Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Калайда К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Скрипченко Н. В. 
Біохімічний склад плодів актинідії / Н. В. Скрипченко, К. В. Калайда // Інтродукція рослин. - 2011. - № 3. - С. 98-101. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено результати вивчення біохімічного складу плодів актинідії, вирощених за умов НБС ім. М. М. Гришка HAH України, та його зміни в процесі зберігання і переробки плодів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.6-264.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Калайда К. В. 
Формування та збереженість споживної цінності плодів актинідії та продуктів їхньої переробки : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.15 / К. В. Калайда; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2013. - 21 c. - укp.

Акцентовано увагу на актуальних питаннях формування якості плодів актинідії, умовах і способах їх зберігання для споживання у свіжому вигляді та хіміко-технологічній оцінці для визначення придатності до переробки, зокрема конфітюрів підвищеної біологічної цінності з використанням плодів актинідії. Визначено закономірності формування та накопичення технологічно важливих біологічно активних речовин у плодах актинідії залежно від погодних факторів, встановлено якісний склад органічних кислот плодів, вирощених в умовах Лісостепу України. Науково обгрунтовано та застосовано технологію зберігання плодів за різних умов і способів пакування з метою споживання їх у свіжому вигляді та переробки. Показано доцільність зберігання плодів актинідії за температури 0...+1 °С, упакованих у пакети з поліетиленової плівки. Проведено хіміко-технологічну оцінку плодів актинідії, вирощених в умовах Лісостепової зони України, підтверджено їх придатність до різних видів технологічної переробки. Вперше в Україні розроблено технологію конфітюрів з використанням плодів актинідії, що задовольняють добову потребу дорослої людини в незамінних інгредієнтах харчування. Доведено економічну ефективність зберігання та переробки плодів актинідії. Результати досліджень впроваджено у виробництво.


Індекс рубрикатора НБУВ: П258.6-264.22 + Л961.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401938 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Аністратенко О. І. 
Технології консервування плодів та овочів : підруч. для студентів ВНЗ / О. І. Аністратенко, К. В. Калайда, Л. Ю. Матенчук, А. Ю. Токар, В. М. Найченко, З. М. Харченко; ред.: А. Ю. Токар; Уман. нац. ун-т садівництва. - Умань : Сочінський, 2015. - 567 c. - Бібліогр.: с. 560-564 - укp.

Розглянуто будову рослинних клітин. Розкрито вплив складу і властивостей сировини на спосіб її технологічної обробки. Подано класифікацію плодів та овочів. Обгрунтовано принципи та методи консервування харчових продуктів. Викладено теоретичні основи зберігання плодів і овочів у свіжому вигляді. Надано інформацію про технологію швидкозаморожених плодів та овочів, Наведено способи заморожування. Розглянуто технологію виробництва різних видів консерв. Увагу приділено процесу одержання ферментованих продуктів. Висвітлено теоретичні основи виготовлення ферментованих овочів і плодів. Розглянуто вимоги до підприємства та виробництва консервів дитячого харчування. Акцентовано увагу на комплексному переробленні сировини та використанні відходів виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л961 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА787772 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Колтунов В. А. 
Енергетична цінність плодів солодкого перцю залежно від сорту / В. А. Колтунов, К. В. Калайда // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2018. - Вип. 18, т. 1. - С. 290-298. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - визначення ентропії сортів перцю солодкого, введених в Державний реєстр сортів України, та проведення групування сортів різних груп стиглості за їх тепловим станом. Встановлено, що лише 14 сортів мають достатньо високу енергетичну цінність і є перспективними для збільшення об'ємів виробництва цієї культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.66-36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Калайда К. 
Господарсько-товарознавча оцінка сортів перцю солодкого, районованих в Україні / К. Калайда, А. Заболотна, В. Пиркало // Товари і ринки. Сер. Техн. науки. - 2018. - № 2. - С. 110-120. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано 65 сортів і гібридів перцю солодкого різних груп стиглості, внесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні. За комплексом товарознавчих і господарських показників визначено 10 найбільш конкурентоспроможних сортів перцю солодкого різних груп стиглості для забезпечення ринку високоякісною продукцією.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.66-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25522 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського