Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Карвацький Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Карвацький Д. М. 
Представлення дійсних чисел за допомогою узагальнених послідовностей Фібоначчі та їх застосування : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.06 / Д. М. Карвацький; НАН України, Ін-т математики. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Досліджено локальні та глобальні властивості узагальнених послідовностей Фібоначчі, структурні властивості їх сім’ї. У просторі узагальнених послідовностей Фібоначчі введно скалярний добуток, норму та метрику, розглянуто різні математичні структури, описано клас самоподібних фракталів. Для множини дійсних чисел, що є підсумами додатного ряду, члени якого є елементами нескінченно малої додатної узагальненої послідовності Фібоначчі, описано топологічні, метричні та фрактальні властивості. Вивчено лебегівську структуру (вміст дискретної, абсолютно неперервної та сингулярної компонент) і спектральні властивості розподілу випадкової підсуми ряду при різних розподілах доданків і поведінку на нескінченності модуля її характеристичної функції у випадку незалежності доданків. Для послідовності Якобсталя-Люка виведено формули: для загального члена, суми перших n членів, суми перших n парних (непарних) членів, обгрунтовано інші її властивості. Доведено, що множина неповних сум ряду з обернених чисел Якобсталя-Люка є ніде не щільною множиною додатної міри Лебега. Побудовано трисимвольну систему зображення дійсних чисел, яка грунтується на їх розкладах в ряди з базисною послідовністю, членами якої є числа, обернені до членів послідовності Якобсталя-Люка. Доведено, що кожне число інтервалу (0; 2S), де S - сума ряду, має континуальну кількість різних зображень. В цій системі введено канонічне зображення, що має нульову надлишковість, і вказано кілька його застосувань.


Індекс рубрикатора НБУВ: В148.2

Шифр НБУВ: РА432848 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського