Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Калюга О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Калюга О. О. 
Порівняльний аналіз зарубіжних систем державного регулювання фондового ринку / О. О. Калюга // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2010. - Вип. 3. - С. 54-60. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто державне регулювання фондового ринку зарубіжними країнами. Визначено європейські та американські особливості регулювання фондового ринку. Розглянуто основні переваги та недоліки IPO - розміщень акцій вітчизняних компаній на провідних фондових ринках світу. Проаналізовано правила та умови роботи зарубіжних бірж у порівнянні з українськими.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х999.82

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Калюга О. О. 
Роль індикаторів у системі державного регулювання фондового ринку / О. О. Калюга // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2010. - Вип. 4. - С. 58-62. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто необхідність державного регулювання системи індикаторів фондового ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263 + У9(4УКР)262.295

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Калюга О. О. 
Механізми державного регулювання фондового ринку України : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. О. Калюга; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Х., 2012. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та розроблено практичні рекомендацій щодо удосконалення механізмів державного регулювання фондового ринку в Україні. Встановлено відмінність існуючої в українській економіці моделі державного регулювання фондового ринку у порівнянні з зарубіжними, показано, що в Україні пріоритет надається розвитку банківської системи та її участі у фондовому ринку. Зазначено, що сучасна модель фондового ринку України характеризується рядом інституційних прогалин. Розвиток первинного ринку цінних паперів стримується тим фактором, що фактично емітенти змушені проводити первинне розміщення через посередництво банків, серед яких відсутні спеціалізовані інвестиційні банки. Удосконалення системи та механізмів державного регулювання фондового ринку в Україні гальмується через відсутність чіткої стратегії держави щодо реформування фондового ринку. Проведено систематизацію невирішених завдань щодо становлення та розвитку фондового ринку України на сучасному етапі. Виявлено проблеми державного регулювання фондового ринку: не створено потужного національного інституційного інвестора на фондовому ринку, не реформовано депозитарну систему України, неефективність діяльності саморегулівних організацій, слабкий біржовий ринок, незначна правова й інституційна незалежність Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку. Обгрунтовано механізм гарантування інвестицій на фондовому ринку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.295-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395761 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Калюга О. О. 
Вплив банківського іпотечного кредитування на розвиток фондового ринку в Україні / О. О. Калюга // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 1. - С. 142-145. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Виділено ключові проблеми ринку іпотечного кредитування та основні пріоритетні напрями щодо розвитку ринку іпотечного кредитування у правовій, політичній та економічній сферах, основними заходами для яких виділено: системне законодавче регулювання всіх аспектів відносин за операціями з іпотечними фінансовими інструментами; підвищення рівня капіталізації банківської системи; посилення ефективності фінансових інструментів; відновлення стабільності на ринку нерухомого майна; вихід економіки країни з фінансової кризи та відновлення довіри до вітчизняного кредитора.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245 + Х839(4УКР)921.230.46 + Х839(4УКР)161.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського