Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Захарін В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Захарін В. В. 
Біохімічний статус крові нетелів чорно-рябої породи, вирощених на Житомирщині, до і після отелення / В. В. Захарін // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2007. - № 3. - С. 153-156. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Застосування фетоплацентату нетелям чорно-рябої породи за 45 днів до отелення і двічі (з інтервалом у тиждень) після отелення та згодовування їм протягом 45 днів до отелення сапоніту і сірки сприяло зростанню вмісту в крові первісток дослідних груп глутатіону, глюкози, каротину, загального білка, білкових фракцій та зниження активності АЛТ, АСТ, загального кальцію і неорганічного фосфору.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.92 + П603,9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Захарін В. В. 
Перебіг родів та післяродового періоду у корів-первісток : автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.07 / В. В. Захарін; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Вивчено вплив тканинного препарату фетоплацентату та згодовування суміші сапоніту та сірки на перебіг отеленя та післяотельного періоду у корів-первісток. Обгрунтовано засоби та методи корекції інтенсифікації інволюції статевого апарату та стану новонароджених телят. З'ясовано взаємозв'язок поживностії раціону з гомеостазом у нетелей. Відзначено, що клініко-гематологічний статус нетелей в останній місяць плодоношення в умовно чистій і четвертій зоні радіаційного забруднення характеризується коливанням у фізіологічних межах цитологічного та біохімічного складу крові, показників імунного статусу та вмісту прогестерону й естрадіолу. Встановлено, що згодовування нетелям мінеральної домішки суміші сапоніту та сірки, а також підшкірне введення тканинного препарату фетоплацентату коригує обмін речовин в організмі, що має прояв у зменшенні тривалості третьої стадії отелення, скороченні терміну від отелення до першого осіменіння, підвищенні кількості T-лімфоцитів, покращанні стану новонароджених телят.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.113-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Калиновський Г. М. 
Корекція перебігу отелення у нетелей і післяотельного періоду в корів-первісток : монографія / Г. М. Калиновський, В. В. Захарін, В. В. Гончаренко. - Житомир : Полісся, 2013. - 130 c. - Бібліогр.: с. 104-127 - укp.

Надано фізіологічну характеристику органів відтворення великої рогатої худоби. Досліджено вплив утримання тварин на перебіг тільності й отелення у корів-первісток. Виявлено патоморфологічні зміни внутрішніх статевих органів неплідних корів-первісток. Наведено патолого-анатомічну характеристику та гістологічну структуру внутрішніх статевих органів неплідних корів-первісток. Вивчено вплив біологічно активних і мінеральних речовин на перебіг їх отелення та післяотельний період. Проаналізовано динаміку ендокринних та імунологічних показників крові до та після отелення у разі застосування фетоплацентату, сапоніну та сірки. З'ясовано стан телят, народжених від корів-первісток за умов застосування цих біологічно активних речовин. Досліджено вплив олії лимонника на динаміку імунологічних показників крові нетелей. Зазначено, що для одержання продукції тваринництва високої якості неохідно якнайбільше використовувати екологічно чисті препарати. Шляхом для одержання екологічно чистої продукції тваринництва повинна бути заміна хімічних і гормональних препаратів на природні фармакологічні речовини тваринного та рослинного походження, а також препарати, виготовлені з тканин плаценти великої рогатої худоби, які вважаються нешкідливими для здоров'я тварин і людей.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.113-911

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА769315 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Захарін В. В. 
Біохімічний склад крові нетелей червоно-рябої породи до і після отелення / В. В. Захарін // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 21-25. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено дані про біохімічні склад крові нетелей за 35 - 30 діб до отелення корів-первісток з фізіологічним перебігом отелення та у разі затримання посліду на 7-му та 30-ту добу після отелення за використання тканинного препарату фетоплацентат для профілактики післяотельних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.92 + П603.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Захарін В. Б. 
Формування стратегічних орієнтирів інвестиційного розвитку регіонів / В. Б. Захарін // Наук. вісн. Полісся. - 2016. - Вип. 2. - С. 56-60. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано напрями і механізми регіональної інвестиційної політики. Визначено основні проблеми організації інвестиційної діяльності в регіонах. Запропоновано напрями формування стратегічних орієнтирів інвестиційного розвитку регіонів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Калиновський Г. М. 
Ефективність застосування тканинного препарату фетоплацентату для профілактики і лікування акушерських та гінекологічних патологій у корів / Г. М. Калиновський, В. В. Захарін, Л. П. Афанасієва // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2015. - Вип. 16, N 2. - С. 372-379. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Створено тканинний препарат фетоплацентат із матки та її вмістимого, взятих від вагітних до 5 місяців клінічно здорових корів і кобил. Апробацію препарату проведено на поголівії корів, телиць і нетелей, які належать господарствам Житомирської області. Трикратне введення препарату підшкірно з розрахунку 7 мл на 100 кг живої маси виявилося ефективним під час лікування неплідних корів, корекції перебігу отелення і післяотельного періоду. До складу препарату входять ультра-, мікро- і макроелементи. Введення препаратів не викликає місцевої реакції і негативно не впливає на загальний стан клінічно здорових тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Захарін В. В. 
Біотехнологічний вплив фетоплацентату, сапоніту і сірки на перебіг отелення та післяотельного періоду в корів / В. В. Захарін, Г. П. Грищук, А. С. Ревунець // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2017. - Вип. 18, N 2. - С. 402-408. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Одержані дані надають змогу проводити розробку методів корекції перебігу тільності, отелення і післяотельного періоду в корів. Аналізуючи результати досліджень, можна зробити висновок про ефективність застосованих авторами препаратів. Так, одноразове підшкірне введення нетелям у передотельний, і дворазове - в післяотельний період фетоплацентату та задавання з кормом сапоніту і сірки стимулювало перебіг всіх стадій отелення та інволюційних процесів у матці після отелення, що виразилось у скороченні інтервалу від отелення до виникнення першої стадії збудження статевого циклу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.11-911 + П853

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Захарін В. В. 
Поширеність металоносійства і травматичного ретикуліту серед корів приватного сектору та його взаємозв'язок із виникненням отельної та післяотельної патології / В. В. Захарін, Г. П. Грищук, Л. Г. Євтух, В. З. Трохименко // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2018. - Вип. 19, N 2. - С. 240-246. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено розповсюдження металоносійства і травматичного ретикуліту у корів приватного сектора та їх взаємозв'язок з виникненням отельної і після отельної патології. Слід зазначити, що з 426 випадків захворювання корів травматичним ретикулітом, що протікав у субклінічній чи в гострій формі, у 173 корів (40,6 %) одночасно зазначалося затримання плодових оболонок, у 43 корів (10,01 %) - хронічний післяотельний ендометрит, який розвинувся після субінволюції матки, у 104 корів і телиць (24,41 %) - хронічний прихований ендометрит. Таким чином простежується прямий зв'язок між прихованим металоносійством, приводячим до хронічного ретикуліту, і патологією отельного та післяотельного періоду. Доведено, що поєднане зондування магнітним зондом з подальшою підшкірної ін'єкцією тканинного препарату фетоплацентату є ефективним методом лікування корів за травматичного ретикуліту.


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.32-911 + П876.12 + П876.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Гончаренко В. В. 
Вплив біологічно активних речовин на фізіологічний статус корів-первісток : монографія / В. В. Гончаренко, В. В. Захарін, В. Л. Шнайдер. - Житомир : НОВОград, 2023. - 127, [4] c. - Бібліогр.: с. 105-127 - укp.

Наведено узагальнену інформацію з вітчизняних і закордонних джерел, а також результати проведених авторами акушерсько-гінекологічних досліджень з метою профілактики неплідності корів-первісток, та доведення інформації широкому колу фахівців ветеринарної медицини і, в першу чергу, фахівцям, які працюють в сільському господарстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273 + П60-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863999 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського