Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Загреба М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Загреба М.  
Монети України 1992 - 2007 : кат. / М. Загреба. - 3-тє вид., доповн. - К. : Логос, 2007. - 128 c. - (Б-ка журн. "Нумізматика і фалеристика"). - укp.

Розглянуто зображення, технічні параметри та ринкові ціни на монети періоду 1992 - 2007 рр., карбування у двох станах збереження. Описано обігові, колекційні, срібні та золоті монети, плати, а також медалі, жетони та плакети, відкарбовані Монетним двором (МД) НБУ. Охарактеризовано сувенірну продукцію МД НБУ (сувенірну срібну гривню київського типу, жетони Луганського патронного заводу).

Рассмотрены изображения, технические параметры и рыночные цены на монеты периода 1992 - 2007 гг. Описаны бытовые, коллекционные, серебряные и золотые монеты, платы, а также медали, жетоны и плакеты, откарбированные Монетным двором (МД) НБУ. Охарактеризована сувенирная продукция МД НБУ (сувенирная серебряная гривна киевского типа, жетоны Луганского патронного завода).


Індекс рубрикатора НБУВ: Т221(4УКР)64 л61 + У9(4УКР)262.61 я26

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА691693 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Загреба М. М. 
Моделювання діагностики кризових процесів в динаміці фінансового стану підприємства : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / М. М. Загреба; Східноєвроп. ун-т економіки і менеджменту. - Черкаси, 2014. - 20 c. - укp.

Запропоновано комплекс економіко-математичних моделей оцінювання й аналізу фінансового стану підприємства та його динаміки. Удосконалено концептуальну модель діагностики кризових процесів у динаміці фінансового стану підприємства за показниками чотирьох аспектів фінансового стану - ліквідності, структури капіталу, ділової активності та рентабельності. Сформовано систему показників ідентифікації фінансового стану підприємства і прогнозування фінансової кризи. Розроблено методичний підхід до моделювання динаміки фінансового стану підприємства з використанням методу головних компонент. Проаналізовано динаміку фінансового стану чотирьох підприємств Кіровоградщини. Розкрито механізм використання головних компонент для прогнозування фінансового стану підприємств і діагностики кризових процесів. Відзначено, що запропоновані концептуальні положення, моделі та схема діагностики фінансового стану дозволяють приймати більш ефективні управлінські рішення на підприємстві за умов нестабільного ринкового середовища і загрози фінансової кризи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-97 в611 + У9(4УКР-4КІР)290-93-97 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА410442 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Загреба М. М. 
Паперові гроші кінця XIX - початку XXI ст. в обігу України : каталог / М. М. Загреба, С. К. Яценко. - Київ : Логос, 2019. - 517, [1] c. - (Б-ка журн. "Нумізматика і фалеристика"). - Бібліогр.: с. 516-[518] - укp.

Наведено зображення, опис та ринкові ціни на паперові гроші, які в різні часи перебували в обігу на землях України: Австрійської імперії (1898 - 1918); Російської імперії (1898 - 1917) та Тимчасового уряду (1917 р.); Української Народної Республіки, Української Держави та Директорії (1917 - 1921); регіональні випуски українських міст (1914 - 1921); Головного командування військ на Півдні Росії (1918 - 1921); РСФСР (1918 - 1922); Польщі (1919 - 1939); Чехословаччини (1918 - 1939); СРСР (1923 - 1991); окупаційні банкноти Другої світової війни (1939 - 1945) та України з 1991 р. Зазначено, що за сферою свого обігу знаки розподілено на дві основні категорії: загальнодержавні емісії та грошові знаки з необов'язковим характером, а саме емісії підприємств, організацій, а також знаки, що мали обіг на окремій певній території України. Кожний розділ Каталогу включає коротку історичну довідку, стислий опис зображень та водяних знаків, гаму кольорів, дату випуску, розподіл за серіями і номерами, ступінь розповсюдження, а також орієнтовну вартість предметів за трьома ступенями збереження. Розроблено довідковий апарат, що включає максимально повний список видань, які присвячені дослідженню і колекціонуванню паперових грошей, алфавітний покажчик емітентів, критерії для визначення стану збереження, перелік найбільш вживаної у каталозі термінології. Наведено найбільш повний на сьогодні перелік виявлених диферентів того чи іншого знаку, відсутність сумнівних і фантастичних випусків.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6 я26 + Т222(4УКР)57/64 я26

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА837229 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Загреба М. М. 
Використання платформ онлайн-оголошень у комерційній діяльності малого бізнесу / М. М. Загреба, І. В. Ніколаєв // Бізнес Інформ. - 2020. - № 10. - С. 248-254. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення ринку платформ онлайн-оголошень України, а також можливостей, що він надає малому бізнесу у сфері просування та реалізації продукції. При аналізі й узагальненні наукових праць учених було з'ясовано, що вони зовсім не розглядають платформи онлайн-оголошень як інструмент, що здатен надати новий поштовх у комерційній діяльності малого бізнесу та приватних підприємців. Враховуючи затяжну економічну кризу через пандемію COVID-19, використання та дослідження зазначених платформ видається тим більше актуальним питанням. Виділено спільні характеристики сайтів онлайн-оголошень як категорії, розглянуто маркетплейси. Досліджено представлені в Україні електронні дошки оголошень, їх особливості, відмінності, сильні та слабкі сторони. Запропоновано механізми використання даних платформ у комерційній діяльності підприємств. Зроблено порівняння онлайн-оголошення зі створенням власного сайту та Інтернет магазину; наведено переваги та недоліки обох варіантів. Окремо виділено створення Інтернет-магазину на готовому маркетплейсі як компромісний варіант. Розглянуто переваги платних оголошень. Досліджено можливості, якими можна наділити оголошення за додаткову плату. Вказано можливі небезпеки та види шахрайства при здійсненні торгівлі через електронні дошки оголошень, а також шляхи їх уникнення. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є покращення інформування користувачів щодо можливостей шахрайства, а також розроблення нових механізмів ідентифікації користувачів і проведення оплати, здатних ускладнити, а в ідеалі - унеможливити злочинні дії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.342

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Плахотна Ю. К. 
Чат-бот як інструмент трейдингу на криптовалютному ринку / Ю. К. Плахотна, М. М. Загреба // Бізнес Інформ. - 2021. - № 11. - С. 388-394. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Нині криптовалюти і теми, пов'язані з інформаційними технологіями, привертають все більше уваги не тільки трейдерів, а й учених. Проводиться все більше досліджень, метою яких є досконале вивчення криптовалют, а також пошук шляхів для полегшення взаємодії з блокчейном. Тема аналізу даних для криптовалют набуває все більшого значення, оскільки кількість компаній, що залежать від криптовалют, стрімко зростає. Існують такі проблеми, пов'язані з процесом торгівлі криптовалютами, як прогнозування цін і тенденцій, прогнозування волатильності, побудова портфеля, виявлення шахрайства, аналіз індикаторів для різних криптовалют. Для їх вирішення використовуються торгові боти. Торгові боти - це програмні продукти або вебсайти, які пропонують так звану "алгоритмічну торгівлю", оскільки вони автоматично аналізують дії та показники ринку, пропонують стратегії для максимізації прибутку трейдера та підвищення його задоволеності. Вони можуть агрегувати історичні ринкові дані, розраховувати показники, моделювати виконання замовлень і навіть можуть бути налаштовані на виконання стратегій, поки клієнт спить. При аналізі потреби ринку виявилося, що бракує чат-бота, який би допомагав трейдерам або просто людям, зацікавленим у темі криптовалют, отримувати свіжу інформацію про останні зміни на ринку. Розглянуто функції та приклади результатів роботи створеного одним із авторів чат-бота CryptoAlert, який допомагає користувачам завжди бути в курсі останніх змін на ринку криптовалют. Основною функцією бота є отримання сповіщень про суттєві зміни в ціні на вибрану монету. Використання CryptoAlert полегшує роботу трейдера та значно підвищує ймовірність успішних торгів на ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.3 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського