Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Зудов О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Зудов О.  
Телеметрическая система фотоплетизмографии / О. Зудов, О. Шарпан // Укр. журн. мед. техніки і технології. - 1998. - № 4. - С. 115-116. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Описано дистанційну систему фотоплетизмографії, в якій датчик зкомпонований разом з мікрорадіопередатчиком. Розглянуто варіанти обробки біосигналу, приведено експериментальні результати.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.33с05

Шифр НБУВ: Ж14686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зудов О. М. 
Завадостійке вимірювання артеріального тиску на основі кореляційно-спектральної обробки сигналів пульсу : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.11.17 / О. М. Зудов; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2002. - 17 c. - укp.

Розроблено принципи забезпечення перешкодостійкості непрямих вимірювань осцилометричним способом, що здійснюється за несприятливих умов. Запропоновано вводити опорний канал реєстрації пульсового сигналу з подальшою спільною кореляційно-спектральною обробкою цього сигналу разом з основним сигналом, що реєструються на органі з манжетою. Наведено нові методики експериментальної оцінки точності та перешкодостійкості вимірювачів артеріального тиску без застосування прямого інвазивного методу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р343.31 с05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319051 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Зудов О. М. 
Метод градієнтного схрещування у генетичних алгоритмах неперервного коду / О. М. Зудов, О. С. Васильев // Електроніка та системи упр. - 2010. - № 3. - С. 143-148. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Модифіковано один з методів знаходження абсолютного екстремуму функції шляхом використання генетичних алгоритмів. Виконано огляд існуючих підходів до використання генетичних алгоритмів і запропоновано підхід до цієї проблеми. Наведено математичні розрахунки для реалізації цього алгоритму і проаналізовано доцільність використання такого методу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72727 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Муригін С. Ю. 
Комп'ютерне моделювання глобальних навігаційних супутникових систем / С. Ю. Муригін, О. М. Зудов, В. В. Горіна // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 4. - С. 99-105. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Описано методики комп'ютерного моделювання глобальних навігаційних супутникових систем, які можуть бути використані як у навчальних цілях для розуміння сучасних принципів побудови телекомунікацій, так і для створення різноманітних програмних продуктів, таких як навігатори, трекери, локаційні монітори тощо. Розроблено web-орієнтований програмний комплекс для комп'ютерної симуляції роботи існуючих глобальних навігаційних супутникових систем як у реальному масштабі часу, так і у прискореному масштабі.


Індекс рубрикатора НБУВ: О671-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Зудов О. М. 
Система мобільного супутникового зв'язку з пасивними терміналами на основі модулюючих ретрорефлекторів / О. М. Зудов, Н. О. Рибасова, В. В. Горіна // Наукоєм. технології. - 2019. - № 4. - С. 401-408. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проведено якісне і кількісне порівняння систем супутникового мобільного зв'язку із різними висотами орбіт космічних апаратів. Проведено дослідження умов знаходження космічного апарата у зоні видимості наземного терміналу і аналіз часу перебування супутника у зоні видимості залежно від висоти орбіти. За результатами цього аналізу, а також приймаючи до уваги той факт, що зона низьких орбіт навколо Землі дуже щільно заповнена штучними супутниками і космічним сміттям, можна зробити висновок про доцільність збільшення радіусу орбіти телекомунікаційних супутників. В той же час геостаціонарна орбіта, яка має очевидні переваги з точки зору покриття, також досить щільно заповнена космічними апаратами, і крім того є дуже високою для ефективної роботи малопотужних мобільних наземних терміналів. Приймаючи до уваги ці особливості, зроблено висновок про перспективність використання середніх орбіт для телекомунікаційних супутникових систем, для яких глобальне покриття земної поверхні може бути досягнуто за допомогою декількох десятків супутників. При цьому відстань до поверхні Землі буде достатньо малою, щоб забезпечити високе співвідношення сигнал/шум і, як наслідок, система зможе забезпечити високу швидкість передачі інформації. Проведено комп'ютерне моделювання роботи супутникової телекомунікаційної системи для різної кількості космічних апаратів і різних параметрів їхніх орбіт з метою визначення умов досягнення глобального покриття. Дане моделювання підтверджує зроблені висновки щодо доцільності використання середніх орбіт. Запропонована концепція використання пасивних терміналів на основі модулюючих ретрорефлекторів, тобто відбиття сигналу супутників наземним терміналом без випромінювання власної електромагнітної енергії. При цьому енергія терміналів витрачається тільки на модуляцію сигналу, що відбивається. Даний підхід дозволить значно знизити енергоспоживання наземних терміналів і підвищити тим самим мобільність. Фазову та поляризаційну модуляцію сигналу запропоновано здійснювати за допомогою рідких кристалів або метаматеріалів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16 + О678

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського