Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Килесса В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Килесса В. В. 
Миелопероксидаза-зависимое повреждение нейтрофилов у больных ИБС в сочетании с бронхолегочной патологией / В. В. Килесса // Тавр. мед.-биол. вестн. - 2005. - 8, № 4. - С. 76-79. - Библиогр.: 13 назв. - рус.

Проведено дослідження мієлопероксидазної активності нейтрофілів периферійної крові у здорових донорів, хворих на ІХС, яка проходить на фоні бронхолегеневої патології - загостренні хронічного бронхіту та пневмонії. Встановлено, що у хворих на ІХС з супутньою патологією спостерігається підвищення мієлопероксидаза-залежної деструкції (МПЗД) нейтрофілів, яка найбільш виражена у хворих на ІХС і пневмонію. МПЗД сегментоядерних нейтрофілів виражає собою фактор системної запальної відповіді, яка потребує фармакологічної корекції.


Ключ. слова: нейтрофіли, мієлопероксидазна активність, деструкції нейтрофілів
Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-3 + Р412-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Килесса В. В. 
Функциональные ангиодистонии и их органические последствия / В. В. Килесса, Ю. Э. Павловский, А. В. Килесса // Тавр. мед.-биол. вестн. - 2007. - 10, № 1. - С. 42-45. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

Досліджено хворих з ангіодистонічними реакціями. Дослідження проведено шляхом опитування, ультразвукових методів діагностики захворювань гілок черевної аорти, ендоскопічного дослідження шлунка, геодинамічних параметрів. Встановлено, що довгий період ангіодистонічних змін судин (рецидивного характеру) запобігає розвитку атеросклеротичного ураження гілок. Виникнення нападів черевної жаби більшою мірою обумовлено ангіоспастичними реакціями, ніж атеросклерозом. Виявлено, що переважно у осіб молодого віку ангіоспазм гілок черевної аорти поєднується з іншими проявами ангіодистонії, тоді як для людей похилого та старечого віку більшість "зовнішніх" проявів ангіодистонії нівелюються. Ангіодистонія гілок черевної аорти та їх атеросклеротичне ураження поєднуються з розвитком судинної гастропатії - численними геморагіями в слизовій та підслизовій шлунка, переважно локалізованими в зводі шлунка та верхній третині тіла шлунка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16621 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського