Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Загорко Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Загорко Н. П. 
Вплив способів зберігання на якість плодів солодкого перцю : Автореф. дис... канд. техн. наук / Н. П. Загорко; Херсон. нац. техн. ун-т. - Херсон, 2006. - 24 c. - укp.

Виявлено вплив різних способів заморожування на якість плодів солодкого перцю. Вивчено гістологічні зміни клітинної структури тканин під час заморожування в кріогенному, повітряному та рідкому середовищах. Визначено динаміку фракційного складу води за умов заморожування та тривалого зберігання у повітряному середовищі, а також кріоскопічну температуру та кількість вимороженої води. Встановлено, що вологовіддача з урахуванням органолептичної оцінки є важливим показником придатності сировини до зберігання у замороженому стані. З'ясовано, що процес заморожування помітно впливає на теплофізичні властивості, біохімічний склад солодкого перцю. Показано позитивний вплив додаткової технологічної обробки на зберігання та покращення стійкості якісних показників під час заморожування та наступного зберігання. Розроблено новий спосіб зберігання солодкого перцю, замороженого в маринаді, який відрізняється кращими біохімічними показниками, органолептичною оцінкою, мікробіологічною безпекою, ніж перець, заморожений розсипом. Економічний ефект впровадження у виробництво технології заморожування розсипом складає 759 - 817 грн/т, а заморожування в маринаді - 945 - 2 597 грн/т залежно від терміну зберігання плодів солодкого перцю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л91-309.1/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344279 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гвоздєв О. В. 
Технологія і механізація виробництва м'ясо-молочних продуктів : підруч. для учнів проф.-техн. НЗ : у 2 кн. Кн. 2. Технологія і механізація переробки молока і виробництва молочних продуктів / О. В. Гвоздєв, Ф. Ю. Ялпачик, Н. П. Загорко, Т. О. Шпиганович. - Мелітополь, 2013. - 463 c. - Бібліогр.: с. 461-463 - укp.

Описано основні відомості про молоко як сировину для виробництва молочних продуктів. Розглянуто загальні технологічні процеси виробництва молочної продукції. Викладено біохімічні та мікробіологічні основи виробництва кисломолочних продуктів. Наведено способи виробництва масла та схеми технологічних процесів. Досліджено особливості механізації виробництва твердих сирів. Увагу приділено питанню виробництва згущенних і сухих молочних продуктів. Розглянуто технологічний процес виробництва морозива. Наведено технологію виробництва казеїну та молочного білка. Викладено вимоги санітарії до молочного обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л95 я72-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В353558/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стручаєв М. І. 
Формування заморожених соків / М. І. Стручаєв, Н. П. Загорко, В. Г. Тарасенко // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2018. - Вип. 18, т. 1. - С. 246-252. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - вдосконалення технології формування заморожених соків. Наведено варіанти вдосконалення способу консервування з використанням швидкого заморожування та тривалого низькотемпературного зберігання фруктових, овочевих, плодоовочевих соків із м'якоттю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л961.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Оптимізація технології заморожування плодоовочевої продукції : монографія / В. Ф. Ялпачик, Н. П. Загорко, С. В. Кюрчев, В. Г. Тарасенко, Л. М. Кюрчева; Тавр. держ. агротехнол. ун-т. - Мелітополь : Вид. буд. Мелітоп. міськ. друк., 2018. - 216 c. - Бібліогр.: с. 188-214 - укp.

Науково обгрунтовано, розроблено, експериментально підтверджено та впроваджено енергозберігальні технологічні процеси заморожування та низькотемпературного довготривалого зберігання плодоовочевої продукції з різними біохімічними та фізико- механічними властивостями на основі математичного моделювання технологічних процесів заморожування з застосуванням теоретично визначених теплофізичних характеристик плодоовочевої сировини. На основі досліджень мікроструктури тканин плодів і овочів вперше теоретично обгрунтовано застосування підвищеного тиску в процесах заморожування та розморожування для збереження фізико-механічних та біохімічних характеристик. Запропоновано застосування комплексного показника якості замороженої плодоовочевої сировини в процесах заморожування та зберігання з урахуванням органолептичних, біохімічних і фізико-механічних характеристик для встановлення якісних змін продукції у процесі заморожування та довготривалого низькотемпературного зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л910.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА827016 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Обладнання складів. Зберігання зерна і зернопродуктів : навч. посіб. / В. Ф. Ялпачик, Н. П. Загорко, О. Г. Скляр, С. В. Кюрчев, С. Ф. Буденко, В. О. Верхоланцева, Н. О. Паляничка, Л. М. Кюрчева, В. Г. Циб; Таврійс. держ. агротехнол. ун-т. - Мелітополь : Вид. будинок Мелітоп. міськ. друк., 2018. - 293 c. - укp.

Викладено загальні теоретичні відомості про обладнання складів для зберігання зерна та зернопродуктів. Наведено характеристику зернової маси як об'єкта складування. Увагу приділено сипучим матеріалам, їх стану й області застосування, а також їх параметрам. Подано інформацію щодо керування тиском у потоці сипучого матеріалу. Розглянуто підйомно-транспортне обладнання зерносховищ, а саме: навантажувально-розвантажувальне обладнання, конвеєри й елеватори для транспортування зерна, обладнання для пневмотранспорту зернових мас, самопливні пристрої зерноскладів. Описано типи та конструкції зерноскладів. Наведено класифікацію зернових елеваторів. Висвітлено особливості післязбиральної обробки зерна на зерносховищах, розглянуто конструкції обладнання для очищення, сортування та калібрування зерна. Розкрито специфіку механізації активного вентилювання та сушіння зерна під час його зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л821 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА830248 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського