для населення в посткризовому періоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399824 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Завидівська О. 
Удосконалення механізмів мотивації банківських працівників на основі зарубіжного досвіду / О. Завидівська, М.-О. Москва // Наук. вісн.. - 2016. - № 2. - С. 48-62. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізовано зарубіжний досвід стимулювання праці персоналу. Охарактеризовано механізми та методи мотивації праці в таких країнах, як Японія, США, Швеція, Франція, Німеччина та Великобританія. Обгрунтовано актуальність і доцільність використання зарубіжних механізмів мотивації праці в Україні. Виокремлено 6 найбільш ефективних методів мотивації банківських працівників і запропоновано використовувати їх у практиці вітчизняної банківської діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-645 + У526.210-645

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Завидівська О. І. 
Особливості та перспективи розвитку житлового іпотечного кредитування в Україні : монографія / О. І. Завидівська; ред.: М. А. Козоріз; Нац. банк України, Ун-т банк. справи Нац. банку України. - Київ : УБС НБУ, 2014. - 234 c. - Бібліогр.: с. 177-194 - укp.

Поглиблено теоретичні та практичні засади розвитку системи житлового іпотечного кредитування в Україні та вдосконалено модель їх реалізації з урахуванням інтересів громадян. Надано оцінку бвнківського житлового іпотечного кредитування з позицій інтересів банків і громадян. Проведено економетричний аналіз індикаторів розвитку житлового іпотечного кредитування в Україні. Значну увагу приділено обгрунтуванню концептуальних засад розвитку системи житлового іпотечного кредитування в нашій державі. Окреслено перспективні напрями розвитку такого кредитування в посткризовому періоді. Визначено шляхи підвищення доступності житлових іпотечних кредитів для населення в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА794710 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Завидівська Н. Н. 
Особливості впровадження елементів соціально-орієнтованого менеджменту у систему здоров'язбереження майбутніх економістів / Н. Н. Завидівська, О. І. Завидівська // Фін.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 1. - С. 321-327. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано науково-теоретичні та практичні засади необхідності впровадження механізмів управління здоров'ям у Вищій школі. Розкрито сутність методик виховання людської агентності, копінг-поведінки як IT-технологій соціально-орієнтованого менеджменту. Обгрунтовано необхідність модернізації методик формування культури здоров'я студентів, що є невід'ємним елементом корпоративної та управлінської культури майбутніх економістів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. р3(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гуль І. Г. 
Теоретико-методичні підходи до удосконалення системи управління спортивною діяльністю в умовах ринку / І. Г. Гуль, О. І. Завидівська // Rev. of Transport Econ. and Management. - 2020. - Вип. 3. - С. 213-220. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - обгрунтування методичних підходів, функцій і принципів для формування ефективної системи управління спортивною діяльністю в Україні та визначення перспективних шляхів її удосконалення. Застосовано такі методи дослідження як теоретичний аналіз і узагальнення літературних джерел; загальнонаукові методи дослідження; системний, структурно-функціональний, процесний, порівняльний та ситуаційний підходи. В результаті дослідження виявлено та обгрунтовано передумови удосконалення системи управління спортивною діяльністю в Україні. Встановлено, що на сьогодні найбільш дієвими методами удосконалення структури управління є методи, що базуються на структурно-функціональному та процесному підходах. Запропоновано та удосконалено організаційно-економічні підходи до управління, та принципи управління спортом і спортивними організаціями. Удосконалено та набули подальшого розвитку організаційно-економічні та наукові підходи щодо розмежування понять управління спортом та управління спортивними організаціями, принципи побудови та функціонування системи управління, розуміння функцій управління спортивною діяльністю в Україні. Результати дослідження можуть бути використані установами державного управління та спортивними організаціями.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)497.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Завидівська О. І. 
Теоретичні і методичні засади формування готовності майбутніх менеджерів до створення здоров'яорієнтованого середовища організації : автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.04 / О. І. Завидівська; Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка. - Чернігів, 2021. - 45 c. - укp.

Вдосконалено теоретичні та методичні засад професійної підготовки майбутніх менеджерів, що конкретизовано у науково обгрунтованій, розробленій та експериментально перевіреній комплементарно-інтегративній педагогічній технології формування в них готовності до створення здоров’яорієнтованого середовища організації. Декларовано концепцію комплементарно-інтегративної сутності змісту педагогічної технології формування готовності майбутніх менеджерів до створення здоров'яорієнтованого середовища організації та з позиції філософських положень представлено теоретичні і методичні засади для реалізації цієї концепції. Створено алгоритм побудови комплементарно-інтегративних взаємозв’язків у змісті професійної освіти майбутніх менеджерів для активізації навчання здоров’яорієнтованого управління. Виявлено структуру готовності майбутніх менеджерів до створення здоров’яорієнтованого середовища організації. Виокремлено організаційно-педагогічні умови (активні інноваційні форми, методи і засоби навчання) та етапи, що декларують формування готовності майбутніх менеджерів до створення здоров’яорієнтованого середовища організації як процес біо-, психо-, соціо-, духовної єдності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.321.0 р3(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Теорія і методика професійної освіти : колект. монографія. Вип. 1 / ред.: С. В. Грищенко, О. О. Лілік, І. В. Бужина, Н. Н. Завидівська, О. І. Завидівська. - Б.м., 2023. - 287 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розкрито теоретичні і методичні засади різних аспектів професійної освіти в Україні. Висвітлено основні складові методики соціального виховання в Україні. Розкрито теоретичні положення і методичні аспекти здоров'яорієнтованих педагогічних явищ і процесів у змісті професійної освіти майбутніх менеджерів. Охарактеризовано специфіку інклюзивної музичної освіти в мистецьких школах; обґрунтовано правові засади організації діяльності інклюзивно-ресурсних центрів України. Проаналізовано організаційні та правові засади інклюзивного навчання в закладах дошкільної і середньої освіти. Визначено ефективність педагогічних умов підготовки майбутніх учителів початкової школи до здоров'язбережувальної діяльності. На підставі порівняльно-педагогічного аналізу виокремлено здоров'язбережувальні технології в закладах вищої освіти в сучасних умовах; обґрунтовано громадянсько-патріотичне виховання в контексті національно-патріотичного виховання як основу становлення громадянської зрілості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.203

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359757/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського