Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Каленчук Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Каленчук Н. І. 
Клінічно-лабораторні паралелі діагностики IBM. tuberculosisD у жінок репродуктивного віку / Н. І. Каленчук, С. П. Польова // Здоровье женщины. - 2011. - № 6. - С. 62-63. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено дані щодо діагностики туберкульозного ураження репродуктивної системи у пацієнток, хворих на туберкульоз легень. Показано, що у даного контингенту жінок репродуктивна функція зазнає якісних та кількісних функціональних змін, раннє виявлення яких сприяє ефективній профілактиці захворювань, спричинених туберкульозом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р543.71

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Каленчук Н. І. 
Дослідження мікрофлори піхви у жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз / Н. І. Каленчук, С. П. Польова, Т. І. Козар // Буков. мед. вісн.. - 2010. - 14, № 3. - С. 27-29. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено дані обстеження складу мікрофлори піхви в жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз. Виявлено порушення формування мікроекології піхви, що призвело до порушень репродуктивної функції. Доведено доцільність полімеразної ланцюгової реакції в ході ідентифікації збудника туберкульозу у вагінальних виділеннях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р54 + Р715.3 + Р264.869

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Каленчук Н. І. 
Зміни показників неспецифічного та специфічного імунного захисту в жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз / Н. І. Каленчук, С. П. Польова, Ю. І. Бажора // Буков. мед. вісн.. - 2011. - 15, № 2. - С. 10-14. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено дані досліджень показників неспецифічного та специфічного імунного захисту в 47 жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз. Показано, що в жінок, хворих на туберкульоз, відбуваються суттєві порушення в неспецифічній ефекторній системі протиінфекційного захисту та в клітинній ланці системи імунітету.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Польова С. П. 
Особливості порушень мікрофлори піхви у жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз / С. П. Польова, Н. І. Каленчук // Буков. мед. вісн.. - 2010. - 14, № 2. - С. 81-83. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Виявлено негативний вплив туберкульозу на формування мікроекології статевих шляхів, зростання патології репродуктивної системи в цілому та запальних захворювань геніталій зокрема.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715 + Р264.869 + Р542

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Каленчук Н. І. 
Діагностика та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, у жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз легень : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Н. І. Каленчук; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І. Пирогова. - Вінниця, 2012. - 20 c. - укp.

Проведено системний аналіз і комплексне дослідження інфекцій, що передаються статевим шляхом, у жінок репродуктивного віку, хворих на вперше діагностований туберкульоз легень та з залишковими змінами перенесеного туберкульозу, з урахуванням молекулярно-генетичних властивостей збудників інфекційного процесу, змін імунологічної реактивності організму та порушень гормонального гомеостазу. Встановлено, що у піхві пацієнток з вперше виявленим туберкульозним процесом на тлі хіміотерапії найчастіше (74,5 %) виявляється кандидозний вульвовагініт, зумовлений дріжджоподібними грибами виду \i Candida albicans\i0. На тлі вираженого синдрому метаболічної інтоксикації у пацієнток з вперше діагностованим туберкульозом легень збудники хламідіозу, уреа-, мікоплазмозу, трихомоніазу, герпесвірусної інфекції, папіломавірусної інфекції, гарднерельозу значно частіше асоціюють з дріжджоподібними грибами \i Candida albican \i0. Проте, за умов залишкових змін після перенесеного туберкульозу у жінок, переважно трапляються асоціації \i Candida albicans \i0 (25,5 %) з умовно-патогенною мікрофлорою. Показано, що у жінок, хворих на вперше діагностований туберкульоз за умов імуносупресії відбуваються глибокі зміни взаємодії імунокомпетентних клітин та спостерігається дезінтеграція цитокінової регуляції імунної відповіді, на підставі чого до комплексу лікувальних і профілактичних заходів щодо інфекцій, що передаються статевим шляхом, включені імунокорегувальні засоби. Молекулярно-генетичним дослідженням встановлено, що визначення збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом, за системою гістосумісн

ості людини HLA із застосуванням системи "Фемофлор-8" має не лише діагностичне але й прогностичне значення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016 + Р542-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391752 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського