Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кизименко К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кизименко К. О. 
Виникнення та основні етапи розвитку законодавства про прокуратуру в Україні / К. О. Кизименко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2006. - Вип. 34. - С. 210-217. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6-3-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Кизименко К. О. 
Підстави виникнення трудових відносин в органах прокуратури / К. О. Кизименко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 47. - С. 372-377. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано особливості юридичного складу як підставу виникнення трудових відносин в органах прокуратури України та запропоновано шляхи удосконалення реалізації прав громадян на службу в органах прокуратури. Обгрунтовано необхідність впровадження конкурсного відбору на посади в органи прокуратури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.61(4УКР) п

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кизименко К. О. 
Теоретико-правові аспекти регулювання робочого часу та часу відпочинку прокурорських працівників / К. О. Кизименко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 50. - С. 394-399. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Кизименко К. О. 
Правове регулювання трудових відносин прокурорських працівників в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / К. О. Кизименко; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Сформульовано поняття прокурорського працівника та визначено особливості правового становища, яке відрізняє його від інших категорій працівників. Виявлено критерії диференційованого підходу до регулювання трудових відносин прокурорських працівників. Досліджено особливості виникнення, зміни та припинення трудових відносин з прокурорськими працівниками. Розмежовано поняття заробітної плати та грошового утримання як особливої форми оплати праці прокурорських працівників. Проведено класифікацію видів заохочень та матеріального забезпечення прокурорських працівників. Проаналізовано специфіку правового регулювання трудового розпорядку в органах прокуратури, дисципліни праці та підстав дисциплінарної відповідальності прокурорських працівників. Внесено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання праці прокурорських працівників, внесення змін до окремих статей КЗпП України, Закону України "Про прокуратуру" та прийняття нових нормативно-правових актів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)251.3 + Х819(4УКР)012.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391319 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Кизименко К. С. 
Розробка моделі інноваційної екосистеми для оборонних підприємств України / К. С. Кизименко, М. О. Кравченко // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 19. - С. 212-216. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Визначено сутність концепції інноваційних екосистем, проаналізовано найбільш поширені підходи до її тлумачення. Досліджено концепцію інноваційної екосистеми для опису відкритих динамічних середовищ, що складаються з організацій, людей та інститутів, які взаємодіють при створенні, використанні та поширенні інновацій. Надано характеристику ключових складових інноваційних екосистем та визначаються особливості їх взаємодії. Розглянуто необхідність використання інформаційно-цифрових платформ для створення ефективних та швидких бізнес-процесів в екосистемі. Виокремлено властивості, притаманні інноваційним екосистемам і сучасним інноваційним процесам з урахуванням мети Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 р. щодо розбудови національної інноваційної екосистеми, зроблено акцент на необхідності становлення в Україні інноваційних екосистем як органічних складових національної інноваційної екосистеми в умовах швидких, масштабних і постійних змін глобального середовища. Досліджено проблеми та умови розвитку інноваційних екосистем на базі підприємств оборонно-промислового комплексу України. Проаналізовано різні погляди науковців і фахівців-практиків на феномен інноваційних екосистем, які систематизовано і згруповано в два підходи: екосистеми, організовані навколо фокусної (центральної) фірми та екосистеми як цифрові платформи, навколо яких організовується діяльність різних зацікавлених сторін. Визначено основні риси й особливості кожного з підходів, що дозволило забезпечити теоретичну організацію наявних знань. Обгрунтовано відмінності між екосистемами і системами інновацій, визначено переваги екосистемного підходу порівняно з традиційним системним поглядом на продукування інновацій. Запропоновано концептуальну модель організації таких екосистем як центрів генерування оборонних інновацій. Проаналізовано передумови формування та розвитку інноваційних екосистем на базі вітчизняних підприємств оборонно-промислового комплексу. Визначено механізм залучення приватних підприємств, стартапів та університетів до таких екосистем, та платформи їх функціонування.



Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського